Author Topic: DENIED [Cerere-Unban] [DnB]MinioNN.  (Read 990 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
DENIED [Cerere-Unban] [DnB]MinioNN.
« on: 14 July 2017, 15:39:46 »
Nickname: (nickname-ul tau) [DnB]MInioNN.
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc) http://imgur.com/a/J1vTf
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban) pai, inainte sa iau ban, mi-a spus mihai ca se duce la warruri. si am intrebat pe ce server, sa vad cum e acolo si sa vad daca e ok. i-am cerut serverul. dupa intra dev dupa 30 min-o ora si-mi da ban 7 zile ''marsh pe rpg'' nu inteleg.. ce e rau in a cere un server sa vezi care e treaba si ce face un player pe acel server? adica, eu am cerut, sunt admin, e o diferenta.. ma rog. las-o asa pe asta. astept raspunsul lui dev. desii nu cred ca voi lua unban, asta e. nici nu am stiut ca nu se spune, cel putin daca iti cere un admin. nu ma duceam acolo pentru altceva.. tot aici ramaneam. daca la asta te gandesti. 7 zile pentru.. ma rog.
« Last Edit: 14 July 2017, 15:48:18 by IstuntmanI »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Cerere-Unban] [DnB]MinioNN.
« Reply #1 on: 14 July 2017, 15:48:11 »
Stiti bine ca v-am spus de nenumarate ori sa nu va mai invitati pe alte servere. E reclama. Tu la randul tau l-ai invitat pe foad. A luat ban si Mihai. La urma urmei e reclama.

Sunteti mai multi administratori care am observat ca vorbiti de RPG-uri. Daca va place atat de mult, puteti sa stati doar acolo, sa nu va mai invitati toata ziua pe acolo. De acum incep cu banurile cand vad asa ceva.

:respins:
« Last Edit: 14 July 2017, 15:48:47 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal