Author Topic:  Pune o poza cu tine/Post here a photo with you  (Read 86745 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lilith

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 668
  • Reputation: 0
  • Gender: Female
  • 🔮
  • Real Name: Angela
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #400 on: 19 September 2013, 20:22:12 »
Cel mai sigur , ca şi în realitate , tot eu voi lua Warn pentru că comentez fără să pun poză.  :|
__________________________________________________________________________________________________________________

BLooDD , ai devenit un Hater . Un mare Hater . Dar nu înţeleg de ce nu taci dracului o dată . Bă , înţeleg. Ai dreptul să comentezi , ftw. Nu caut ceartă să mă cert acum cu tine , da naiba' nu mai te tot băga peste mine.  :| Orice pun , orice zic trebuie să comentezi TU. Încetează bă. -_- Ce e cu tine ?  :| Nu erai aşa .. Te-ai schimbat .. Nu mai eşti persoana aia de pe RSE care râdea cu ţoţi , glumea , se împrietenea. Nu ştiu ce e cu tine , sincer . Şi faza cu Duduţ cu
Stiu si eu ca ti s-a sculat
Bă , ai devenit o persoană nesimţită . Dar nesimţită rău. CONTROLEAZĂ-TE ODATĂ . NU TOTUL SE ÎNVÂRTE ÎN JURUL TĂU.

Cu asta am încheiat. Acum poţi să mă urăşti şi pe mine , poţi să mă ignori , poţi să faci borş. Nu-mi pasă. -.-
« Last Edit: 19 September 2013, 21:47:01 by ![]stuntman[]! »

Offline BiGdOg

  • I'm a
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2334
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Nothing about me, what about you?
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #401 on: 19 September 2013, 21:08:58 »
Blohohodddd+duduhutzzzz incetati!10% warn la amandohohoiiii :))
Ok serios acum,nu va mai certati ma purandeilor :))
Pixi,inceteaza si tu,daca nu risti si tu wahaharn :)









Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #402 on: 19 September 2013, 21:48:51 »
Cand vad ce scrieti imi vine sa-mi bag pistolul pe gat si sa trag. :)) E destul de stresant cu scoala asta, nu incepeti si voi. :))

Pixxie, daca iti face probleme BLooD il ard eu. :creepygusta:

Offline ✖️ kent

  • Sunt cine sunt,adică
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1533
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • part timer
  • Real Name: Razvan
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #403 on: 19 September 2013, 23:33:49 »
Certuri intre copii de 12 ani.. * ia popcorn *


Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #404 on: 20 September 2013, 05:05:12 »
Loool, frate cate comentarii fara rost in acest topic, terminati si discutati in PM oameni buni.
Si Blood, da e foarte urat ca multa lume deja port sepci de genu ca sa para 'SWAG' lol...dar nu stiu semnificatia cuvantului 'SWAG' (nici tu logic :))), stiti 'moda' aia care cere...aia unde porti blugii pana la jumatatea fundului sau chiar sub (moda in inchisori sub anul 1999) ? Asa purtau americanii in , inchisori cand cereau 'p**la' eh SWAG e ceva de gen dar nu chiar, apartine de o generatie veche de GAY (cuvantul GAY nu e un cuvant rau, cuvantul GAY vine de la un HORMON (ceva ce apartine de asta oricum) special pe care un om il are sau nu il are depinde) si era o generatie mai ascunsa ceva de genu, nu era genul de generatie de GAY asa cum intelegeti voi cu [sex dick <-> dick si draci >.>], si acuma ace-a moda a devenit 'SWAG' in alt mod (dar tot felul ala de a arata un stil prin sepci..hanorace, la care adora ca traieste nu regreta ca s-a nascut si blah blah etc XD)..dar nah ma bucur de aia...vad pe strazi ta**e cu sepci pe oriunde meeeeeergi x____X de acuma 2 ani numa asta vad, si nici nu stiu semnificatia 'SWAG'..eh moda ce sa ii faci.

Si rockerii nu pare sa poarta asa ceva, insa o poarta pt. a-si crea un look la care sa ii placa dar stiiiiiiiiind semnificatia 'SWAG' .
Am scris prea mult lol...sa nu incalc REGULA spusa de Designerul Vasy, voi incalcati regula cu regula noroc ca nu e strict xD pun o poza:




SUAG SUAG MOTHERFUCKER' =))
« Last Edit: 20 September 2013, 05:21:11 by [.E.m.O.]K1DDU »


Legend



Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #405 on: 20 September 2013, 09:03:17 »
Cel mai sigur , ca şi în realitate , tot eu voi lua Warn pentru că comentez fără să pun poză.  :|
__________________________________________________________________________________________________________________

BLooDD , ai devenit un Hater . Un mare Hater . Dar nu înţeleg de ce nu taci dracului o dată . Bă , înţeleg. Ai dreptul să comentezi , ftw. Nu caut ceartă să mă cert acum cu tine , da naiba' nu mai te tot băga peste mine.  :| Orice pun , orice zic trebuie să comentezi TU. Încetează bă. -_- Ce e cu tine ?  :| Nu erai aşa .. Te-ai schimbat .. Nu mai eşti persoana aia de pe RSE care râdea cu ţoţi , glumea , se împrietenea. Nu ştiu ce e cu tine , sincer . Şi faza cu Duduţ cuBă , ai devenit o persoană nesimţită . Dar nesimţită rău. CONTROLEAZĂ-TE ODATĂ . NU TOTUL SE ÎNVÂRTE ÎN JURUL TĂU.

Cu asta am încheiat. Acum poţi să mă urăşti şi pe mine , poţi să mă ignori , poţi să faci borş. Nu-mi pasă. -.-

     Puteti sa imi dati warn pentru OFF Topic si ce o sa mai fie si nu imi pasa de ce spuneti , le pun unde stiu eu da ?

     BLoonDo , sa mor eu de nu te-ai facut un handicapat de la o vreme. Ce pusca mea ai ma omule ? Ai baut spirt ? Ti-ai facut si tu o data freza cu motorina si gata esti smecher ? Prietene , inceteaza cu arfele astea ca sa mor eu daca erai din cartier cu mine te cautam si te jucam in picioare pana spuneai " stop ". Mai da-te-n " dulceata " de nenorocit cretin ca deja imi bag " glontu " in botu tau , vad ca duci lipsa de " dulciuri ". Daca ai nevoie , iti dau eu cu placere sa te saturi. Te iei de toti de parca tu ai fi cine stie ce. Esti " dulceata " mea si atat. Nu ma face sa te injur in fata ca desii ma abtin destul de mult sa nu fac un scandal pe-aici. Cine " pusca mea " te crezi ? Ia vezi ca deja ma scoti din calm si nu e bine. Vezi-ti de treaba ta si nu te mai da asa de important ca aici toti sunteti tari in " pistoale " dar daca e sa fiti fata in fata va pisati pe voi. Tupeu " virtual ". Daca esti " barbat " ca asta se presupune ca trebuie sa devii , esti tare real , mai apoi virtual. Tu te dai tare in fata lu Pixie ma ? Ca e fata ? Ce vrei sa imi demonstrezi ca esti o " pasarica " proasta ce merita luata la " alibaba " ? Ia hai , fa pasi , ia-ti metrii si vezi de cine te iei si ce mai zici. Uita-te la tine ca esti un cacat cu ochi ... taci dracu si vezi-ti de treaba ta , daca nu-ti convine o poza sau un topic sau ceva , nu mai comenta fara rost. Te crezi prea " pasarica " importanta. Sa nu te violeze astia pe centura , ca acolo ajungi intr-un final. Arfe de " pasarici " ce ai. Nu m-ar mira daca esti una

     ON : Frumoasa poza Cristi
« Last Edit: 20 September 2013, 09:26:16 by Syder »
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline Bogdan ✖️

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4312
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ZEW
  • Real Name: Bogdan
  • Steam ID: -
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #406 on: 20 September 2013, 09:35:56 »
Awesome.<3. Ce-mi place cand sariti pe mine ca niste retarzi.(Syder). Oameni buni , eu am zis ca ea o poarta asa...din prostie , daaar voooi , intelegeti prin gura. Ii sta bine , recunosc ,  nu vreau sa ma cert cu nimeni , dar vad multi copii cu sepci d-astea si unii o poarta din prostie. Aia e , mi-am dat parerea , nu am spus despre ea ca e urata sau nu stiu ce. Mai spun odata , nu am vrut sa rad de ea(nici nu stiu daca am facut asta) . Hai sariti pe mine . :)

Syder , stfu bitch , esti deja un chior (pune-ti ochelarii) , nu trebuie sa-mi mai demonstrezi . Acum sunt luat de ''Hater'' si-mi place.

Bravo , mi-ati  demonstrat multe.

Când vezi o afacere de succes înseamnă că cineva a luat o decizie curajoasă.

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #407 on: 20 September 2013, 09:51:41 »
     Esti prost <^_^>
     Fa pasi , sunt satul de cretinisme .
     Diee asshole.
     Click aici muiere si asculta melodia asta. Coita , cat eram " ala bun " eram ok. Acuma .. uita-te la tine cum faci. Si nu numai eu , multi altii ^^
     Esti un fals baai , un om fara caracter. Maturizeaza-te in " pusca mea " :) .. pana si fratemio la 8 ani e mai destept ca tine <3. Stii de ce zic asta ? Te-ai milogit de mine ca un catelus " :o3 " sa te rebag in NoName Clan. Si ? Am fost bun cu tine da ?Si ?Asta primesc acuma ? Si multe altele .. poate intelegi de ce te fac caracter de cacat ..
   
     
« Last Edit: 20 September 2013, 10:09:48 by Syder »
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline FunkBlack

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 695
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Zambeste,maine va fi mai rau !
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #408 on: 20 September 2013, 12:37:29 »
Ok...Syder din cate vad eu are dreptate ... Blood ai devenit nesimtit in ultima vreme si ti`o iei in cap :-l nu mai esti acel blood pe care l`am cunoscut cand m-am apucat de asw... atunci ii puteai spune `Ba Blood esti prost`si nu se supara..acum ii ia pe toti la misto ca si cum el ar fi (BIP) sa nu zic cine ...

Ma rog ... Faine poze and blood CALM (,) ca nu esti tu ingeru pe skilled ;)



Offline danee940

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 805
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Real Name: Daniel
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #409 on: 20 September 2013, 17:21:03 »
Oamenii se schimba si noi nui putem face nimc. Mai bine lasati cearta si rezolvati problema pe mess/skype/pm etc, pentru ca eu cred ca pe multi din comunitate nu va pasa parerea voastra. Lasati copilu sa faca ce vrea, chiar daca e un nesimtit dat naibi. /:)
Nice picture Kiddu.  (suag suag  :)) )

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #410 on: 20 September 2013, 17:55:08 »
Data viitoare cand va mai fi o astfel de cearta niciunul nu va mai scapa fara Warn,va asigur eu! ;)

@Blood:Daca chiar vrei sa te iei de cineva,sunt disponibil.Te iei de o fata,serios acum?
@Syder:Ai dreptate dar ce sa ceri de la un copil de 12 ani?Nu ai ce sa ceri,fiecare vrea sa fie "smecher" bagandu-se unde nu trebuie.
@Pixie:Nu-ti fa griji,daca se mai ia cineva de tine doar spune-mi mie. :D




Poza din martie.Prima zi de sala! :))




Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #411 on: 20 September 2013, 18:23:37 »
Sa mai faci una de pe acum la sala sa vedem daca sunt diferente :D


"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




Offline danee940

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 805
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Real Name: Daniel
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #412 on: 20 September 2013, 19:04:41 »
Sa mai faci una de pe acum la sala sa vedem daca sunt diferente :D

Da :D... Bafta B-)

Offline BiGdOg

  • I'm a
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2334
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Nothing about me, what about you?
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #413 on: 20 September 2013, 22:20:56 »
     Esti prost <^_^>
     Fa pasi , sunt satul de cretinisme .
     Diee asshole.
     Click aici muiere si asculta melodia asta. Coita , cat eram " ala bun " eram ok. Acuma .. uita-te la tine cum faci. Si nu numai eu , multi altii ^^
     Esti un fals baai , un om fara caracter. Maturizeaza-te in " pusca mea " :) .. pana si fratemio la 8 ani e mai destept ca tine <3. Stii de ce zic asta ? Te-ai milogit de mine ca un catelus " :o3 " sa te rebag in NoName Clan. Si ? Am fost bun cu tine da ?Si ?Asta primesc acuma ? Si multe altele .. poate intelegi de ce te fac caracter de cacat ..
   
   
Defapt toti sunteti retardati.
Va certati ca niste prosti,frate terminati-va,open your eyes,aveti o viata sociala de trait nu sa stati toata ziua si sa va certati ca niste retarziii
On:Kiddu ce sa zic,Swag bro,prea mult suag :))









Offline KisHumma

  • Professional Gamer in Romania Team #DH2014
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Asaa, o sa te <3 femeia ta cum face campioana mea
  • Real Name: Rolly
  • Steam ID: kishummasadixxx / kishumma
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #414 on: 20 September 2013, 22:45:37 »
Sunteti noobi toti. Daca nu incetati va dau mute dragii lui mama. Injurati-va alt undeva ca aici nu e locul potrivit. Ati citit ultimul meu post in topicul asta infara de asta? Mergeti mai sus si cautati, cititi si dupa puteti continua cearta unde vreti voi dar nu aici ;) Eu prefer sa va injurati fata in fata, fiindca pe internet toti sunteti smecheri si tari. :-bd

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Pune o poza cu tine/Post here a photo with you
« Reply #415 on: 21 September 2013, 11:34:30 »
Topicul asta e numai cearta...

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal