Author Topic: DENIED Cerere de unban.  (Read 1612 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
DENIED Cerere de unban.
« on: 05 December 2017, 17:50:54 »
Nickname: [TBK]Wreeper.
Poza ban: https://imgur.com/a/WKb9S
Informatii suplimentare: Deci se știe motivul, vreau să-mi cer scuze că "am făcut chestia" aceea, și da. Mai pe scurt am încercat să văd dacă mai are cont tipa aia, nu mai era pe [/admins]. S-a pus în /aka, am uitat.
Sper ca de data asta să fiu acceptat. Aș avea și o sugestie.. Dar să se redeschidă cereriile de sugestii  &()
Îmi cer scuze și pentru aroganța mea pe care am avut-o, pentru limbajul folosit și mai multe. Sper să mi se acorde o șansă. Doar stuntman decide. Mulți din trecut mă știu
« Last Edit: 05 December 2017, 21:25:27 by IstuntmanI »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de unban.
« Reply #1 on: 05 December 2017, 18:22:04 »
1 la mana :  nu merge poza

2 la mana : Încercarea contului cuiva nu se iartă. Din partea mea ai :contra: dar asteapta sa vedem ce zice stuntman.
Dar ma indoiesc ca o sa iti accepte, avand in vedere ca ai vrut sa vezi daca are admin, wtf... Si daca nimereai contul si avea admin ce faceai? Incepeai sa incerci comenzile? Mare "RESPINS" ce ti-as da eu, personal, daca as fii stuntman..
« Last Edit: 05 December 2017, 18:54:40 by SkyLine. »



Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de unban.
« Reply #2 on: 05 December 2017, 18:23:26 »
Încercarea de contului cuiva nu se iartă. Din partea mea ai :contra: dar asteapta sa vedem ce zice stuntman.
Dar ma indoiesc ca o sa iti accepte, avand in vedere ca ai vrut sa vezi daca are admin, wtf... Si daca nimereai contul si avea admin ce faceai? Incepeai sa incerci comenzile? Mare "RESPINS" ce ti-as da eu, personal, daca as fii stuntman..
Am dat /admins și nu a apărut, și am vrut să văd dacă și-o șters contul, sau nu.
Acum merge poza?
P.S: Nu te supăra dar "încercarea de contului cuiva", e o expresie greșită în limba română. Te referi la "încercarea de accesare a contului cuiva" sau de logare.
« Last Edit: 05 December 2017, 18:25:59 by Wreeper »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de unban.
« Reply #3 on: 05 December 2017, 18:54:58 »
Am dat /admins și nu a apărut, și am vrut să văd dacă și-o șters contul, sau nu.
Acum merge poza?
P.S: Nu te supăra dar "încercarea de contului cuiva", e o expresie greșită în limba română. Te referi la "încercarea de accesare a contului cuiva" sau de logare.

M-am corectat, mersi



Offline Mircea240

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Skilled Gaming Member
  • Real Name: Mircea
Re: Cerere de unban.
« Reply #4 on: 05 December 2017, 20:01:26 »
Pentru treaba asta am văzut ban de 30 zile plus mulți au fost iertați nu văd de ce nu ai fi și tu :) . A și trecut atâta timp no. :pro: , baftă.

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Cerere de unban.
« Reply #5 on: 05 December 2017, 21:25:04 »
Oricine merita a doua sansa ,dar stuntman la treburile astea grave nu prea iarta ,succes

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere de unban.
« Reply #6 on: 05 December 2017, 21:25:17 »
Pentru treaba asta am văzut ban de 30 zile plus mulți au fost iertați nu văd de ce nu ai fi și tu :) . A și trecut atâta timp no. :pro: , baftă.
Nu il cunosti.

Ai primit multe banuri: "inselatorie", "limbaj vulgar repetat", "weapon-hack", "hacks", "hacks", "abuz conturi multiple", "weapon hacks". Mi se pare ca ultima data ai stat tot cu un ban indelungat si ai primit ban tot dupa ce ii enervai pe toti sau incercai iarasi sa te conectezi pe alte conturi.

Nu mai ai ce cauta aici. Sunt mii de alte servere, esti liber sa alegi, nu ne mai bate pe noi la cap.

:respins:
« Last Edit: 05 December 2017, 21:26:01 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal