Author Topic: DENIED Unban application  (Read 1801 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
DENIED Unban application
« on: 17 December 2016, 12:10:25 »
Astazi cand am intrat pe samp cu contul meu [Nenea]PingujoacaYT am primit ban fara motiv pe alt nick Neww care nu este al meu .
« Last Edit: 17 December 2016, 12:54:27 by IstuntmanI »

Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: Unban application
« Reply #1 on: 17 December 2016, 12:18:27 »
Ai un model de cerere pentru unban , era bine daca il respectai . Si apropo de ban , cineva a intrat pe contul tau si a dat gkick la mai multi membri din gang-ul LVM ,iar acea persoana a primit ban . ^^

Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Unban application
« Reply #2 on: 17 December 2016, 12:23:41 »
Ai un model de cerere pentru unban , era bine daca il respectai . Si apropo de ban , cineva a intrat pe contul tau si a dat gkick la mai multi membri din gang-ul LVM ,iar acea persoana a primit ban . ^^
Ba pls ii dai unban?
Ca nu am fost eu.
Te rog ca schimb parola la cont.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban application
« Reply #3 on: 17 December 2016, 12:26:13 »



Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Unban application
« Reply #4 on: 17 December 2016, 12:27:24 »

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Unban application
« Reply #5 on: 17 December 2016, 12:29:16 »
:contra:
1) Ai un model de respectat, pe care ar trebui sa il respecti(zic si eu)
2) Tu sau cine a facut abuz de pe contul tau a dat kick la vreo 8 din LVM(gangul meu), crede-ma ca daca eram on in momentul de fata nu primeai ban 7 zile, primeai 21.
3) Nici tie nu iti merge sa te loghezi, deci persoana care a intrat pe cont a intrat pe IP-ul tau, imi e greu sa cred ca nu ai fost tu.
« Last Edit: 17 December 2016, 12:31:57 by MihaiCR7 »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban application
« Reply #6 on: 17 December 2016, 12:31:12 »
Dar ce am facut eu?
Daca mi-a spart cineva contul.


Conturile de pe GSZ   NU se pot sparge. Trebuie sa aibe bulanul lumii sa-ti ghiceasca parola , ca sa-ti intre pe cont



Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Unban application
« Reply #7 on: 17 December 2016, 12:31:46 »
:contra:
1) Ai un model de respectat, pe care ar trebui sa il respecti(zic si eu)
2) Tu sau cine a facut abuz de pe contul tau a dat kick la vreo 8 din LVM(gangul meu), crede-ma ca daca eram on in momentul de fata nu primeai ban 7 zile, primeai 21.
In primul rand ala era fostul meu cont si nici nu mai stiu toate parola.
In al doilea rand de ce am primit ban pe contul meu?

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Unban application
« Reply #8 on: 17 December 2016, 12:33:08 »
Omule, cineva a intrat de pe IP-UL tau, nici tie nu-ti merge sa te loghezi. DECI, cine altcineva putea sa intre?
Si inceteaza sa mai faci off-topic, asteapta un raspuns in liniste, nu mai spama topicurile degeaba.
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Unban application
« Reply #9 on: 17 December 2016, 12:35:12 »
Omule, cineva a intrat de pe IP-UL tau, nici tie nu-ti merge sa te loghezi. DECI, cine altcineva putea sa intre?
Si inceteaza sa mai faci off-topic, asteapta un raspuns in liniste, nu mai spama topicurile degeaba.
Omule nu am intrat deloc pe samp azi.
Nu as vrea niciodata sa iti sabotez gangul.

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban application
« Reply #10 on: 17 December 2016, 12:53:26 »
Am verificat si se pare ca s-a conectat cineva de pe internetul tau (aveti acelasi IP), dar de pe un alt device (alt PC in casa ?). Ai un frate sau un prieten care joaca si el SA:MP ? Acel cont (NEWWWw, fostul iTazmanyan, fost [KING]PingujoacaYT (tu)) a dat kick la multi membri din Mafia. Totusi, aveati acelasi IP, si e fostul tau cont => consider ca tu esti cel care a facut toate astea si de fapt n-a spart nimeni nimic. Si oricum ar fi, tot vina ta este, trebuie sa ai grija de parolele tale.

Ti-am sters mai devreme topicul pentru ca nu respecti modelul + ai facut si double post. Citeste regulile si urmeaza modelele pe viitor pentru a nu lua mute/ban si pe acest forum.

:topicclosed:
« Last Edit: 17 December 2016, 12:55:44 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal