Author Topic: DENIED cerere unban snaiparul  (Read 1064 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Snaiparul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Daniel Gerardo
  • Steam ID: Nu cunosc =))
DENIED cerere unban snaiparul
« on: 12 October 2017, 18:29:25 »
Nickname:Snaiparul
Poza ban:  https://imgur.com/a/FmAMX
Informatii suplimentare: Pai povesteam cu [SFR].Voievodu iar el m-a facut sa imi vand casa si sa-i dau bani ca imi cumpara el casa, am avut incredere in el, maine dimineata l-am vazut ca tot vindea case si si-a amintit ziua de ieri cum am fost de politicos cu el si bun incat mi-a datorat 400k ( ca mi-am vandut casa si i-am mai dat ceva bani) si ca imi da 600k, si vedeam ca tot vinde case cum v-am spus si am spus sa imi dea banii inapoi ca am vrut sa imi i-au casa inapoi, el nu imi mai raspunse, si eu l-am injurat de 4 ori si am avut 4/5 avertismente si vine MinioNN., un om bun care a luat banii de la el si mi-a dat inapoi banii, (multumesc minionn daca te uiti) si am iesit linistin de pe server cand vad ca am primit ban pe motiv "inselatorie"?!!!!... Nu-i normal skyline!
« Last Edit: 12 October 2017, 20:16:55 by IstuntmanI »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: cerere unban snaiparul
« Reply #1 on: 12 October 2017, 18:54:37 »
Nu are el nici o vina ca ti-ai vandut tu casa....
M-am uitat in statisticile lui si nu este nici un transfer de bani intre tine si el, cu 600k. Deci aici nu se pune ca este teapa. Decat daca i-ai dat tu lui, sau el tie, 600k in schimbul a ceva ... si nu s-a mai primit acel ceva.

Din ce am inteles cand am vorbit eu cu snaiparul si cu Minion, ti-a spus ca te ajuta cu niste bani ... dar apoi a zis ca nu te mai poate ajuta...iar in acel moment tu ai inceput sa faci gura ca ai primit teapa, iar minion a picat de prost pentru ca nu a verificat daca, chiar asa s-a intamplat.

Deci nu ti-a dat el nici o teapa, sunt doar niste bani pe care el ti-a spus ca ti-i da.

Si vezi ca am vazut ca ti-ai facut alt cont cu numele "Snaiparu". Pentru intentia de Ban Evade, vei primi ban 7 zile pe noul cont.



Offline Snaiparul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Daniel Gerardo
  • Steam ID: Nu cunosc =))
Re: cerere unban snaiparul
« Reply #2 on: 12 October 2017, 18:57:44 »
Ba copile, trebuie sa stau 12 min ca sa pot sa scriu acum intelegi ?

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: cerere unban snaiparul
« Reply #3 on: 12 October 2017, 19:15:20 »
Ba copile, trebuie sa stau 12 min ca sa pot sa scriu acum intelegi ?

Aa, deci recunosti ca ti-ai facut alt cont ca sa eviti acel ban?
Tocmai ce ma gandisem sa-ti dau unban pe contul Snaiparul, pentru cuvintele din cerere, daca zici ca situatia a fost cum zici tu, dar daca tu esti "Snaiparu", desi la numele tale nu arata asta, atunci banul ramane.


EDIT: Am verificat toate numele din aka-ul numelui Snaiparu si, din cate se pare, ti-ai schimbat IP-ul...pentru ca toate numele care apar in aka-ul contului tau cu Snaiparul...apar si la Snaiparu :)
« Last Edit: 12 October 2017, 19:39:49 by SkyLine. »



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: cerere unban snaiparul
« Reply #4 on: 12 October 2017, 20:16:44 »
Ban evade. Inselatorie. Multi-account. Ai incercat si alte conturi recent, inclusiv pe al lui $arpe. Creezi multe probleme.

Ban permanent, ramane. Poti sa te duci in alta parte, nu avem nevoie de asa ceva pe aici.

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal