Author Topic: ACCEPTED Cerere UnBan: ORiGiNAL[]  (Read 1878 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ORiGiNAL

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ORiGiNAL[]
  • Real Name: Adrian
ACCEPTED Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« on: 24 November 2018, 21:52:01 »
Nickname: ORiGiNAL[]
Ban photo: https://imgur.com/a/of1OtgW
Additional informations: SeBBy a observant ca eu stiu prea multe lucruri despre GZS din trecut , apoi a intrat hoodini si aici a inceput tot: Hoodini a intrebat cine sunt eu, am zis ca sunt un player vechi (nu mai stiu exact cum am zis) apoi sebby m-a intrebat si el daca sunt pingu, am zis ca nu, apoi iara m-a intrebat daca sunt pingu, de data asta am scris cu caps zizcand ca nu sunt, stau 1m afk apoi sebby imi da get si freeze pe motiv: `dak esti pingu ai belit-o`. Bun, mi-a zis sa ii dai datele suporemo, am instalat supremo pt ca nu-l aveam, I lea-m dat, APOI
 m-a controlat in PC, istoric , donwloads si pe contul personal de facebook....... :| apoi a vazut ca am un folder numit ` Boti `, i-am zis ca nu l-am folosit si ca este pentru un alt server si ca nu il folosesc pe gzs. El mi-a spus ca nu il intereseaza ` nu ma int.` , a iesit din testul supremo, eu am reintrat pe samp el la fel si mi-a spus ca ne vedem peste o saptamana, apoi am luat ban, este un screen shot mai sus.... Nu inteleg, de ce am luat ban, daca la mine in aka nu este un alt cont, nu il foloseam si ... (NU M-A SUSPECTAT PENTRU HACK, A VRUT SA VADA DACA EU SUNT PINGU.)

« Last Edit: 30 November 2018, 00:34:31 by IstuntmanI »

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« Reply #1 on: 24 November 2018, 22:02:13 »
Daca te banam pt faptul ca erai pingu,luai PERMANENT. Tu ai luat doar o săptămână deoarece ai avut bot hack in PC pt samp, simplu





Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« Reply #2 on: 24 November 2018, 22:08:07 »
Iti zic eu o chestie. GZS, ca orice server, are regulamentul propriu, care trebuie respectat. Practic, poti lua BAN din orice banalitate. Nu prea ai ce contesta, asta e ideea.



TU fiind suspectat, ai fost testat. Ti s-a gasit Hack in PC. Indiferent, ca il folosesti pe alte servere sau nu, ceea ce ai avut tu acolo, nu e normal.
Asta e parerea mea.

Acestea fiind spuse , :contra:



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« Reply #3 on: 25 November 2018, 02:23:06 »
Adu dovada cum ca el a intrat pe contul tau personal de Facebook. Nu putem sa spunem anumite lucruri fara a avea si o dovada, nu?
Daca ti-a fost gasit acel hack in PC, nu are de unde sa stie unde si cand in folosesti. Drept urmare, ai primit ban. Daca te-a luat la teste, e logic ca te-a suspectat de ceva anume si ti-a gasit un hack. Daca voia sa vada daca esti pingu, desii nu inteleg cum ar putea sa-si dea seama intr-un test supremo, eu unul in locul lui nu ti-as fi dat ban. De ce? Pentru ca nu l-ai folosit aici si nu te-am suspectat de hack-uri. Nu inteleg de aici de ce te-a luat la teste, dar daca te-a luat pentru un posibil hack, eu unul nu vad o greseala in acest caz. Nu stau sa dau PRO sau CONTRA deoarece e inutil.
« Last Edit: 25 November 2018, 02:25:08 by MinioNN. »


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« Reply #4 on: 26 November 2018, 03:42:52 »
Trista situatie ,te-am urmarit de cand ai intrat la mn in gang ,pot spune cu siguranta ca nu ai interesul de a face rau serverului si sunt absolut convins ca nu ai folosit acel hack pe GZS doar ca gasindu-ti acel hack in pc ,el testerul nu poate stii daca l-ai folosit ,daca ai de gand sa il folosesti ce intentii ai cu el ,nu conteaza ca nu esti Pingu ,daca ti-a gasit hack ,te-a banat,el doar a respectat regulile frate ,nu a facut nimic gresit.

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« Reply #5 on: 28 November 2018, 20:53:36 »
Salut cu intarziere , imi pare foarte rau ca nu am intervenit in data ce s-a intamplat aceasta chestie , din cate inteleg in aceasta cerere , tu , Original ai primit ban practic pentru ca aveai un program in PC.Absurd ce s-a intamplat , nu se da ban pentru asa chestii. IDK ce a avut in cap seby :-? O sa revin cu un edit in seara asta si o sa iti zic daca primesti unban sau nu.

Tu ai luat doar o săptămână deoarece ai avut bot hack in PC pt samp, simplu
:facepalm: NU SE DA BAN DOAR DACA ARE EL UN PROGRAM IN PC. Acel program poate fi folosit pe orice alt server, atat timp cat el nu are nume suspecte si nu a avut intentii rele pe server , nu ai voie sa ii dai ban. La fel si cu reason-ul pentru freeze , mai usor ca nu fiecare al 2-lea player e pingu .

Iti zic eu o chestie. GZS, ca orice server, are regulamentul propriu, care trebuie respectat. Practic, poti lua BAN din orice banalitate. Nu prea ai ce contesta, asta e ideea.



TU fiind suspectat, ai fost testat. Ti s-a gasit Hack in PC. Indiferent, ca il folosesti pe alte servere sau nu, ceea ce ai avut tu acolo, nu e normal.
Asta e parerea mea.

Acestea fiind spuse , :contra:
Nu poate contesta cand e prin cu hack-uri --> NU EXISTA DOVEZI CLARE.In cazul acesta ati putut folosi "aka" , se vede clar ca omu are decat 2 nume >_>. Regulamentul are si exceptii.

Adu dovada cum ca el a intrat pe contul tau personal de Facebook.
Tu crezi ca el sta sa filmeze ceea ce face el in pc ? Gandeste-te un pic.

Revenind la cerere , eu iti dau un :pro: .


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere UnBan: ORiGiNAL[]
« Reply #6 on: 30 November 2018, 00:34:17 »
Ai fost debanat.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal