Author Topic:  Cel mai PROVOCATOR film al deceniului va avea o continuare cu un alt regizor  (Read 438 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB


[Skilled News] Cel mai PROVOCATOR film al deceniului va avea o continuare cu un alt regizor [Skilled News]









Proiectul pentru filmarea producţiei "Fifty Shades Darker", continuarea filmului "Fifty Shades of Grey", a fost aprobat, dar ar putea să se desfăşoare fără participarea regizoarei Sam Taylor-Johnson.
Dana Brunetti, producător al filmului, a susţinut într-un interviu că implicarea lui Sam Taylor-Johnson în al doilea film al seriei nu a fost confirmată.
"Chiar nu ştim ce vom face. Încă nu am vorbit cu nimeni despre cel de-al doilea film (...) Am mers pe principiul să terminăm primul film şi vedem apoi ce este de făcut", a susţinut el.
Între timp şi protagonistul Jamie Dornan, care va reveni în rolul lui Christian Grey în cel de-al doilea film, susţine că se teme că va fi cunoscut doar pentru astfel de roluri, notează Agerpres.







Sursa: evz.ro 

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Din cate am auzit,colegilor mei nu prea le place acest film.Poate ma voi uita si eu.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Interesant filmul ;d l-am vazut =D





 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal