Author Topic: SOLVED [ADMIN]Report MeNdi  (Read 946 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
SOLVED [ADMIN]Report MeNdi
« on: 15 June 2017, 14:57:43 »
Nick-ul tau: (numele tau in server) MinioNN.
Adminul reclamat: (numele adminului raportat) MeNdi
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat) Pai, un player si-a pus numele [ADMIN]Vlad nu mai stiu cum, si mendi ii da unban. cica ''ce rost are sa stea cu banul pentru un tag'' pai omule, e admin? i-am dat ban o zii pentru a schimba numele. (am vrut sa-i dau ban pe nume, dar ce sa mai dau, a primit unban.. ca na. ) tin sa mentionez ca playerul ala abia isi schimbase numele, deci nu mai putea sa-si schimbe numele iar. (in caz ca spuneti ''puteai sa spui sa si-l schimbe, ei bine, nu mai putea)

mendi imi spune mie ca rezolvam cu un kick, ce puteam rezolva eu cu un kick?
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) poza : <removed> (am incercat sa cenzurez unele parti pentru ca nu trebuie sa vedeti altceva xD, nu am putut face la unban direct pentru ca s-a dus prea sus..

sper ca m-am exprimat si ca nu e un report facut degeaba, totusi, as vrea sa primeasca un advertisment.

daca e nevoie, dau si un chatlog . (doar lui stunt)
« Last Edit: 15 June 2017, 15:52:54 by IstuntmanI »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [ADMIN]Report MeNdi
« Reply #1 on: 15 June 2017, 15:52:44 »
Nu prea aveti ce sa faceti in cazurile astea, mai ales ca nu mai exista administratori suficient de "puternici" pentru a-i seta numele vechi.

Nici printr-un ban de o zi nu se rezolva, dar nici printr-un kick. El n-a gresit cu nimic, tu n-ai gresit cu nimic. Trebuia doar sa vorbesti cu el sa-si schimbe numele cu prima ocazie cu care va putea, altfel va lua ban. Majoritatea-s copii aiuriti si nu tin cont de prea multe.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal