Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
Discussions / Re: Re-opening of the server
« Last post by IstuntmanI on 17 June 2019, 19:25:22 »
PS : Sper sa nu te superi, stuntman, ca am inchis acest topic. Pari un pic ocupat.
E ok acum.

Hostul de SAMP nu este singurul motiv. Am scris totul in acel topic.

+ Sky iarasi nu spune tot: am spus ca nu sunt sigur daca il mai deschid vreodata, iar daca il voi redeschide, nu stiu daca va fi pe SAMP sau pe un multiplayer de GTA V (e cam dificil sa fac o asemenea migrare).
92
Firstly , I want to say hi to everyone since it has been long time that you don't see me around discord server or even here on forum (exams effect ) .I don't really know where to start , everything in GZS is very important to me.I remember like it happened today , 25 December 2016 , when I fixed my CD/DVD driver and bought GTA:SA on a game selling store , and installed it since I wanted so much to play Sa-Mp with my friends.I remember the first gang I joined was San Fierro Triads , and there I met Kenton , my best friend in GZS server , friends for almost 3 years.The server was cool back then , 35 players and over , old players , pretty much everything was awesome in its way.I remember when I used to come after school , play sa-mp , study and then play sa-mp again.GZS was like a second life for me , and without you guys , idk what I would have done in the future.GZS helped me in a lot of ways , meeting new friends , learning english better , helping me learn more about pc's and many other things.Now that its summer , it reminds me when I used to play since 7am until 21 or 22 pm , with just one hour break  :)) dumbass kid I guess.I really enjoyed playing with everyone here , even that I screwed up things lately.I know I made A LOT of stupid things during these years , but still , I know most of them weren't as bad as you say they were  :D . I really like the idea of playing again in GZS in the future , probably in GTA V game , and I can't really imagine myself being in university and playing GTA V with my old friends  :D . I want to thank everyone during these years for being here in server , forum , or even discord server . You don't know how much i appreciate days that I played with you in the server.Too bad that server is closed now , for my opinion it was the best server in whole Sa-mp , even that we didn't have too much players during last months.More than a server for me , and I really want to play again with the boys just like old days , most of players here will understand what I want to say . I wish everyone the best in their life , job  , school or everywhere else , and special thanks to IstuntmanI for changing our lives with his sa-mp server.I think he should understand his big job on every player that was there playing in his server.

Im thankful to everyone that was here in server during this years playing with me in GZS ,
From Gjek  :)


(I could write more things , but im sure most of you won't read it all :) )
93
Discussions / Re: Re-opening of the server
« Last post by Badboy.UndeadArmy™ on 16 June 2019, 15:47:37 »
Aici sunt toate detaliile: https://forum.skilledg.com/index.php?topic=43564

Ai toate amanuntele in topicul de mai sus mentionat de Liberty.



Host-ul a fost doar "cireasa de pe tort" , Sa-Mp a scazut extrem de mult. Citeste acel topic.

:topicclosed:

PS : Sper sa nu te superi, stuntman, ca am inchis acest topic. Pari un pic ocupat.
94
Discussions / Re: Re-opening of the server
« Last post by Liberty on 13 June 2019, 11:05:24 »
95
Discussions / Re: Re-opening of the server
« Last post by SkyLine. on 13 June 2019, 01:38:45 »
Nu se va mai deschide pe SA-MP. Cel mai probabil se va deschide pe GTA V dupa cum a spus IstuntmanI. Adica, asa ar vrea
96
Discussions / Re-opening of the server
« Last post by Stefan Gheorghe on 12 June 2019, 22:29:46 »
am auzit ca s-a inchis hostul de samp 0ping si de aceea s-a inchis serverul.
acesta va fii redeschis in viitor cand se va gasii un nou host?
97
Creaţii/Creations / Re: Portofoliu Liberty
« Last post by ActiON_ on 08 June 2019, 00:03:17 »
Faină rău coperta aia.
98
Creaţii/Creations / Re: Portofoliu Liberty
« Last post by Liberty on 07 June 2019, 21:21:22 »


99
EDIT : Doresc sa stearga cineva acest post, daca se poate, deoarece eu nu mai am butonul de modify si nu pot sa sterg toate prostiile pe care le-am scris.  https://forum.skilledg.com/index.php?topic=43286.0
Multumesc frumos. Ma uit acum ce am scris acolo, si nu imi vine sa cred ce am putut sa ii scriu omului astuia..



Pacat. A fost un server frumos, pe care mi-am dedicat doi ani din viata mea pentru a ajuta jucatorii pe fiecare zi, pentru a administra serverul, 10-11 ore pe zi. Eram cel mai activ probabil, mi-a facut placere sa administrez aici, sa ma joc cu prietenii si sa fac parte din staff. Pacat ca in ultima vreme nu erau jucatori, iar asta duce serverul in jos, chiar daca este unul dintre cele mai bune servere de acest tip, poate chiar cel mai bun. Sper sa se redeschida candva, impreuna cu jucatorii care erau. Nu stiu daca stiti, dar acum cateva luni, eram 20 de jucatori pe server si parca erau putini, acum cand eram 5-6 jucatori pe server, ne doream sa fim inapoi 20 de jucatori. Nu ne-am bucurat multi atunci cand erau 20, voiam mai multi jucatori, pentru a avea mai multe lucruri de facut. Mi-as fi dorit sa fim macar 20 cum eram odata, macar aveai cu cine sa joci. Cu 5-6 jucatori, nu ai ce face pe server. Doar capture si sa furi masini, poate un hacker sau doi pe zi. Inainte, stuntman si multi altii, stiu ca eu banam cate 15-20 de jucatori pe zi. Nu stiu cati stiu, dar eu de multe ori doream sa plec, sa ma plimb, sa mai ies din casa.. si fix in acel moment veneau hackerii si nu mai ieseam, pana intra un admin sa se ocupe. Mi-am dedicat mult timp pe acest server, timp de doi ani. Am facut intr-un an 3200 de ore parca, singurul din top care este inregistrat din 2017 si are atatea ore. Eu am activat atat de mult deoarece nu ma duceam la scoala, ma trezeam dimineata sa ma joc pe calculator, nu sa merg la scoala. Stateam de la 8-9, pana la 2-3 noaptea. Pe o parte regret, ca am jucat 3200 de ore si acestea s-au dus, dar pe o parte, nu regret faptul ca am jucat aici. Nu regret deoarece aici mi-am facut multi prieteni, m-am distrat, am avut ceva face in momentul in care stateam in casa si nu aveam ce face, deoarece eu nu mergeam la scoala si nu aveam cu cine sa vorbesc, cu cine sa ies afara. De multe ori doream sa ies afara, dar ceva ma oprea din a face asta, exact atunci intra un prieten sau intra un hacker. Am si abuzat, mi-a parut si imi pare nespus de rau pentru acel abuz, si in ziua de astazi. Tin sa ii multumesc lui Skyline, prietenul meu de dinainte, care m-a ajutat cu unbanul. Imi pare rau ca am cedat nervos atunci si am postat un roman despre ce nu mi-a placut la tine, puteam sa iti spun in alta parte, nu sa scriu pe tot forumul. Imi pare rau pentru ce ti-am facut atunci, am cedat nervos si am si uitat cat m-ai ajutat, cat de bucuros am fost in acel moment in care am primit unban si cat de bucuros am fost ca am primit o sansa enorma dupa acel abuz, in care jucatorii puteau sa isi piarda averi mari. Imi pare rau de toate greselile pe care le-am facut, mai exact, greseala cu abuzul si greseala cu agivemoney sau cum era comanda, pe minus, cand am vrut sa ajut acel jucator si nu am verificat daca este asa cum spune el, atunci cand respectivul a spus ca a luat teapa. Atunci era sa primesc demote, dar stuntman m-a iertat, fiind prima mea greseala. Apoi a urmat greseala cea mare, in care riscam sa nu mai joc deloc pe acest server. Acestea au fost singurele mele greseli, intr-un an de administratie. Datoria lui Skyline, care m-a invatat multe lucruri, in ciuda faptului ca probabil se lauda ca ajuta multi admini. Chiar daca se lauda, avea cu ce, sincer. El a fost singurul care ne-a ajutat si ne-a spus cum sa procedam. Imi pare rau pentru ce ti-am facut atunci, Skyline. Tu m-ai ajutat iar eu ti-am facut un rau, nu m-am gandit atunci la ce bine mi-ai facut si am facut o prostie. Nu spun sa ma ierti, pentru ca nici eu nu as ierta pe cineva daca mi-ar face asta, dar vreau sa imi cer mii de scuze pentru ce ti-am facut atunci. Probabil nu eram suficient de matur sa pot sa ma opresc, sa gandesc si sa imi dau seama ca tu m-ai ajutat foarte mult si ca nu este cazul sa scriu asa ceva, mai ales pe tot forumul.


Sper ca serverul sa revina, cu jucatorii care erau, si sa mai administrez aici, daca mi se mai acorda o sansa. Mi-a facut placere sa joc pe acest server, imi pare rau ca s-a inchis, insa avea nevoie de niste jucatori.

P.S, am iesit de pe grupul de discord, eram degeaba si mi s-a parut ca ocup un loc degeaba. Nu aveam cu cine sa vorbesc, ce sa vorbesc.. eram degeaba. O seara/zi buna, numai bine!


Da, well, cam toata lumea cand se apropie de sfarsit, zice doar lucruri bune :))
100
Discussions / Re: GZS - Sfarsitul unei Ere | Multumiri tuturor !
« Last post by SkyLine. on 06 June 2019, 02:07:33 »
Ma simt bine ca sunt mentionat printre cei mai buni admini de pe GZS :)) . Desi ma cam oftic ca nu am reusit sa-i ajut pe absolut toti, cu absolut tot, incat sa fiu mentionat ca cel mai de ajutor admin de pe GZS :))
Pages: 1 ... 8 9 [10]
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal