Author Topic: WTA Irina Begu s-a retras din echipa de Fed Cup  (Read 651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
WTA Irina Begu s-a retras din echipa de Fed Cup
« on: 29 January 2016, 11:07:18 »


[Skilled News]   Irina Begu s-a retras din echipa de Fed Cup  [Skilled News]









  După emoțiile în privința Simonei Halep și retragerea Alexandrei Dulgheru, echipa României de Fed Cup primește o nouă lovitură: Irina Begu și-a anunțat retragerea, înainte de meciul cu Cehia, care e programat pe 6 și 7 februarie, la Cluj.

Locul lăsat liber de Irina Begu va fi completat de Raluca Olaru (locul 49 WTA la dublu).

"Mi-aș fi dorit să vă dau o veste bună, însă problema de la genunchi încă nu a trecut și perioada mea de refacere va mai dura! Cu părere de rău, trebuie să vă anunț că nu voi putea fi prezentă la Cluj alături de fete", a scris Irina Begu, pe contul său de Facebook.

"Fed Cup a însemnat întotdeauna foarte mult pentru mine. Am trăit momente unice și extrem de frumoase atunci când am putut să-mi reprezint țara oriunde am jucat, cu atât mai mult în fața publicului românesc! Le urez fetelor multă baftă și sunt alături de ele! HAI ROMÂNIA!!!", a adăugat jucătoarea de pe locul 31 WTA.







Sursa: digisport.ro


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Irina Begu s-a retras din echipa de Fed Cup
« Reply #1 on: 29 January 2016, 11:08:05 »
Pacat,mare pacat...



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal