Author Topic:  [ASW] Poze cu capsuni  (Read 3622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Poze cu capsuni
« Reply #20 on: 19 August 2013, 23:47:49 »
Voi nu ati avut o relatie niciodata sau ce.. nu sunteti oameni nu inteleg.
Nu, nu am avut o relatie niciodata :foreveralone: ... si nu, nu sunt om, sunt Cyborg, poti sa verifici alte posturi in care unii imi spun ca-s Cyborg... iar relatiile online nu prea se pun. :P

Woaw frate, " caspunica"  . E doar un alint. Cam exagerati nu credeti.
Noi nu radem ca sunteti voi impreuna, ci, cel putin eu, rad din cauza acestui "alint", mi se pare o mare porcarie, gasiti si voi ceva mai placut, mai de bun gust, gen ... "rahatelul meu". :))

Peace and love for y'all.
« Last Edit: 19 August 2013, 23:52:41 by ![]stuntman[]! »

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Poze cu capsuni
« Reply #21 on: 19 August 2013, 23:59:13 »
Syder, ai interpretat totul gresit. :)
Nu ne este rusine ca suntem impreuna. Insa stii care e faza ? :))
Nu inteleg de ce asa multa agitatie si poze si woaw toata planeta rade ca suntem impreuna. Voi nu ati avut o relatie niciodata sau ce.. nu sunteti oameni nu inteleg.
Noi nu suntem oameni? :)) Cred ca avem dreptu sa avem o relatie fara sa fim luati la misto . Woaw frate, " caspunica"  . E doar un alint. Cam exagerati nu credeti. Si Funk, multumesc , casa din nisip si tie.

     Nu am interpretat nimic gresit. Dar era doar o gluma nevinovata. Pe langa asta , ce replici dure gata de atac si de agatat certuri. Whoa .. luati-o mai usor. Va reamintesc , doar o gluma nevinovata :)

     EDIT #1: Apropo , ce nu intelegi ? De ce rade toata lumea ? Hmm , stai sa ma gandesc. Nu rade nimeni de voi ca aveti o relatie sau ceva , insa gluma a fost pusa intr-o lumina comica ceea ce este si normal , glumele sa fie comice. Daca voi considerati ca se rade de VOI , nu este problema noastra bine ? Daca va simtiti jigniti , acelasi lucru , nu este problema noastra. Credeti ce vreti , insa adevarul este cu totul altul spre deosebire de ideile mentalitatii voastre.

     EDIT #2: Gluma aceasta , nu a fost facuta pentru a va face de ras sau pentru a arata cu degetul sau pentru a scoate din aceasta subiect de barta ( Iiii , uite ce face Kis , uite ce face RoCk , uite ce , uite ce ) . NU ! A fost facuta cu scopul de a mai schimba ceva , de a fi un subiect diferit , nu mereu ( Aaaa , SAMP SAMP SAMP , trooooooooool , disperati , nebuni , certuri , hai sa fahgafdsyugfadsu  ). Wo wo wo , nu o luati asa. A fost in scop de  " entertainment " daca o pot numii asa.

     EDIT #3: Nu stiu de ce v-ati aprins asa de tare dintr-o banalitate. daca era sa va barfeasca , sa .. nu stiu .. ceva mai grav , ceva care chiar deranja la o adica , mai ziceam .. dar asa ? Te rog frumos ... Criss !! Am vazut ce ai postat la reclamatia lui SsheLby.XD ( cine este asta ?:| ). Daca tu si RoCk a-ti fi mai active pe server , a-ti cunoste destui oameni minunati , destui colegi de SA:MP cu care a-ti putea comunica in mod civilizat si chiar sa va dati seama ca unii , sunt chiar de treaba ^^. Si inca ceva , nu incercati sa generalizati pe toata lumea asa , dupa nume , dupa rank , dupa nivelul de atentie care i se acorda unei persoane si sa o etichetati ( Asta e bun , il bag in seama / Asta e prost facut gramada , ia mai da-te dracu ). Incercati sa schimbati stilul Bucurestean de a vedea lucrurile. Si eu sunt din Bucuresti si multi altii de aici , nu toti au aceasta mentalitate , insa marea majoritate , cam asa procedeaza din pacate. La noi in comunitate nu am vazut asa ceva momentan , insa daca te vei muta in Bucuresti ( in caz de nu esti din Bucuresti , nu stiu unde locuiesti Judet / Localitate ) si vei trai un minim de jumatate de an , un an sau te vei duce la liceu in cursul unui an scolar , vei vedea mentalitatea generatiei actuale. Si nu numai la liceu , ci si la nivel Primar si Gimnazial :)

     EDIT #4 : ( Pentru Global Moderatori , Sub-Administratori si Administratori. Imi cer scuze pentru limbajul meu , acela vulgar care se regaseste in anumite fraze de mai sus )
« Last Edit: 20 August 2013, 00:31:36 by Syder »
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline ✖️ kent

  • Sunt cine sunt,adică
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1533
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • part timer
  • Real Name: Razvan
Re: Poze cu capsuni
« Reply #22 on: 20 August 2013, 00:51:05 »
Nu, nu am avut o relatie niciodata :foreveralone: ... si nu, nu sunt om, sunt Cyborg, poti sa verifici alte posturi in care unii imi spun ca-s Cyborg... iar relatiile online nu prea se pun. :P
Noi nu radem ca sunteti voi impreuna, ci, cel putin eu, rad din cauza acestui "alint", mi se pare o mare porcarie, gasiti si voi ceva mai placut, mai de bun gust, gen ... "rahatelul meu". :))

Peace and love for y'all.
Si ce legatura are capsuna cu masina?wtf
Am citit tot si sunt d'cord cu stunt.
Rock noi nu am avut niciodata o relatie doar tu...
Si bine zice stunt,relatiile online nu se pun :))))


Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Poze cu capsuni
« Reply #23 on: 20 August 2013, 01:13:17 »
     No ia hai gata. Ajunge. Ce a fost spus , a fost spus , cine a gustat gluma bine , cine nu , iarasi bine. Rog pe cineva din staff sa dea un T/C pentru a nu iesi alte discutii , certuri sau sa nu se faca spam si altele. Este spre binele tuturor. Multumesc.
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: Poze cu capsuni
« Reply #24 on: 20 August 2013, 01:14:57 »
Yoy ce subiect de discutiee fuuuuuuuuuuu de sa va da-ti foc x__X".

1. Nu e o relatie online, ci una reala, ei 2 ADICA Roland si cu Raisa sau intalnit si in Realitate.
2. Ala care a creat acest subiect este un mare 'fara caracterizare'
3. Syder, nici 0.1% din toti userii care au citit acel REPLY al tau de 1 KM, nu a citit tot ce ai scris tu, doar eu haha =)).
4. Gluma / ne-gluma, mi-e unul m-i se pare un topic total prostesc mai rau decat cei care au sarit peste zidul GLUMA
Si nu stiu daca voi ati obs. sau nu, dar acest topic a ajuns sa creeze conflicte intre unii dintre voi cu altii dintre voi.

LOOSER'''''''''''''''S ' l.o.l ' '4ever alone (ALL) hahaha '


Dupa ce va raspunde KisHumma si sigur o vei face, te rog sa dai T/C mersi ^^
« Last Edit: 20 August 2013, 01:19:59 by [.E.m.O.]K1DDU »


Legend



Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Poze cu capsuni
« Reply #25 on: 20 August 2013, 01:16:39 »
     Iti dai seama ce ai zis ? Foarte impresionant ce sa zic.  :-j
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline KisHumma

  • Professional Gamer in Romania Team #DH2014
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Asaa, o sa te <3 femeia ta cum face campioana mea
  • Real Name: Rolly
  • Steam ID: kishummasadixxx / kishumma
Re: Poze cu capsuni
« Reply #26 on: 20 August 2013, 01:25:45 »
Yoy ce subiect de discutiee fuuuuuuuuuuu de sa va da-ti foc x__X".

1. Nu e o relatie online, ci una reala, ei 2 ADICA Roland si cu Raisa sau intalnit si in Realitate.
2. Ala care a creat acest subiect este un mare 'fara caracterizare'
3. Syder, nici 0.1% din toti userii care au citit acel REPLY al tau de 1 KM, nu a citit tot ce ai scris tu, doar eu haha =)).
4. Gluma / ne-gluma, mi-e unul m-i se pare un topic total prostesc mai rau decat cei care au sarit peste zidul GLUMA

LOOSER'''''''''''''''S ' l.o.l ' '4ever alone (ALL) hahaha '


Dupa ce va raspunde KisHumma si sigur o vei face, te rog sa dai T/C mersi ^^

Ei nu inteleg ca nu e o relatie online, cat timp o vizitez si o sa o vizitez in fiecare luna. Iar pentru ea o sa ma si mut in Bucuresti 100%.
@Syder, nu ne ascundem ca suntem impreuna, este o mare porcarie. Toti stiti ca suntem impreuna, de ce ne-am ascunde? Nu e faza de asta XD E faza ca va bateti joc de ea, si de mine ;) Cand nici nu stiti cum stau treburile. De ce va bagati nasul daca nu stiti nimic? Va bagati ca musca in lapte.
Cu toti glumim, dar uneori treceti masura... Si nu vreau sa ma cert cu ea din cauza voastra. ;)

Sunt cateva poze cu mine si cu ea, pe Samp, ne-am plimbat si noi 10 minute, nu avem voie? Lasa k nu mai intram de acuma daca va deranjeaza.

:topicclosed:

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Poze cu capsuni
« Reply #27 on: 25 August 2013, 02:04:17 »
Frate,cum puteam sa pierd un asemenea topic.
 Inainte de toate scuze ca postez acum,cand topicul e inchis.Sper ca nu sariti pe mine! 8-|
 Am doar doua lucruri de spus:
1.Nu toata lumea intelege gluma.
2.Reply-urile lui stuntman sunt cele mai interesante din acest topic! :))  =))



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Poze cu capsuni
« Reply #28 on: 25 August 2013, 13:37:19 »
Sper ca nu sariti pe mine! 8-|
Vezi sa nu sara oBiKaT(nu te supara capsunel :3). =))

2.Reply-urile lui stuntman sunt cele mai interesante din acest topic! :))  =))

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal