Author Topic:  Cerere Demote  (Read 1618 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline $zeBas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Sebastian
Cerere Demote
« on: 19 July 2018, 22:33:57 »
Salutari !  Fac acest topic pentru ca vreau ca playerul : [LvM]Aladeen in gangul: Las Venturas Mafia [ID6] cu rankul de Leader sa primeasca demote pentru inactivitatea sa si pentru ca nu se ocupa de gang. Va multumesc pentru intelegere ! :)
« Last Edit: 22 July 2018, 22:11:05 by IstuntmanI »

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Cerere Demote
« Reply #1 on: 19 July 2018, 23:22:26 »
Puteai sa ii zici chestia asta lui stuntman in PM , nu era nevoie de un topic.

Btw, sunt de acord cu acest demote. Aladeen e extrem de inactiv, tu meriti acest rank mai mult ca el. Sper , ca stuntman sa procedeze corect in luarea acestei decizii si sa iti dea sansa de a deveni lider Las Venturas Mafia. Bafta !



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Cerere Demote
« Reply #2 on: 20 July 2018, 23:38:14 »
Puteai sa ii zici chestia asta lui stuntman in PM , nu era nevoie de un topic.

Btw, sunt de acord cu acest demote. Aladeen e extrem de inactiv, tu meriti acest rank mai mult ca el. Sper , ca stuntman sa procedeze corect in luarea acestei decizii si sa iti dea sansa de a deveni lider Las Venturas Mafia. Bafta !

Si eu sunt de acord. Aladeen nu a mai facut gp-uri de mult ,chiar daca intra uneori si nu e inactiv chiar foarte mult. Hai sa fim seriios, daca intra, macar sa se si ocupe de gang. Asa a fost si celalalt lider, mai a fost un lider ce nu era activ . A stat mult si bine cu liderul degeaba iar altii il doreau si nu puteau de el, ca trebuiau acceptati de catre el si chestii. Si da, merita mai mult ca el. Avand in vedere liderul ce este acum si nu face nimic.

EDIT : Nu stiu de ce dar cand am citit ''Cerere demote'' am crezut ca topicul este acut de Badboy, lol..
« Last Edit: 20 July 2018, 23:39:29 by MinioNN. »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere Demote
« Reply #3 on: 22 July 2018, 22:08:52 »
Ai dreptate. I-am dat demote acum. Era mai ok sa-mi dai PM cu problema asta.

Am actualizat regulile din topicul de cereri de lider. Liderul lua demote doar daca era inactiv de doua saptamani, acum va lua daca este inactiv de o saptamana. De asemenea, s-a adaugat o noua regula, astfel incat daca liderul este inactiv, dar intra doar pentru a actualiza data ultimei intrari pe server, veti putea specifica acest lucru si i se va verifica activitatea si va lua demote.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal