Author Topic: SOLVED Administrator $arpe  (Read 1488 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Susp3cT

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Danut
SOLVED Administrator $arpe
« on: 08 August 2018, 12:54:55 »
Your nickname: (your nickname in the server) : Susp3cT_
Reported admin's name: $arpe
What he does ?: jignire server si admin
Photo: https://imgur.com/a/JA3EBpK
 Am facut din greseala un report , l-am rugat pe InstuntmanI daca poate sa stearga acel report gresit
 Dupa cum stiti voi (ceilalti membri staff , m-am mai certat cu sarpe ) inca dinainte sa fiu in staff , dar azi a intrecut masura dupa cum cred eu , , a inceput la playeri si la noul admin staff , a zis in Admin chat ca nu ii place cum administrez eu si BadBoy.Undead.Army . La Badboy este de asteptat sa administreze slab deoarece este nou venit , insa si eu nu sunt de foarte mult timp in administare si inca mai invat foarte multe , insa  $arpe a inceput azi sa ma jignieasca (ma facut prost ) , nu zic ca administrez bine insa incerc sa imi fac treaba cat de cat , i-am tot spus ce ai cu mine (de fiecare data cand ma certam cu el ) , nu e prima data cand ma cert cu el , insa eu cred ca a intrecut acuma masura , $arpe ai tot respectul meu posibil din lume insa tot nu am inteles ce ai cu mine de ai inceput sa ma jgniesti asa in chat si in admin  chat , ai inceput si la BadBoy si la playeri si $arpe felicitari de injurarile de pe admin chat (Discord)
« Last Edit: 08 August 2018, 14:40:20 by IstuntmanI »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Administrator $arpe
« Reply #1 on: 08 August 2018, 13:59:15 »
Ai spus ca am ping 15 si sa dau relog ca am lag,si da administrezi groaznic ,oribil,raapunsurile tale sunt sub mediocru,te simti jignit? E crudul adevar ,invata inainte sa acuzi si badboy suferea ca era el fondator pe serverul ala mizer numit asw si m-a iertat el pe mn si vrajeli dar serverul ala era o mizerie ordinara unde hackurile erau permise iar adminii exact la fel ca tn suspect adica sub-mediocrii ,evident ca esti un admin foarte slab rezultand faptul ca doar prin donatie ai putut ajunge in staff. Ce cauti in staff daca tu nu ai idee ce e ala ping sau fps? Cum banezi tu playerii pt fly hack bazandu-te doar pe anti-cheat? Ch3mi playerii prin /ad sa stea cu adminul ... nu stii pt ce se folosesc trei sferturi din comenzile pe care le ai in folosinta,te crezi bun? Trezeste-te ai primit up doar pt incurajare.
« Last Edit: 08 August 2018, 14:03:22 by $arpe »

Offline Susp3cT

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Danut
Re: Administrator $arpe
« Reply #2 on: 08 August 2018, 14:21:22 »
Ai spus ca am ping 15 si sa dau relog ca am lag,si da administrezi groaznic ,oribil,raapunsurile tale sunt sub mediocru,te simti jignit? E crudul adevar ,invata inainte sa acuzi si badboy suferea ca era el fondator pe serverul ala mizer numit asw si m-a iertat el pe mn si vrajeli dar serverul ala era o mizerie ordinara unde hackurile erau permise iar adminii exact la fel ca tn suspect adica sub-mediocrii ,evident ca esti un admin foarte slab rezultand faptul ca doar prin donatie ai putut ajunge in staff. Ce cauti in staff daca tu nu ai idee ce e ala ping sau fps? Cum banezi tu playerii pt fly hack bazandu-te doar pe anti-cheat? Ch3mi playerii prin /ad sa stea cu adminul ... nu stii pt ce se folosesc trei sferturi din comenzile pe care le ai in folosinta,te crezi bun? Trezeste-te ai primit up doar pt incurajare.
mane daca ai vazut ca nu am dreptate , dc nu mi-ai explicat si mie , a fost neaparat sa jignesti? , daca administrez groaznic atunci invata-ma tu sa administrez bine , esti de acord? Daca nu esti e acord atunci nu mai baga certuri degeaba care au un motiv minuscul , asa ca mai bn ai înceta cu jignirile si înjurăturile adresate mie si celorlalti , Măcar dovedeste si tu ca ai peste 20 de ani , nu băiat de 15 ani , nu am intrat in administratie ca sa iti fac tie pe plac
« Last Edit: 08 August 2018, 14:29:32 by Susp3cT »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Administrator $arpe
« Reply #3 on: 08 August 2018, 14:40:12 »
Este a doua oara in cateva zile. Acum a facut si mai urat.

:accepted:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal