Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Bug reports / Re: No spawn killing bug
« Last post by Adi_Walker on Yesterday at 08:52:45 »
Pai.. Am testat bug-ul, și apare când tragi atunci când acel player abia s-a spawnat, dar ceea ce este ciudat, e ca nu face asta mereu.
2
Bug reports / Re: No spawn killing bug
« Last post by IstuntmanI on 19 January 2018, 23:23:51 »
Multumesc pentru toate aceste detalii... au mai spus si altii de acest bug, dar nimeni n-a spus prea exact ce s-a intamplat.

Cum s-a intamplat ? Cand ai inceput sa tragi in el ? Imediat cum v-ati spawnat in duel ? Se spawnase el imediat inainte de inceperea duelului ? Bugul asta apare si daca asteptati vreo 15 secunde dupa duel ? Vreau raspunsuri la tot felul de intrebari de acest fel.
3
Bug reports / No spawn killing bug
« Last post by Adi_Walker on 19 January 2018, 22:40:51 »
What does the bug:No spawn killing
When you discovered:19.01.2018
A photo with the bug:https://imgur.com/a/lbik9
4
Trailers/Gameplays / GTA V: #8 " Honda Civic EM1 Coupe "
« Last post by Syder on 18 January 2018, 00:36:00 »
GTA V: #8  " Honda Civic EM1 Coupe "

Salutare. Dupa o lunga perioada in care am fost absent, iata ca anul 2017 a trecut si se pare ca 2018 a venit cu noi planuri, noi idei.  De data aceasta avem in prim plan o Honda Civic EM1 Coupe, impreuna cu masinista pasionata de " low life ". Impreuna, fac o echipa grozava, mai multe detalii gasiti in videoclip.

Vizionare placuta si va urez toate cele bune !

A da, sa nu uiti, ai un buton rosu mare acolo jos, apasa-l ! Mersi :D
5
Gangs / Re: Gangs: Leader Request
« Last post by Andrei_oVeR on 17 January 2018, 17:28:19 »
I accept ScreaM  to lead with me
6
« Last post by ScreaM_ on 17 January 2018, 14:37:54 »
Nickname: ScreaM_
Gang: The Hitmens [7]
Regular Stats & Gang Stats: https://imgur.com/a/P0hbf

7
Bug reports / Re: Bug la iteme
« Last post by IstuntmanI on 16 January 2018, 21:19:21 »
Intr-adevar, aceasta problema se afla atat la listarea tuturor itemelor pentru schimbare, cat si pentru vanzare. Stiam de mult de aceasta problema. Aceasta problema va fi rezolvata in versiunea viitoare. Am facut listarea intr-un mod mult mai dragut !

Multumesc de raportare !

:topicclosed:
8
« Last post by Andrei_oVeR on 16 January 2018, 20:58:46 »
ID Cont: 80911
NickName:[Th.CreW]Mr.Cheese
Varsta:12 ani
Gang:The Hitman`s
Imagini: https://imgur.com/a/rimZr
9
Bug reports / Re: Bug /mgm cred...
« Last post by IstuntmanI on 15 January 2018, 19:59:51 »
Deja raportati tot felul de buguri care n-au legatura cu mine. Chestia asta poate fi influentata de conexiune sau de modul in care SA-MP sincronizeaza jucatorii. N-am ce sa-i fac. Asa este SA-MP-ul si GTA SA-ul.

10
Unban applications / Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Last post by IstuntmanI on 15 January 2018, 17:20:18 »
Am citit tot ce-ai zis. albanezi* :)) . Nici eu nu inteleg de ce va suparati asa aiurea cand vi se atrage atentia ca gresiti ceva si nici nu inteleg de ce trebuie sa lasati de server, iar inainte de asta sa abuzati si sa stricati lucruri. Probabil e de la varsta si/sau obsesie. Nu te mai supara aiurea, e doar un joc. Jocul in primul rand ar trebui jucat sa te relaxeze, nu sa-ti faci o viata din chestia asta si sa te enervezi pe tot felul de chestii prostesti.

Bine ai revenit.

Pages: [1] 2 3 ... 10