Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Unban applications / Re: Unban request (ce-i asta?)
« Last post by IstuntmanI on Yesterday at 22:57:06 »
Am asteptat mult pentru a face reply, am vrut sa dau un raspuns foarte detaliat si sa va explic de ce sunteti niste cretini:

PTU, CE ROST ARE ? MEREU VA EXPLIC SI MEREU CONTINUATI SA FITI IDIOTI

Prin actiunile astea faceti toata echipa de ras.

Demote -3 nivele Adi.

:topicclosed:
2
Discussions / Re: Ramas bun.. GZS :(
« Last post by IstuntmanI on Yesterday at 22:53:43 »
Am asteptat mult pentru a face reply, am vrut sa dau un raspuns foarte detaliat si sa va explic de ce sunteti niste cretini:

PTU, CE ROST ARE ? MEREU VA EXPLIC SI MEREU CONTINUATI SA FITI IDIOTI

Prin actiunile astea faceti toata echipa de ras.

:topicclosed:
3
« Last post by MinioNN. on Yesterday at 22:13:09 »
Adita unadmin sau sall?

tu cu ce scop comentezi aici, pingu..? ai ban permanent+ai postat aici ce nu trebuia si nu inteleg .. ''adita unadmin sau sall?'' serios? in primul rand tu ai ban permanent, nu cred ca ar trebuii sa te mai bagi, mai ales cand te bagi prostesc.. cum te-ai bagat acum. a spus ca nu se maai lasa ''datorita mie'', am vorbit cu el pe fb intr-o seara si i-am explicat ce trebuie, l-am facut sa nu se mai lase, se lasa din cauza unui administrator, cum m-am lasat si eu atunci din cauza unuia.. facea aceeasi greseala ca si mine. ma rog, nu cred ca are rost sa-ti explic, nu te mai baga prostesc in discutie, tu nu ai nici-o treaba cu cererea de unban.. macar de spuneai ceva calumea, te bagi prostesc si fara rost.
4
« Last post by Pingujoaca on Yesterday at 22:05:10 »
Adita unadmin sau sall?
5
« Last post by $arpe on Yesterday at 17:00:19 »
Pfff,oo adi ,are dreptate ,playerii nu au nici o obligatie sa te suporte ,deci traieste-ti viata si paraseste stafful.
6
« Last post by STRADIVARIUS on Yesterday at 00:29:10 »
Ești încă copil (14 ani) de unde atâtă iubire in viața ta ))) Înțeleg să fi fost de 20 ani +. Până la 20 de ani îți vor trece mult mai multe fete prin viață , chill cu stresurile astea.

Acum e cel mai nasol, la 20 de ani te doare in p... :)) Am suferit vreo 3 ani dupa fosta cand am avut 14 ani :))

Adi, ar trebuii sa lasi adminul la o parte totusi daca nu te simti in stare, n-ai nicio obligatie fata de putele alea de pe samp sau fata de stuntman. Singura obligatie o ai fata de tine. Asculta-ma...
7
« Last post by SouL_ on 21 April 2018, 21:50:31 »
Mda , eventual nu prea voiam să scriu acest reply , dar văd că fix adminii care spun "Nu mă las de server" / "Am acest rang mare , încerc să mă mențin" . Fix voi vă lăsați , va retrageți și toate prostiile posibile .Mai Adi , te credeam alt fel. Tu ce ai mai pățit ? Ești încă copil (14 ani) de unde atâtă iubire in viața ta ))) Înțeleg să fi fost de 20 ani +. Până la 20 de ani îți vor trece mult mai multe fete prin viață , chill cu stresurile astea. Revenind la partea ta de administrare , nu e tocmai oke. Oarecum stunt și-a bazat încredere și responsabilitate în tine , ai ajuns la un rang in care nu toți pot ajunge, ce faci acum ? Dai cu piciorul . Bravo boss , alt "frustrat" care se enervează / frustrează din orice . Eu tot nu te pot înțelege , ce are viață personală cu sa:mp ? Asta e un joc in care te relaxezi. Când simțiți că nu mai aveți chef de administrare, retragete să nu știe nimeni. Fără " abuzuri " și prostii care duc la demote. Sincer , eu aș pune toți acești admini pe o listă neagra, cu interzicerea de a mai intra in staff.Oricum nu știți să stați o perioada lunga in administrarea serverului . Sunt multi alți playeri care ar putea ajuta ( care le-ar pasă de gradele lor ).

Pentru stuntman: Ai face bine să ii îndeplinești dorința , să îi scoți grad-ul . După poate incep iar cu abuzurile și prostii , din moment ce își doresc asta , părerea mea e că trebuie să le dai fără multe întrebări .

Pentru Sky: Și tu ai avut momente de astea cu iubiri ...Pe tine oarecum te-aș înțelege, ai deja vreo 20-22 ani. Dar mnoh , nu trebuie să arăți nici tu asta pe server.
8
« Last post by SkyLine. on 20 April 2018, 21:48:28 »
Ban-ul meu nu e o soluție in rezolvarea problemei ăsteia, problema se rezolva după ce o sa iau remove:) , fa bine și scoate-mi ban-ul. Din două motive:
1-Renunt la admin și nu vad la ce ajuta asta. (Adică ban-ul)
2-E și fratele meu banat, de ce sa nu se joace, pentru ca avem noi drame?

Faptul ca tu ar trebui sa te calmezi, nu se rezolva din remove. Pentru ca daca esti player si suspect incepe cu comenzi pe tine ca nu stie, in anumite cazuri, ca nu tre sa-ti dea ... incepi cu injuraturi, apoi cu reclamatii asupra lui si te faci mai rau de rahat.
Solutia este sa uiti de Iulia, pentru ca nu ai uitat de ea, nu incerca sa ne duci cu presul cu chestia asta, ca se vede clar, cel putin eu stiu asta din cate am vorbit si am vazut la tine.
Calmeaza-te, uita de Iulia si apoi revino in administrare.
9
« Last post by MinioNN. on 20 April 2018, 21:36:13 »
EDIT: ma bucur ca te-am putut face sa te razgandesti, dupa ce am vorbit ieri deschis cu tine pe fb si ti-ai dat seama ca nu are rost sa faci chestiile astea, nu are rost si nu trebuie sa te iei dupa nimeni, ma bucur ca te-ai razgandit :)

Adi, eu ti-am spus, rezolva treaba asta cu nervii in primul rand, ti-am spus sa te termini cerutul de demote pentru stiu cum este si cum este cand ramai fara admin sau nu ai adminul necesar sa faci unele chestii, de exemplu.. inainte aveam admin foarte mare, iar acum am admin mai mucut si nu mai am acces la ce aveam atunci, desii am nevoie de ce aveam atunci.. intelegi? XD tocmai de asta iti spun sa nu faci ca mine.. dar nu inteleg de ce faci, nu te poti calma? fii calm si mai lasa astea.. eu in topicul cu skyline, am spus ca incepi sa devii ca el.. dar vad ca nu ai inteles si acum chiar ai deventi ca skyline, ti-am spus ca vei ajunge si tu sa faci ce a facut el, si acum uite ca faci, pana la urma stuntman te va certa, probabil cine stie ce face .. poate iti da demote sau nu, sau poate iti da ca ceri tu , dar te rog.. nu fa ca mineeee!
bun.. din chat-logul de mai sus, pe care i l-am dat eu personal lui skyline deoarece nu am vrut sa il dau lui stuntman sa nu iasa probleme si certuri, in special sa nu iei demote in cazul in care era cazul(nu stiu sigur daca e sau nu) si i-am dat lui sky sa vorbeasca el cu tine personal, ti-am spus ca trebuie sa fii calm in orice moment, cat de mic si orice prostie cat de mare si cat de mica.. (nu chiar cat de mare, la ceva grav grav mi se pare foarte in regula sa-l certi ) dar nu in cazurile astea atat de mici.. sa-l faci handicapat si sa-l faci sa iasa de pe server.. ''a venit adi si intoxica tot, eu trb sa ies'' parca asa a spus, l-ai facut sa iaasa.. este nou in staff, nu stie lucruri.. da, a abuzat atunci de god sau de ce a mai abuzat si nu a stiut, cum nu a stiut nici atunci si cand i s-a explicat, a inteles.. acum se putea face EXACT acelasi lucru. nu avea de unde sa stie ca daca lasa masinile in baza la sft (in cazul lui) dupa ce da break e abuz.. sincer, nici eu nu stiu sigur daca este abuz, apai el.. eu nu fac asta dar sincer, nu stiu daca este sau nu, puteai sa-i spui calm.. si uite, iti spun si cum ar fii trebuit sa-i spui si se rezolva toata treaba din cateva randuri. ''suspect, nu le mai pune asa acolo deoarece se poate sa fie abuz si nu e in regula, cand le dai break, incearca sa le duci la baza , pana vorbesc cu stuntman sa fiu sigur de asta'' cam asa ar fii trebuit sa faci, in cazul lui cat si in alte cazuri (explici frumos si fara jigniri sa-i faci sa iasa de pe server) cum am spus si in topicul lui skyline, dispera adminii noi. .acum vad ca el s-a calmat si ai devenit tu ca el, ti-am spus sa nu fii asa.. nu iti spun acum de rau, nu fac nimic rau, iti spun pentru ca nu este deloc in regula ce faci si mai las-o dracu pe iulia aia ca m-ai disperat, ai spus ca ai uitat de ea, fii ma omule si tu normal si fii ca inainte.. lasa fetele virtuale si fetele din realitate si nu le mai pune intr-un joc pe care tu esti administrator si trebuie sa fii cu serverul cand esti on, nu sa stai sa zica unul ''iulia :*'' si tu ''kick/mute'' si ce mai se putea face (ai facut astea, stiu foarte bine si parca am si unele ss-uri) nu mai fii asa si ocupa-te de server si fii calm, nu zic ca nu te ocupi dar ma refer sa te ocupi dar mai lasa fetele alea deoparte pe server.. nu au treaba ele aici, nu inteleg de ce te deranjeaaza.. poate ala glumea, poate o spunea in serios, lasa-l sa spuna frate, nu te omoara nimeni si nu rezolvi nici tu nimic asa, mai rau o faci.. crede-ma. rezolva-te, fii mai calm cu toti adminii , orice cacat fac.. explica-le, ei nu au de unde stii chestiile alea, pune-te in locul lui suspect.. tu ai fii stiut chestia aia? sau o stii macar sigur, daca e abuz sau nu, de la stuntman? eu nu o stiu, daca tu o stii.. e ok, dar totusi, trebuia sa-i spui cu calm si sa te pui in locul lui, daca tu erai asa luat pe sus, cu handicapat si cu cearta, ai fii inteles ceva, te-ar mai fii interesat ceva? nu cred.. pune-te si in locul altora, nu doar in al tau.. vezi si partea proasta in ce spui, nu doar partea buna.. el e nou, poate nu gandeste foarte bine cum gandim noi(sa zicem) si nu stie sau nu intelege din prima.. tu trebuie sa-i explici in asa fel sa intealaga, ii explici ca la copii mici doar sa inteleaga.. asa chiar nu intelege nimic si nu rezolvi absolut NIMIC. sky s-a calmat, acum incepi tu.. nu inteleg, calmeaza-te frate si nu mai cere demote din orice cacat cum am cerut eu, (cel putin ultima oara, acum.. ) nu rezolvi nimic ca ceri demote, cum rezolvi? rezolvi cand uiti de iulia, cand te doare-n cot de ce spun altii de iubitele tale si de fostele tale pe un server virtual si cand vei fii calm, atunci te vei calma intr-adevar si va fii totul in regula.. adminii noi au scapat de vechiul sky, nu cred ca vor si un adi acum sa se comporte la fel. iti spun astea ca e pentru binele tau, nu te cert sau chestii, mai citeste odata topicul meu contra sky si gandes-te ce faci tu acum.. iti vei da seama ca faci ce facea si el inainte si nu  e in regula deloc. salut si numai bine ,sper ca ai inteles ceva de aici si te vei schimba pana la urma, nu neaparat din ce ti-am spus eu aici.. poate te vei schimba de la sky sau de la stunt.. tu stii cum. vreau doar sa te schimbi, si nu cred ca doar eu vreau asta. salut si numai bine!
10
« Last post by Adi_Walker on 20 April 2018, 21:31:41 »
Ban-ul meu nu e o soluție in rezolvarea problemei ăsteia, problema se rezolva după ce o sa mi rezolv alte probleme]cu nervii.) , fa bine și scoate-mi ban-ul. Din două motive:
1-nu vad la ce ajuta asta. (Adică ban-ul)
2-E și fratele meu banat, de ce sa nu se joace, pentru ca avem noi drame?

EDIT: Minion, nu am nimic de pierdut, plus ca sunt destul oameni capabili în Staff, majoritatea sunt pe merit, si am vazut ca toți se descurcă, dacă nu avea cine sa aiba grija de server ma mai gandeam la chestia asta. Sau poate nu ma mai gandeam deloc sa o fac dacă nu ma împingea cineva cu minunata lui decizie "ban", pe motivul " Ia o pauză ", nu ma mai întind, nu mi place sa scriu romane.  Astept răspunsul lui stuntman.

EDIT: Am stat și m-am gandit în privința deciziei mele... Am ajuns la concluzia că nu trebuie să renunț la admin dintr o cauza banala..m am enervat când am primit ban-ul acela și am luat o decizie oarbă atunci, azi am realizat că pe server am un rol.. De care sunt responsabil, am cedat nervos la faza cu suspect, din cauza ca așa sunt eu, soluția ar fi să nu-i mai zic nimic lui. Am editat mai sus cererea cu privire la demote, nu vreau sa imi pierd dreptul de a ajuta serverul în continuare, multumesc.
Pages: [1] 2 3 ... 10