Recent Posts

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by IstuntmanI on 03 February 2021, 20:56:49 »
Ma uitam prin managerul de parole si am vazut ca inca am parola la acest forum  :)) Am intrat sa vad ce se mai intampla si vad acest post, super.
Multi poate nu mai stiu de mine, eram copilu enervant de pe XSA sau RSP parca de la Arownd daca tin bine minte.
O comunitate super, care pe mine m-a dezvoltat si mi-a lasat multe amintiri, numai bune!  \:D/
Bruh moment. Am vazut ca in continuare am parola salvata aici. Am intrat sa va salut si sa va urez mult succes in continuare in tot ceea ce faceti. Tot timpul petrecut pe comunitatea asta a fost super. Nu tin minte toate persoanele cu care am interactionat aici sau pe RsE, dar clar tin minte ca a fost o perioada faina. Va multumesc pentru toate amintirile faine!
Avem noroc cu managerii de parole pe care ii aveti, ca asa mai intra cineva ocazional pe aici. :))

Ma bucur ca ati ramas cu amintiri placute, desi au existat suficiente motive sa nu fie chiar atat de placute. :))

In caz ca vreti sa ramaneti mai conectati, puteti intra pe grupul nostru de Facebook: https://www.facebook.com/groups/GreenZoneStuntage . Acolo, la anunturi, veti gasi si link-ul de invitatie catre serverul nostru de Discord, unde mai sunt membri activi care discuta pe diverse subiecte mai mult decat se discuta pe aici. :))
32
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by Gaby on 02 February 2021, 21:41:14 »
Bruh moment. Am vazut ca in continuare am parola salvata aici. Am intrat sa va salut si sa va urez mult succes in continuare in tot ceea ce faceti. Tot timpul petrecut pe comunitatea asta a fost super. Nu tin minte toate persoanele cu care am interactionat aici sau pe RsE, dar clar tin minte ca a fost o perioada faina. Va multumesc pentru toate amintirile faine!
33
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by logitek on 14 December 2020, 11:27:25 »
Era mai usor in viata pe vremea cand luam ban pe GZS. :)))
Va salut si va pup. Si-mi pare rau daca v-am suparat vreodata.
34
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by Bogdan ✖️ on 06 December 2020, 13:49:44 »
se mai activeaza pe aceasta comunitate? ce mai faceti, cum o mai duceti? :D
@NiTrogeN__ cred ca noi ne-am mai intalnit pe alte comunitati :))
app, sunt IBRA
35
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by sssx on 25 November 2020, 08:31:00 »
Ma uitam prin managerul de parole si am vazut ca inca am parola la acest forum  :)) Am intrat sa vad ce se mai intampla si vad acest post, super.
Multi poate nu mai stiu de mine, eram copilu enervant de pe XSA sau RSP parca de la Arownd daca tin bine minte.
O comunitate super, care pe mine m-a dezvoltat si mi-a lasat multe amintiri, numai bune!  \:D/
36
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by IstuntmanI on 18 November 2020, 09:35:36 »
Nu facem si noi un grup de wapp?
Avem Discord.
37
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by NiTrogeN__ on 16 November 2020, 20:00:41 »
Nu facem si noi un grup de wapp?
38
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by SkyLine. on 27 October 2020, 18:31:26 »
Era frumos ... dar din pacate nu prea mai vom juca vreodata :\ Aveam sperante ca poate vom avea un weekend de GZS, dar se pare ca nu.

Daca nu vrea nabul sa-l redeschida....
39
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by XpLoD on 27 October 2020, 18:11:00 »
Era frumos ... dar din pacate nu prea mai vom juca vreodata :\ Aveam sperante ca poate vom avea un weekend de GZS, dar se pare ca nu.
40
Discussions / Re: Share all of your memories !
« Last post by SkyLine. on 22 October 2020, 22:32:19 »
Mai joaca careva, sa facem o mica reuniune? :d

Hai că se mai joacă, dacă e :)) . Eu doar ce mi-am instalat GTA SA-ul că parcă aveam chef, dar în rest, pnm .. :))
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal