Author Topic:  Orange anunță lista completă cu artiștii care vor cânta la Summer Well  (Read 862 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin


[Skilled News] Orange anunță lista completă cu artiștii care vor cânta la Summer Well [Skilled News]









Orange prezintă a VI-a ediție a festivalului Summer Well, care va avea loc pe 13 și 14 august, pe Domeniul Știrbey din Buftea.

Primele formații anunțate la începutul lui februarie pentru editia 2016 au fost : HURTS, THE 1975, YEARS & YEARS, THE NEIGHBOURHOOD și SUNDARA KARMA. Astăzi adăugam și celelalte cinci nume care completează line-up-ul acestei ediții de festival.
Alături de ele vor fi prezente unele cele mai importante nume din muzica nouă: BORNS, BLOSSOMS, HONNE şi HAELOS. Celebrul duo britanic THE CHEMICAL BROTHERS va închide festivalul cu fenomenalul lor show vizual, pe 14 august.



Biletele puse în vânzare pentru ultimele trei ediții ale festivalului s-au vândut în totalitate, iar în anul acesta cele din categoria Early Bird s-au epuizat deja. Ultimele bilete pentru cele două zile de festival Summer Well 2016 mai pot fi achiziționate din Orange shop-uri sau online.








Sursa: playtech.ro

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Nu cunosc artistii,wtf.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
Nu am auzit de ei in viata mea . xD
Nu as merge nici pe gratis la acele concert e.




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Nu am auzit de ei in viata mea . xD
Nu as merge nici pe gratis la acele concert e.
Nu cunosc artistii,wtf.
Poate de ceilalti nu ati auzit, dar nici macar de Years & Years? :))

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Cele mai notabile formatii, in opinia mea, sunt "The Chemicals Brothers" si "Years & Years" (de la aceasta formatie am auzit doar piesa "Take Shelter" :)) ).

Dupa parerea mea, acest festival e un esec. Nu prea reuseste sa adune zeci sau sute de mii de oameni.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal