Author Topic: SOLVED Raport gabi4  (Read 1125 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
SOLVED Raport gabi4
« on: 09 April 2017, 18:47:55 »
Nickname-ul tau: [DnB]xXDarkOneXx

Nickname-ul jucatorului raportat: gabi4

Poza:
   
     
                                                                                                                                                                                    Motiv:Eu aveam mute,iar gabi4,profitand de momentul in care toti admini erau off,a inceput sa ma injur in pm,dupa ce...am pus pm pe disable,el continua in chat.Incerca sa puna playeri pe mine spunandu-le ca eu i-am injurat si multe alte chestii,nu am ss cu aceasta pentru ca am luat crash.Ce pot spune? Mute-ul il aveam tot din cauza lui,si el avea,dar nu stiu cine i-a dat unmute.Stiu ca trebuia sa il ignor,dar cat oare? Plus ca facea spam incontinuu.Imi pare rau ca nu am ss-urile acele grave,insa sper sa ma intelegi... :-/....Ma acuzat pe degeaba si de aimbot la mgm alarmand si alti playeri.Si cu asta inchei. >:P                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
« Last Edit: 09 April 2017, 20:38:48 by IstuntmanI »
San Fierro Rifa

Offline BlazeFire

  • Newbie
  • *
  • Posts: 44
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Premium Vip
  • Real Name: Ioan
Re: Raport gabi4
« Reply #1 on: 09 April 2017, 19:20:33 »
Asta, dar si multe altele. Din ultima vreme am observat ca Gabi are un comportament neadecvat cu Dark si il insulta mereu. Nu stiu cauza, (si nici nu ma intereseaza) insa eu zic sa va potoliti amandoi.
Si Dark, daca gabi te mai enerveaza/insulta, nu e necesar sa ii faci post pe forum. Poti sa faci un ss si sa astepti un admin sa se logheze, sau, pur si simplu sa il ignori.  %-(
Totusi, avand in vedere ca nu este prima data cand gabi are asemenea comportament (nu numai cu Dark, dovada https://imgur.com/gallery/C26PE), eu iti dau un  :pro:
« Last Edit: 09 April 2017, 19:37:25 by BlazeFire »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Raport gabi4
« Reply #2 on: 09 April 2017, 19:44:22 »
Deci in pozele alea ... nu arata decat un "sa s**i p"....si atat. Nu vad unde te injura incontinuu si pe PM si pe chat. Pune niste dovezi mai clare daca vrei sa actionez cu ceva. Vad doar cearta acolo

EDIT: Dar din ce am vazut la gabi4 in ultimele zile, provoaca prea mult la cearta. I-am dat ban 1 zi sa se calmeze

Stuntman, poti inchide topicul, am rezolvat cazul !
« Last Edit: 09 April 2017, 19:51:28 by [New]SkyLine »



Offline Mircea240

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Skilled Gaming Member
  • Real Name: Mircea
Re: Raport gabi4
« Reply #3 on: 09 April 2017, 20:06:01 »
Daca era dupa mine primea ori ban permanent ori mute permanent. Intreg serverul s-a saturat de comportamentul lui, acuzatii fara rost (daca il omoara cineva repede e hacker), slide bug la minigun si report-uri aiurea.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Raport gabi4
« Reply #4 on: 09 April 2017, 20:18:25 »
Daca era dupa mine primea ori ban permanent ori mute permanent. Intreg serverul s-a saturat de comportamentul lui, acuzatii fara rost (daca il omoara cineva repede e hacker), slide bug la minigun si report-uri aiurea.

Pacat ca nu exista mute permanent..



Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: Raport gabi4
« Reply #5 on: 09 April 2017, 20:23:36 »
Dragul meu Skyline,in primul rand nu am zis ca injura incontinuu,ci face spam incontinuu...plus ca nu e doar un "su.e p"...tu nu vezi in al doilea ss jos de tot "da-te drq" ? Daca nu esti sigur de limbajul lui asa-zisul gabi4 uite aici inca un ss
.Nu neg,si eu l-am injurat in acest ss,dar bineinteles ca provocat de el.
San Fierro Rifa

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Raport gabi4
« Reply #6 on: 09 April 2017, 20:33:54 »
Nu stiu de ce mai comentam...l-am rezolvat

Ps: daca alea sunt injuraturi .... eu dau 10kk cui vrei tu



 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal