Author Topic: SOLVED [ADMIN]Report Sarpe  (Read 1759 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
SOLVED [ADMIN]Report Sarpe
« on: 23 June 2017, 13:34:50 »
Nick-ul tau: [TBK]SeBBy_
Adminul reclamat: [SFR]$arpe
Ce a facut ?: Deci, eram cu Gangster si a tras in mine si in el, dupa ce l-a omorat doar pe gangster, a fugit, i-am zis ca a facut combat run, nu a zis nimic, mai tarziu vine /lv si eu am incercat sa trag in el si nu l-am atins, imi da jail combat run
Poza: http://imgur.com/a/zBkqw Intr-adevar, l-am injurat aici deoarece eram nervos
« Last Edit: 23 June 2017, 18:56:34 by IstuntmanI »





Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #1 on: 23 June 2017, 13:50:46 »
Nu stiu ce sa zic. daca tu nu ai dovada ca el a facut combat-run , nu il poate sanctiona. cat despre aia cu mute-ul, era necesar un mute de 10 minute. nu stiu ce sa zic aici, asteptam raspunsul lui stunt.


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #2 on: 23 June 2017, 13:54:00 »
Offff mai Sebby ,tu crezi ca eu stau sa fac combat run ? eu joc zilnic 1 vs 5-6 ,crezi ca stateam acum sa fac combat run vs tn si gangster ? plus de asta ,ai tras in mine cu deagle , eu nu stau sa filmez de fiecare data cand dau jail unui player pt combat run ,dar nu prea am reclamatii din cate vezi + de asta ,ti-ai luat mute pentru ca ai spus ca sunt un admin de tot cacatul ,meritai 15 minute zic eu , in concluzie bossule ,vino cu video frate,arata-ne ceea ce spui ,ca am facut combat run si tu ai primit jail nevinovat.( app ai spus ca ai incercat sa tragi in mn ? ;deci ai tras in mine ,ceea ce inseamna ca ...? ai facut combat run ,simplu .)

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #3 on: 23 June 2017, 13:55:34 »
Am incercat, dar nu te-am atins si am plecat
Si tu ai facut combat run, eu venisem primul, inaintea lui gangster, mi-ai luat jumatate de armura dupa l-ai omorat pe ala si ai fugit...





Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #4 on: 23 June 2017, 14:02:58 »
In concluzie, situatia e fucked up :))



Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #5 on: 23 June 2017, 14:08:00 »
 :pro: actually this is one part.$arpe has did lot of other things.Actually today i said sebby that here admins sometimes dont warn you for something and others so i decided to do a test.There were 15 players online and i said in chat "PL..." u know how it goes.$arpe was online that moment and i didnt got warned.Me and Sebby asked to check the chatlog or chat and warn me but i am still here without any warn.Actually i have seen sarpe few times do combat-run even he is admin as today he blowed the Tbk door when i was inside their base very close  bcs we are allies and he left and came back with armor.  :| I will uload the chatlog where i used that word so u can see too.

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #6 on: 23 June 2017, 14:22:52 »
Acest player [OLD]GJekuThebest minte de ingheata apele, 1 .Sunt singuru admin care e on ,si ajuta serveru cam in tot timpu zilei ,2. Nu i-am dat warn pt ca a zis plm ,nu consider ca este o injuratura plm ,si nu dau warn la cererile playerilor foarte important retineti ,2 . Am fost la TBK sa ii atac dar niciodata nu am plecat de acolo ,pana nu i-am omorat pe toti ,nu sunt obligat sa stau sa revina ei si sa ma omoare ,deci va rog sa ii explicati acestui player ce inseamna combat run ,3. Daca spuneti ca eu sunt un admin care face abuzuri va rog sa prezentati dovezi .

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #7 on: 23 June 2017, 15:37:38 »
Acest player [OLD]GJekuThebest minte de ingheata apele............
Am [TheOne]George boss XD

Offline BlazeFire

  • Newbie
  • *
  • Posts: 44
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Premium Vip
  • Real Name: Ioan
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #8 on: 23 June 2017, 16:50:55 »
Cum a zis si Gjeku. Ne-am saturat de sarpe si de nervii lui. Ne strica tot cheful de server.
+ Boss, degeaba esti on toata ziua daca ne creezi numai probleme. De ex: era un lagger pe srv, eu ti-am trimis /report. Nici n-ai stat sa te interesezi! In prima secunda mi-ai dat warn pt "fake report". Total :pro: pentru demote.
« Last Edit: 23 June 2017, 16:53:12 by BlazeFire »

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #9 on: 23 June 2017, 17:27:17 »
Cum a zis si Gjeku. Ne-am saturat de sarpe si de nervii lui. Ne strica tot cheful de server.
+ Boss, degeaba esti on toata ziua daca ne creezi numai probleme. De ex: era un lagger pe srv, eu ti-am trimis /report. Nici n-ai stat sa te interesezi! In prima secunda mi-ai dat warn pt "fake report". Total :pro: pentru demote.
Tu vorbesti de chef? Intrii pe contrul sora-tii si ne injuri de ..... + Si pe contul tau ne faci figuri..Sunt prieten cu Sebby,dar n-are dovada.Si Sapre e printre singuri admini care nu abuzeaza,asa ca nu stiu ce sa zic. In concluzie eu sunt :contra:         MODIFICARE: Am vazut ca ai scris CA AI INCERCAT SA TRAGI IN EL dar nu l-ai nimerit...si asta tot combat-run e.
« Last Edit: 23 June 2017, 17:31:53 by DarkOne »
San Fierro Rifa

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #10 on: 23 June 2017, 17:41:32 »
Bun special pt Blazefire ,eu nu stric niciodata cheful nimanui prietene ,eu niciodata nu m-am bagat in seama cu playerii cii ei cu mine ,asta odata ,doi tu intotdeauna cand intrii pe server faci doar probleme ,tu le strici cheful tuturor de a juca , 3 ai facut un report de cacat tinand cont ca acel player avea ping 20 si fps foarte bun ,asta doar pt ca te-a omorat pe tn ,care esti paralel cu dm ,si 4 .Sa ziceti mersii ca ma implic ,am admin pe donatie nu am primit lvl up ,daca vreau pot sa nu dau nici un warn ,sa nu ma bag deloc ,sa nu ma implic deloc ,dar  tine minte un lucru ,nu pt playeri ca tn ma implic pe server ,deci tine-ti gura si vezi-ti de treaba ta .

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #11 on: 23 June 2017, 18:56:17 »
Iar incepeti cu prostiile inutile ? Pentru 5 minute de neintelegere va certati 7 zile. Jucati corect si nu mai apar probleme.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal