Author Topic:  Ce este Internetul ??  (Read 659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Ce este Internetul ??
« on: 29 October 2014, 22:38:21 »

=))


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ce este Internetul ??
« Reply #1 on: 29 October 2014, 22:49:57 »
L-am vazut... totusi, mi se pare normal ca nu stiu ce este internetul... asta nu e grav, n-au multe clase, sunt de generatie veche, blablabla... Dar mie nu mi se par normali ceilalti care au fost intervievati, care nu stiu cum se numeste tara noastra, sau nu stiu pe ce planeta traim. :|

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: Ce este Internetul ??
« Reply #2 on: 29 October 2014, 23:20:08 »
L-am vazut... totusi, mi se pare normal ca nu stiu ce este internetul... asta nu e grav, n-au multe clase, sunt de generatie veche, blablabla... Dar mie nu mi se par normali ceilalti care au fost intervievati, care nu stiu cum se numeste tara noastra, sau nu stiu pe ce planeta traim. :|
Adevarat, am observat ca asa zisii " Reporteri " parca cauta doar persoanele de la tara... cu clase putine , doar ca sa rada de ei .
Sincer nu m-am amuzat ca ei nu stiu ce este internetul ...  ci de felul prin care au raspuns ei ;
« Last Edit: 29 October 2014, 23:34:14 by blacklife »


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: Ce este Internetul ??
« Reply #3 on: 30 October 2014, 09:02:07 »
Ma rog , puteau sa intrebe pe cineva mai tanar .. nu toti batranii stiu ce e ala internet.




"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal