Author Topic: INTERN Atuul Stelei pentru finala campionatului, cu Astra: "Experienţa nu se poate .. "  (Read 689 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy


[Skilled News]  Atuul Stelei pentru finala campionatului, cu Astra: "Experienţa nu se poate antrena"  [Skilled News]









   Campioana s-a calificat în finala Cupei Ligii, trofeu pe care l-a câştigat şi în sezonul precedent, după o dublă victorie în faţa liderului din Liga 1, unul cu care se va duela sâmbătă, în finala campionatului. Lucian Filip a anunţat care e principalul avantaj al "roş-albaştrilor".

"Sperăm să îi batem şi în Liga 1. Eu nu o consider ca pe o finală a campionatului, mai sunt etape. Toate echipele sunt bune şi orice se poate întâmpla. Pe fani îi aşteptăm la meciul din campionat.

Dacă vom învinge sâmbătă, situaţia se schimba la 180 de grade. Sunt optimist că vom lua titlul. Cel mai mare avantaj este experienţa, pe care ei nu o pot antrena şi noi o avem acum. Noi azi am demonstrat că Steaua poate alinia două echipe la fel de bune şi asta spune destule despre valoarea lotului", a recunoscut Lucian Filip, în cadrul emisiunii Fotbal Club, la Digi Sport.

Astra - Steaua, meciul care poate decide titlul, se joacă sâmbătă, de la ora 20:30, în direct pe Digi Sport 1. Partida va putea fi urmărită în format LIVE-VIDEO&TEXT pe digisport.ro.







Sursa: digisport.ro



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Aici, Filip cam are dreptate.

Evident ca imi doresc ca Steaua sa castige atat acest meci, cat si cele care vor urma. Daca Tade va fi din nou titular si daca mai ales va fi pus ca varf de atac, misiunea Stelei e din ce in ce mai grea. Tade a demonstrat de nenumarate ori ca nu e potrivit in atac.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal