Author Topic:  Ramas bun.. GZS :(  (Read 6957 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #20 on: 01 April 2018, 16:11:50 »
Toata treaba asta a inceput sa fie penibila,nu va dati seama? de ce o tot continuati,oricum nu se va ajunge nicaieri,minion se va intoarce pe gzs,isi va da seama cat de mult ii lipseste si va reveni,cum am spus si eu acum o luna ca ma las de server si am reventi,de ce? Pentru ca iti dai seama ca un alt server ca gzs nu exista,si te vei intoarce in 3-4 zile


Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #21 on: 01 April 2018, 16:43:46 »
Toata treaba asta a inceput sa fie penibila,nu va dati seama? de ce o tot continuati,oricum nu se va ajunge nicaieri,minion se va intoarce pe gzs,isi va da seama cat de mult ii lipseste si va reveni,cum am spus si eu acum o luna ca ma las de server si am reventi,de ce? Pentru ca iti dai seama ca un alt server ca gzs nu exista,si te vei intoarce in 3-4 zile

da, ma voi intoarce, cum am spus si mai sus, o pauza de o saptamana sau 2 si dupa revin, si nu.. nu se va ajunge nicaieri, pentru ca skyline tot skyline ramane. acum, problema a doua este ca si adi a inceput sa fie ca el, imi spusese adi ceva.. dupa care eu ''termina'' dupa care skyline ''te lasi influentat de un jucator, adi''? adi ''adeca'' skyline ''nush, intrebam asa..'' adi ''faceam misto de el doar =))'' imi pare rau de tine, adi.. nu vei ajunge unde trebuie, ce.. vrei sa te recomanda si pe tine skyline, sa profiti si tu cum am profitat si eu de asta? vrei sa ajungi admin 9? crede-ma ca nu-l vei tine mult, si l-as ruga pe stuntman, pe toti cei care ii recomanda skyline, sa se uite pe ei sa vada daca chiar merita.. deoarece skyline recomanda pe prietenii si doar pe cei ce-i convin lui, crede-ma..  vei fii urat in staff cum a fost si skyline, in loc sa te bagi cu cei linistiti, calmi si sa faci adminii noi sa intelegea ceva, tu vei fii un skyline 2 iar ceilalti admini, vor incerca sa te suporte si se va intampla EXACT ce s-a intamplat si cu skyline. imi pare rau.. te credeam mai cu cap si pe tine, ca te-a ajutat cu iulia, cu adminul, cu  promote-uri.. nu inseamna ca trebuie sa te tii dupa el acum peste tot, gandeste-te cum a ajuns el .. tu vei ajunge FIX ca el peste ceva timp, stuntman nu vrea aceasta implicare,nu inteleg de ce nu vrei sa intelegi. skyline era o povara in staff, ma bucur FOARTE mult ca a iesit.. adminii noi au scapat de cineva ce ii faceau sa regrete ca au donat, ca au donat pentru server.. ca au donat pentru ajutatrea serverului, nu mai e un skyline sa-i deruteze.. ma bucur.

adi.. eu ti-am spus, vad ca nu vrei sa intelegi. eu sper totusi sa nu ajungi ca el, dar se pare ca din cate vad, nu mai este ABSOULUT DELOC mult. tot ce face el, tot ce te pune sa faci, fix aia faci.. tinand cont ca el a luat demote din cauza mea 2 nivele, lui stuntman nu-i placea ce facea.. va urma si la tine, probabil.. eu te-am atentionat, nu mi se pare in regula deloc ce faceti si ce urmeaza sa faceti, nu stiu ce plan faceti voi pe fb.. de va scrieti in chat vezi fb, vezi fb dar nu va iese mult, orice plan v-ar iesii, sa ma scoateti din staff cand voi intra iar, sa faceti ss-uri sa ma dati afara.. NU va iese XD stiu eu de ce suneti voi in stare, in special skyline, banuiesc ca ati facut un plan amandoi, pe care il credeti in regula.. dar fiti siguri ca nu va dura mult, iar voi 2 nu veti reusii sa ma dati jos, orice ar fii. voi avea grija de asta :v razbunati-va.. voi nu sunteti de stat in staff, voi sunteti o povara pentru stafful vostru, urmeaza adi walker, un skyline versiunea 2.0. sa nu spuneti ca nu v-am spus.. asa va fii :)

eu termin aici, skyline nu va intelege nimic iar adi urmeaza sa fie ca el, aveti grija cu astia.. ar face orice sa va dea afara din staff, doar pentru ca nu le convine lor de voi, in loc sa fie bucurie si rasete, mai rau o face.. de asta cad unele servere, din cauza unor admini prost intentionati, ma rog.. asta ca s-a luat dupa skyline, ca daca nu l-ar fii ajutat, sunt sigur ca nu ar fii fost asa, si adi incearca sa profite cum am profitat si eu de skyline.. intr-un timp, am incercat saa profit.. :v pentru ca am fost sincer, vreau sa fiu sincer in continuare. nu am mai suporat, asa ca m-am saturat de voi si de prostiile voastre. salut si numai bine, bafta la planurile voastre prost intentionate.. l-as ruga pe stuntman sa nu te mai adauge in staff, deoarece tu esti o povara pentru membrii lui din staff, cat si adi wakler.. uita-te stuntman, adi va fii al doilea skyline :) eu am fost foarte activ, am vazut cam ce se intampla.. crede-ma ca am dreptate. si el facea fix ce ti-am spus pe fb, tipa la adminii noi, nu intelegea nimic, ii facea sa se simta prost.. si ce am mai spus eu pe acolo, fix.. eu termin, sunt multe chestii pe care le pot spune, dar sunt mai vechi.. am spus acum ce a fost mai de curand, nu este in regula ce faceti.. baieti :D jur. ma bucur ca nu ai ajuns owner.. nu meriti absolut deloc aceasta functie, nici admin 9, nici admin 8 nu prea il meriti. eu daca as fii owner, ti-as fii dat un maxim admin 8, dupa foarte mult timp, cand te-ai fii schimbat =)) stradi este pentru 9.. nu tu , nici adi walker. ma mira faptul ca am putut sa stau atat cu voi in staff, nu stiu cum am putut.. FACETI BA FERICIRE IN STAFFUL ALA, mai lasati-l dracu pe skyline ca va mananca.. ala o sa intre doar cand e prietenasul lui si voi il urmati pe el, si cu demote-uri si cu ce a facut el. ganditi-va putin ca nu e in regula deloc. e prea de cacat ce faceti voi.. dar nu vreti sa intelegeti, probabil o faceti intentionat.. la cat v-am spus eu aici, ar fii trebuit sa va schimbati deja dar vad ca tot la fel ati ramas.. faceti ce vreti, de acum in colo rog tot stafful, sa nu se mai ia dupa adi si skyline, sa nu bagati la ''inima'' ce va spune, nu regretati ca ati donat.. spuneti-i lui stuntman tot ce nu va pare in regula, nu e deloc bine ce fac astia 2.

bafta la planurile viitorului, cat si cele de curand, skyline si adi :) (daca ati facut, ma gandesc ca da.. ) =))
tare as vrea sa fie staful asta normal.. dar cu voi 2 nu se poate.

edit pentru skyline :
sa nu mai dau reply iar.. e inutil.

ok, eu aici termin, nu ma mai intereseaza ce ai facut tu.. nu o sa intelegi oricum, sper ca in acele ''schimbari'' are loc si asta sa nu mai disperi adminii noi si sa-i iei usor, daca nu esti in stare, lasa-i pe alti sa faca asta.
si la faza cu ''ok, la asta chiar nu ma asteptam'' ar fii bine sa te astepti si de la adi, pentru ca si adi la randul lui, nu era cu tine daca nu-l ajutai atat, si nici lui nu cred ca i-a convenit cand il luai pe sus cu tipete, banuiesc, nu sunt sigur =)) eu termin.. nu mai are rost deloc, cum spunea si stuntman ''el nu se schimba deloc, nici-o data nu s-a schinbat'' deci.. nu are rost, nu te-ai schimbat nici macar acum, cel mai probabil.
numai bine daca revii in staff, poate faci si tu un bine adminilor noi.
nu are rost sa mai comentam nici-unul.. e un joc pana la urma, dar faza e ca tu enervai adminii noi si-i faceai sa regrete ca au donat, asta m-a facut pe mine sa scriu atat si sa te ''fac de cacat pe tot forumul'' cum spui tu.. poate la un moment dat , jucatorii nu-i mai donau lui stuntman din cauza ta, ca-i disperai tu in achat.. ma rog. fa ce vrei XD
« Last Edit: 01 April 2018, 18:53:33 by MinioNN. »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #22 on: 01 April 2018, 18:43:41 »
da, ma voi intoarce, cum am spus si mai sus, o pauza de o saptamana sau 2 si dupa revin, si nu.. nu se va ajunge nicaieri, pentru ca skyline tot skyline ramane. acum, problema a doua este ca si adi a inceput sa fie ca el, imi spusese adi ceva.. dupa care eu ''termina'' dupa care skyline ''te lasi influentat de un jucator, adi''? adi ''adeca'' skyline ''nush, intrebam asa..'' adi ''faceam misto de el doar =))'' imi pare rau de tine, adi.. nu vei ajunge unde trebuie, ce.. vrei sa te recomanda si pe tine skyline, sa profiti si tu cum am profitat si eu de asta? vrei sa ajungi admin 9? crede-ma ca nu-l vei tine mult, si l-as ruga pe stuntman, pe toti cei care ii recomanda skyline, sa se uite pe ei sa vada daca chiar merita.. deoarece skyline recomanda pe prietenii si doar pe cei ce-i convin lui, crede-ma..  vei fii urat in staff cum a fost si skyline, in loc sa te bagi cu cei linistiti, calmi si sa faci adminii noi sa intelegea ceva, tu vei fii un skyline 2 iar ceilalti admini, vor incerca sa te suporte si se va intampla EXACT ce s-a intamplat si cu skyline. imi pare rau.. te credeam mai cu cap si pe tine, ca te-a ajutat cu iulia, cu adminul, cu  promote-uri.. nu inseamna ca trebuie sa te tii dupa el acum peste tot, gandeste-te cum a ajuns el .. tu vei ajunge FIX ca el peste ceva timp, stuntman nu vrea aceasta implicare,nu inteleg de ce nu vrei sa intelegi. skyline era o povara in staff, ma bucur FOARTE mult ca a iesit.. adminii noi au scapat de cineva ce ii faceau sa regrete ca au donat, ca au donat pentru server.. ca au donat pentru ajutatrea serverului, nu mai e un skyline sa-i deruteze.. ma bucur.

adi.. eu ti-am spus, vad ca nu vrei sa intelegi. eu sper totusi sa nu ajungi ca el, dar se pare ca din cate vad, nu mai este ABSOULUT DELOC mult. tot ce face el, tot ce te pune sa faci, fix aia faci.. tinand cont ca el a luat demote din cauza mea 2 nivele, lui stuntman nu-i placea ce facea.. va urma si la tine, probabil.. eu te-am atentionat, nu mi se pare in regula deloc ce faceti si ce urmeaza sa faceti, nu stiu ce plan faceti voi pe fb.. de va scrieti in chat vezi fb, vezi fb dar nu va iese mult, orice plan v-ar iesii, sa ma scoateti din staff cand voi intra iar, sa faceti ss-uri sa ma dati afara.. NU va iese XD stiu eu de ce suneti voi in stare, in special skyline, banuiesc ca ati facut un plan amandoi, pe care il credeti in regula.. dar fiti siguri ca nu va dura mult, iar voi 2 nu veti reusii sa ma dati jos, orice ar fii. voi avea grija de asta :v razbunati-va.. voi nu sunteti de stat in staff, voi sunteti o povara pentru stafful vostru, urmeaza adi walker, un skyline versiunea 2.0. sa nu spuneti ca nu v-am spus.. asa va fii :)

eu termin aici, skyline nu va intelege nimic iar adi urmeaza sa fie ca el, aveti grija cu astia.. ar face orice sa va dea afara din staff, doar pentru ca nu le convine lor de voi, in loc sa fie bucurie si rasete, mai rau o face.. de asta cad unele servere, din cauza unor admini prost intentionati, ma rog.. asta ca s-a luat dupa skyline, ca daca nu l-ar fii ajutat, sunt sigur ca nu ar fii fost asa, si adi incearca sa profite cum am profitat si eu de skyline.. intr-un timp, am incercat saa profit.. :v pentru ca am fost sincer, vreau sa fiu sincer in continuare. nu am mai suporat, asa ca m-am saturat de voi si de prostiile voastre. salut si numai bine, bafta la planurile voastre prost intentionate.. l-as ruga pe stuntman sa nu te mai adauge in staff, deoarece tu esti o povara pentru membrii lui din staff, cat si adi wakler.. uita-te stuntman, adi va fii al doilea skyline :) eu am fost foarte activ, am vazut cam ce se intampla.. crede-ma ca am dreptate. si el facea fix ce ti-am spus pe fb, tipa la adminii noi, nu intelegea nimic, ii facea sa se simta prost.. si ce am mai spus eu pe acolo, fix.. eu termin, sunt multe chestii pe care le pot spune, dar sunt mai vechi.. am spus acum ce a fost mai de curand, nu este in regula ce faceti.. baieti :D jur. ma bucur ca nu ai ajuns owner.. nu meriti absolut deloc aceasta functie, nici admin 9, nici admin 8 nu prea il meriti. eu daca as fii owner, ti-as fii dat un maxim admin 8, dupa foarte mult timp, cand te-ai fii schimbat =)) stradi este pentru 9.. nu tu , nici adi walker. ma mira faptul ca am putut sa stau atat cu voi in staff, nu stiu cum am putut.. FACETI BA FERICIRE IN STAFFUL ALA, mai lasati-l dracu pe skyline ca va mananca.. ala o sa intre doar cand e prietenasul lui si voi il urmati pe el, si cu demote-uri si cu ce a facut el. ganditi-va putin ca nu e in regula deloc. e prea de cacat ce faceti voi.. dar nu vreti sa intelegeti, probabil o faceti intentionat.. la cat v-am spus eu aici, ar fii trebuit sa va schimbati deja dar vad ca tot la fel ati ramas.. faceti ce vreti, de acum in colo rog tot stafful, sa nu se mai ia dupa adi si skyline, sa nu bagati la ''inima'' ce va spune, nu regretati ca ati donat.. spuneti-i lui stuntman tot ce nu va pare in regula, nu e deloc bine ce fac astia 2.

bafta la planurile viitorului, cat si cele de curand, skyline si adi :) (daca ati facut, ma gandesc ca da.. ) =))
tare as vrea sa fie staful asta normal.. dar cu voi 2 nu se poate.

Deja ai inceput sa devii penibil... Esti atat de revoltat pe ceva virtual... Omule, cum a spua si cine a zis mai sus... Suntem staff pe UN JOC, nu intr-o companie. Tu esti un copil atat de revoltat pe ceva virtual, incerci sa ma injosesti VIRTUAL, omule, tu gândesti tot ce scrii aici?... Pai nu, nu gandesti, tu iei absolut tot in serios. Da, o sa urmeze sa scrii ca si eu am luat totul in serios. Da, am luat in serios pentru stuntman care munceste la server, singur si nu are cine sa se ocupe. Ai profitat de mine... :))  ok, trebuie sa recunosc ca la asta nu ma asteptam.
Eu cu Adi facem un plan? Ai devenit paranoic, baiatule :)))  eu cu Adi doar vorbim niste chestii de-ale noastre pe care nu vrem sa le stie si ceilalti.
Nu are rost sa mai spun ca regret nespus ca te-am ajutat. Ai foat singurul admin in care aveam cea mai mare incredere si pe care ma bazam ca sustine serverul si in lipsa mea si a lui stuntman. Si uite unde am ajuns, sa încerci sa iti bati joc de mine in halul asta. Anyway, am facut oricum niste schimbari :)) le veti vedea pe parcurs daca o sa mai am admin, ori pe donatie, ori daca ma impac cu stuntman pe tema asta.

Eu demote 0 am cerut pentru ca el m-a scazut la 8 "pentru tine", intr-un fel. Gen s-a razbunat pe mine cu demote ca i-a plecat cel mai activ admin, dupa cate a spus si el ca am facut pentru server si m-a enervat destul asta, asa ca mi-am bagat picioarele si i-am zis sa ma scoata



Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #23 on: 02 April 2018, 18:14:21 »
Uachei, tu susții ca eu îl apar pe skyline din diferite motive sau ce? 1.-"Te-a ajutat cu iulia", ei bine nu cred ca te interesează pe tine dar tot îți voi spune, el m-a ajutat sa vorbesc cu ea, cale de împăcat nu exista, și am încheiat conversațiile cu ea definitiv+ca treaba cu Iulia nu are treaba cu situația asta :/
       2- "te-a ajutat cu promote", da m-a ajutat, dar tine minte ca pe tine te-a ajutat mai mult, și dacă m-a ajutat cu promote ai impresia ca eu îl apar în orice situație? Nu. Si el greșește ca mna, nu putem fi toți la fel, voi spuneți de stradivarius ca era un admin 9 excelent, ca stradivarius a fost asa, ca a fost nuj cum... Hai sa va zic ceva, nu toți pot fi la fel, tipul a încercat , ii pasa mult de server dar repet.. nu toți pot fi la fel ca ceilalți, oricine poate gresii , și de multe ori greșești la nervi, tu minioane, cum a greșit cum i-   ai sarit cap , ești un misel..
    3-"te ții după el doar sa iei promote" , doar sa iau promote? Nah, îl știu pe skyline de vreo doi ani, suntem prieteni chiar dinainte sa iau eu admin, dacă el m-a ajutat nu am decât să-i mulțumesc,nu vorbesc cu el doar sa iau up, pentru mine Sky e un prieten bun doar, dar asta nu înseamnă că el e nevinovat aici.
   4- "tu nu o sa iei admin 9,nici nu o sa l ții mult" -, mai băiatule , admin 9 e unul dintre cele mai sensibile rank uri , și nu doar asta, trebuie sa ai o anumita experienta să-l obții, stai liniștit ca pe ala nu-l meriți nici tu nici eu.+Ca mie nu îmi trebuie admin 9 șefule, mie îmi ajungea și 5-ul,deci nu ma stresez eu de admin 9 , as prefera de fapt sa ma mulțumesc cu ce am , admin 9 înseamnă experienta, eu experienta prea multa nu am, nici tu. Chill,  postul de admin 9 nu va fi ocupat prea curând, de mine în niciun caz, asa ca nu îți face griji :*
   5- "va tot spuneți pe server" vezi fb"- Pai nu cred ca te-ar interesa pe tine sau pe altcineva de pe server problemele personale ale mele sau ale lui skyline, în mare parte ce vorbim noi pe Mess, nu e legat de server, vorbim mai mult despre server când apar diverse situații grave, sau în care nu ma descurc sau ii cer ajutorul. Nu minioane, nu complotam împotriva ta, nu țin cu tine , nici cu el, nu va declar nevinovat pe niciunul dintre voi, fii pe pace, skyline probabil și-a deschis ochii și te vede altfel decât în trecut.

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #24 on: 13 April 2018, 21:31:12 »
Imi place ca aveti minte cat un graunte, imi place ca bati p-aici apropouri ca iti faci treaba si ca meriti admin mai mare.

Din tot ce am citit mi-am dat seama ca esti tot un ahtiat dupa grad si care considera ca gradul ala este ceva wow.
Bravo baiatu meu.

Ai dreptate ca SkyLine sta doar la fish dar pe de alta parte de ce sa intru pe server daca nu sa ma joc ? Sa frec spec-ul ca si tine (sau ma rog, cum spui ca faci ca sa previi anumite chestii, gg)


Bucurati-va astia cu admin ca daca eram in locul lui stuntman nu ramanea niciunu din voi.

pentru ca mi se pare FOARTE IN REGULA
Ai gresit fraza baiatu meu


App Minion, calm your tities boy, nu mai fi asa frustrat pentru un grad.


Cheers
« Last Edit: 13 April 2018, 21:33:55 by SLAM »

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #25 on: 14 April 2018, 02:12:10 »
Imi place ca aveti minte cat un graunte, imi place ca bati p-aici apropouri ca iti faci treaba si ca meriti admin mai mare.

Din tot ce am citit mi-am dat seama ca esti tot un ahtiat dupa grad si care considera ca gradul ala este ceva wow.
Bravo baiatu meu.

Ai dreptate ca SkyLine sta doar la fish dar pe de alta parte de ce sa intru pe server daca nu sa ma joc ? Sa frec spec-ul ca si tine (sau ma rog, cum spui ca faci ca sa previi anumite chestii, gg)


Bucurati-va astia cu admin ca daca eram in locul lui stuntman nu ramanea niciunu din voi.
Ai gresit fraza baiatu meu


App Minion, calm your tities boy, nu mai fi asa frustrat pentru un grad.


Cheers

Domnul slam, treaba asta s-a terminat de mult.. iar tu chestia cu gradul, ai inteles-o complet gresit. eu am explicat cu totul alte chestii aici.. treaba s-a terminat. nu mai are rost sa discutam. am fost prosti ca ne-am certat pe asta, am luat demote amandoi si am luat iar, (eu am cerut, el a luat de la stuntman 2 nivele si dupa a cerut si  el 0) eu nu aveam treaba cu gradul.. putea sa nu-mi mai dea sau sa-mi dea, eu intram sa ma joc.. ca stau spec, nu o fac pentru grad. chestia s-a terminat, l-as ruga pe stuntman sa raspunda si sa inchida topicul sau sa inchida direct topicul.. oricum , la cat de prost am fost ca m-am certat atat pe o chestie.. ma bucur totusi ca skyline s-a schimbat, la faza cu adminii.. (nu stiu daca si la alte chestii)  cat si ceilalti.  si la faza cu daca erai tu in locul lui, noi nu mai eram admini.. aici gresesti. stuntman stie cat ne implicam noi in administrare, tu esti mai mult offline.. nu vezi ce se intampla, probabil daca erai in locul lui, vedeai si tu ce facem si nu mai spuneai asta.. nu are rost sa spui ceva ce nu ai vazut sigur. si la faza aia cu fraza, nu am gresit-o deloc. chiar e in regula si e pentru binele serverului.
« Last Edit: 14 April 2018, 02:17:44 by MinioNN. »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ramas bun.. GZS :(
« Reply #26 on: 22 April 2018, 22:53:43 »
Am asteptat mult pentru a face reply, am vrut sa dau un raspuns foarte detaliat si sa va explic de ce sunteti niste cretini:


































PTU, CE ROST ARE ? MEREU VA EXPLIC SI MEREU CONTINUATI SA FITI IDIOTI

Prin actiunile astea faceti toata echipa de ras.

:topicclosed:
« Last Edit: 22 April 2018, 22:54:17 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal