Author Topic:  [Vand]Scripting - Avansat  (Read 986 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
[Vand]Scripting - Avansat
« on: 17 April 2014, 20:43:04 »
Varsta: 17 ani
Nume produs: Scripting
Experienta: 4-5 ani
Descriere produs:

M-am hotarat sa va ajut in domeniul scriptingului, avand in vedere ca sunt destul de avansat si nu este o mare greutate pentru mine, si din asta pot scoate si profit in timp ce ma distrez (scriptingul este o distractie pentru mine). Cei vechi ma stiti bine... nu stiu cati mai sunt vechi pe aici.
Cateva "reguli":
- Am voie sa-mi aleg clientii. (o gramatica buna va va ajuta sa "picati" mai bine in ochii mei si sa va accept)
- Am voie sa aleg ce sa scriptez si ce nu. (depinde si de starea mea, aici de obicei intra scripturile mai complexe, intr-o zi poate am chef sa fac o trecere de pe Y_INI pe MySQL, intr-o zi poate n-am)
- NU fac GM-uri.

Ce se poate sa accept de cele mai multe ori:
- Repararea anumitor buguri.
- Imbunatatirea anumitor coduri.
- Creearea unor anumite scripturi.

Pret: Variaza in functie de ce doriti, de la 1 euro poate ajunge... oriunde, majoritatea se incadreaza intre 1 euro si 5 euro. Avand in vedere ca in Cosmote puteti da un cod de reincarcare de MINIM 3 euro, puteti si sa imi spuneti sa va fac mai multe chestii incat sa faca minim 3 euro.

Metoda plata: Cod reincarcare Cosmote. Aceasta se va efectua inainte de inceperea scriptului, dupa ce eu am confirmat ca vreau sa fac acel script (ca sa nu ma trezesc ca-mi dati banii inainte si eu inca n-am dat un raspuns daca vreau sau nu), deoarece stiu ca multi sunteti "?epari". Eu sunt cat se poate de profesionist si nu fac asemenea lucruri. Ma respecti, te respect.

Beneficii:
- Preturi mici. (nu imi place furtul, va "taxez" fix cat v-am facut, poate chiar mai putin, stiu ca nu este usor sa "arunci" cu banii)
- Script de calitate. (executie rapida)
- Fara buguri. Dar daca totusi apar, imi puteti spune si le repar fara plata aditionala.

Metoda lucru: Team Viewer, intotdeauna ultima versiune
Contact: Daca doriti ajutor ma puteti contacta prin PM.



M-am gandit sa incep sa va ajut la asemenea lucruri deoarece acum cateva saptamani m-a contactat cineva in legatura cu acest lucru, si am vazut ca totul a decurs bine. El mi-a efectuat plata, iar eu i-am facut ce voia. Sper ca si cu cei care veti mai vrea sa decurga la fel.



Daca aveti alte intrebari dati un reply/PM si eu va voi raspunde si eventual voi adauga si in acest topic.
« Last Edit: 11 October 2014, 14:55:57 by ×X×_vasya_×X× »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal