Author Topic: ACCEPTED [Cerere unban] MinioNN.  (Read 1601 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
ACCEPTED [Cerere unban] MinioNN.
« on: 13 January 2018, 01:14:08 »
Nickname: (your nickname) MinioNN.
Ban photo: (photo from the ban dialog from the game) am 2 banuri. nu stiu pe care sa o pun, ma rog.
Additional informations: (every information that you think that will help you to be unbanned)

Va rog sa fiti sinceri daca acordat pro sau contra, merit contra total si de la vechii prieteni si de la prietenii care nu s-au suparat desii ma cam indoiesc, va urez succes la toti cu contul si cu functia pe care o aveti. (mr.chesse, daca mai ai adminul ala, lasa abuzurile de god si de arme, pierzi tot. bine, poate nu risti sa iei ban permanent pentru un abuz de arme ,poate un demote, dar acel nivel de admin, este foarte important pentru tine. nu mai fa abuz.. )

cat despre cerere de unban..

Imi cer scuze pentru abuzul ala.. un abuz foarte mare din partea mea, nu trebuia sa fac asa ceva.. nu stiu nici eu cum am cazut prada nervilor si sa-mi bat joc .. sincer, a fost la nervi. nu m-am mai putut stapnii, am vrut sa ma las de server dar nu ineleg de ce am si abuzat.. data trecuta am vrut sa ma las, totul ok si acum cand am vrut sa ma las, am abuzat ca nabul. am mai facut si ban evade dupa, am vrut sa-mi iau ramas bun de la voi, dupa m-am dat de ''gol'' ca sunt eu, de fapt,asta era si ideea.

faza e ca atunci eram suparat , de fapt nu voiam sa ma las de server in adevaratul sens al cuvantului si nici sa abuzez, am vrut sa ma las pe moment, din cauza nervilor. dar am si abuzat ca prostul.. :/ am muncit foarte mult pentru acel nivel de admin foarte mare.. nu toti au sansa sa ajunga atat de sus. eu am avut sansa si mi-am batut joc.. si nivelul, orele.. stateam toata ziua pe server sa am grija si sa stau cu prietenii. practic, altceva nu aveam de facut si imi facea si placere ceea ce faceam. de la 11 pana la 3 noaptea incontinuu pe server..
1900 ore in 9-10 luni. nu inteleg ce a fost cu mine.. faza a inceput cand un jucator, i-a spus lui skyline ca i-am luaat banii, stiti faza aia, in special sky line si stunt stiu, stunt m-a iertat iar eu prost, mi-am batut joc de sansa lui de a nu-mi da demote si m-a luat nervii FARA MOTIV.. as dorii daca vreti, sa-mi dati unban.. stiu ca acest abuz sansa este de 0% sa iei unban, dar ma gandesc la cat am muncit pentru ce aveam si am pierdut tot printr-un simplu abuz la nervi. stiti bine cat am stat eu si cu cata placere faceam totul.
vreau doar sa ma joc, nu mai vreau nici-o functie. si daca as mai vrea, nici ca nu mai primeam.
vreau doar unban, sa intru intr-un gang, sa ma joc linistit. stiu ca am pierdut foarte multi prieteni, am auzit ca la albaneji le e dor de mine, ii salut si pe ei si pe fostii mei prieteni.. in special sky line, stunt, sebby, foad, ston, kenton, sarpe, ezio si multi altii. i-am pierdut pe majoritatea. sincer sa fiu, imi e foarte dor de vremurile alea bune, in care eram unul din cei mai buni din staff, ma descurcam bine, luam numai promote-uri, altii abuzez de god si de chestii iar eu chiar ma descurcam.. (cred) ,  cand eram unul din cei mai buni dm-eri daca pot sa spun asa, cand ma salutau toti, cand am luat atatea promote-uri, de la 3 la 7 in numai cateva saptamani.. a insemnat foarte mult pentru mine acele ocazii si inca insemn, dar ma simt foarte prost fata de voi, si daca as primii unban, pe o parte, as fii nebagat in seama pentru ce am facut si asta merit. dar nu mai conteaza asta, vreau doar sa joc, am pierdut tot ce am facut si toata vremea pe acest server. ma atasasem foarte mult de el.. ati vazut, eu, mereu eram cu ajutorul. 1900 ore.. 84 level. 10 luni de zile petrecute incontinuu pe server, timp foarte mult. inca cateva zile si faceam un an de cand am facut cont.. daca deja nu am facut.. planuiam sa fac un mare event inainte sa fie ''frustrarea'' asta a mea idioata si fara motiv. nu inteleg ce a fost in capul meu.. imi pare rau. ban evade nu am facut sa-mi bat joc, am stat sa ma joc putin la inceput, stie skyline, mi-a pus intrebarile alea, nu am vrut sa ii spun deoarece am vrut sa imi iau ramas bun de al toti odata si sa le spun ca sunt eu, intr-un fel, am vrut sa-i dau o idee ca sunt eu lui sky, mi-am pus skin 2, culoare albastra si stateam pe la fish si faeam fish.  am vrut sa-mi cer scuze fata de voi si sa-mi iau ramas bun, dar nu am avut cui sa-i spun asa ca n-am mai spus si i-am spus lui loading sa-mi dea ban ca sunt eu.. stiu ca am scris mult si nu cred ca cititi atat , dar am vrut sa spun tot ce am eu pe ''suflet'' despre chestia asta. am pierdut tot, fratilor..
NU FACETI CA MINE, ADMINILOR, NU VA LASATI SUPARaTI . INCHIDETI PC-UL, NU ABUZATI.. PIERDETI TOT, EU AM FOST PROST, NU FITI SI VOI.. SUCCES , DACA NU IAU UNBAN, vreau sa va salut oricum si sa nu faceti ce am facut si eu.
acum vor venii toti cu contra la unban dar merit asta. astept decizia lui stunt, desii stiu ca este respins deja..
o zii/seara buna, ii salut pe albaneji .

ramas bun.. mi-a facut placere sa ma joc alaturi de voi. ii multumesc enorm lui stunt pentru promote-urile pe care mi le-a acordat. au insemnat mult pentru mine, stunt.. dar uite ca, am fost prost intr-un moment si am stricat totul. in 2 saptamani admin 7.. de la 3. sincer, si acum ma mir cum am putut sa ajung atat de sus si sa-mi bat joc intr-un fel atat de urat si atat de prost.. scuze tuturor.

 :hearth:
« Last Edit: 15 January 2018, 17:20:46 by IstuntmanI »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #1 on: 13 January 2018, 07:08:18 »
Dragul meu Minion, cel pe care eu l-am ajutat atat de mult incat a ajuns la nivelul lui la care a fost ca si admin, cel mai activ si mai bun dintre admini erai, dupa parerea mea si asta i-am zis si lui stunt : Daca te-ai fi uitat pe Skype dupa ce mi-ai dat acel mesaj lung, ai fi vazut ca deja ai primit unban . Sincer sa fiu, aproape mi-au dat lacrimile cand ti-am citit cererea de unban, jur. Nu ma gandeam ca mai vrei sa revii pe server. Din partea mea esti bine venit oricand, ban nu mai ai, am vorbit eu cu stunt special pentru tine si te-a debanat.

OffTopic -> Legat de Cheese : si-a luat demote 0 din cauza abuzurilor si nu mai are sansa la alt admin.

OnTopic -> Legat de atunci cand ai facut ban evade : mi-am dat seama ca esti tu, de cand te-am vazut cu culoare albastra la nume si faceai fish fara sa intrebi cum se face..numai tu mai stateai la fish la fel de mult ca mine.
Mie unul imi pare extrem de rau ca nu mai esti / nu vei mai fii (nu stiu daca iti mai acorda stuntman inca o sansa la adminul pe care l-ai avut) admin .. ai fost cel mai bun si activ admin din cati eram, ma intrebai unde era cazul, ajutai foarte mult, sanctionai foarte bine..practic, aveam si eu pe cine sa ma bazez ca ajuta serverul cat sunt si eu offline si stuntman.

Legat de partea cum ca vor da toti :contra: ... nu te ingrijora, banul tau este deja scos de catre stuntman. Si stai linistit, cat timp sunt eu pe server (ma refer, cat timp inca il joc) nu se va lua nimeni de tine si nu-ti va da nimeni hate, voi avea grija de asta.

Nu mai am ce sa zic aici, nu voi marca de data asta in locul lui stuntman pentru ca poate va vrea sa zica si el ceva, asa ca spun doar atat ->

Din partea mea -> :acceptat:
« Last Edit: 15 January 2018, 05:55:49 by SkyLine. »



Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #2 on: 13 January 2018, 09:54:07 »
 :pro: U did so much for the server,u were a good admin and I know how it is when u get angry in a moment.U deserve a second chance from me   :hearth:
« Last Edit: 13 January 2018, 09:56:50 by [SG]Ultimate »

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #3 on: 13 January 2018, 10:44:56 »
Ai luat unban polandej :)))
San Fierro Rifa

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #4 on: 13 January 2018, 12:45:27 »
Datorita faptului ca a primit ban de la Loading cu filtru 5 pe alt cont  ,nu isi mai putea accesa nici contul lui ,ai primit un-ban ,minion ,am vazut ca incercai sa te conectezi ,bine ai revenit !

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #5 on: 13 January 2018, 12:49:01 »
Multumesc foarte mult.. nu ma asteptam sa mai primesc unban pentru faza aia.. va iub  :hearth:
Daca am luat deja unban, mai am un ban pe numele '' password'' , cand intru imi apare acel ban id. contul ala e ala de am facut ban evade.
Mersi mult. Sky , normal ca mai vreau sa revin, am facut atatea ore, nivel, atatia prieteni.. majoritatea pierduti. nu e un cont de level 1. am muncit 10 luni de zile la el si am ajutat cu placere jucatorii..  multumesc!


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #6 on: 13 January 2018, 12:51:04 »
De acel cont vorbeam un pic mai sus ,poti intra acum:))

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #7 on: 13 January 2018, 17:42:54 »
Am citit tot ce ai scris și sincer să fiu mi-au dat lacrimile,Welcome back!'


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #8 on: 13 January 2018, 17:50:11 »
Multumesc foarte mult.. nu ma asteptam sa mai primesc unban pentru faza aia.. va iub  :hearth:
Daca am luat deja unban, mai am un ban pe numele '' password'' , cand intru imi apare acel ban id. contul ala e ala de am facut ban evade.
Mersi mult. Sky , normal ca mai vreau sa revin, am facut atatea ore, nivel, atatia prieteni.. majoritatea pierduti. nu e un cont de level 1. am muncit 10 luni de zile la el si am ajutat cu placere jucatorii..  multumesc!

Dar sper ca realizezi ca ai de muncit ca sa ii castigi din nou increderea lui stuntman ca sa iei admin iar, da?? Mai ales nivelul ala...



Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #9 on: 13 January 2018, 17:59:17 »
Nu stiu daca mai iau admin, dar ce fac acum nu fac sa-i recastig increderea, daca ajut jucatorii, ii ajut pentru ca imi face placere si simt nevoie sa-i ajut. daca vrea sa-mi dea, imi da cand doreste el. eu nu o fac pentru incredere :) mai ales admin pe merit, nu cred ca e posibil.


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #10 on: 13 January 2018, 18:45:19 »
Nu stiu daca mai iau admin, dar ce fac acum nu fac sa-i recastig increderea, daca ajut jucatorii, ii ajut pentru ca imi face placere si simt nevoie sa-i ajut. daca vrea sa-mi dea, imi da cand doreste el. eu nu o fac pentru incredere :) mai ales admin pe merit, nu cred ca e posibil.

Umm.. Pentru adminul pe merit e nevoie de incredere, altfel nu cred ca primesti...



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Cerere unban] MinioNN.
« Reply #11 on: 15 January 2018, 17:20:18 »
Am citit tot ce-ai zis. albanezi* :)) . Nici eu nu inteleg de ce va suparati asa aiurea cand vi se atrage atentia ca gresiti ceva si nici nu inteleg de ce trebuie sa lasati de server, iar inainte de asta sa abuzati si sa stricati lucruri. Probabil e de la varsta si/sau obsesie. Nu te mai supara aiurea, e doar un joc. Jocul in primul rand ar trebui jucat sa te relaxeze, nu sa-ti faci o viata din chestia asta si sa te enervezi pe tot felul de chestii prostesti.

Bine ai revenit.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal