Author Topic: SOLVED Report admin NighTxd  (Read 1795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ORiGiNAL

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ORiGiNAL[]
  • Real Name: Adrian
SOLVED Report admin NighTxd
« on: 22 December 2018, 22:16:02 »
Your nickname: (your nickname in the server) nuLL
Reported admin's name: (the nickname of the reported admin) NighTxd
What he does ?: (what he does wrong ?) NighTxd, SexyCheese si 6ix9ine ma atacau intr-una numai ca sa imi impinga toate masinile in apa. Nu cred ca este normal asa ceva + Mute 10 minute pe motiv 'jignie' doar ca am spus 'rasa ta'
Photo: (here you post a photo with his fault):  https://imgur.com/a/Dp2Qy7e
« Last Edit: 07 February 2019, 21:25:45 by IstuntmanI »

Offline NighT

  • Senior
  • *
  • Posts: 259
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • RNT and IS player !!
  • Real Name: Razvan
  • Steam ID: stormflight
Re: Report admin NighTxd
« Reply #1 on: 22 December 2018, 22:36:17 »
Bun deci tu afirmi ca imi faci mie raport dar totusi aparent ai enumerat in  afra de mine pe inca 2 . Si in plus la ce jigniri ai facut si acel "rage" nesemnificativ pe care ai afirmat ca l ai avut era suficient sa spui tu stop dude , insa tu ai inceput scandalul sincer dintre toti fiind ofticat ca "suntem disperati dupa gp" , iar de aici prefer sa nu mai continui decat daca vor ca restul sa mai auda continuarea .
« Last Edit: 22 December 2018, 22:50:35 by NighT »


Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Report admin NighTxd
« Reply #2 on: 22 December 2018, 23:16:30 »
Pai..masinile se respawneaza la un anumit interval de timp, sau un admin o poate face. Chestia cu mute-ul, exista doua posibilitati:
1. E posibil sa fi avut 4/5 warn-uri si el ti-a dat 10 minute nestiind timpul minim (5min)
2. Poate ca nu ai atins 4/5 si ti-a dat mute deoarece s-a simtit atacat

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Report admin NighTxd
« Reply #3 on: 22 December 2018, 23:29:10 »
Chestia cu impinsul vehiculelor nu mi se pare cine stie ce .. exista lucruri mult mai  grave de care se abuzeaza, si ma refer in special la sistemul de gang.
Ai recunoscut, ca aveai 4/5 si ai iesit de pe server, doar ca sa scapi. La urmatoarea ta abatere, el luand in considerare antecedentele, ti-a dat mute. Okay , trebuia sa iti dea 5 minute, nu 10. Nu mi se pare o greseala enorma + Night e admin nou si mai invata.

:contra:

EDIT :
Pai..masinile se respawneaza la un anumit interval de timp, sau un admin o poate face. Chestia cu mute-ul, exista doua posibilitati:
1. E posibil sa fi avut 4/5 warn-uri si el ti-a dat 10 minute nestiind timpul minim (5min)
2. Poate ca nu ai atins 4/5 si ti-a dat mute deoarece s-a simtit atacat
+ Asta. Cum ai zis si tu, vehiculele se respawneaza.
« Last Edit: 23 December 2018, 05:17:15 by Badboy.UndeadArmy™ »



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin NighTxd
« Reply #4 on: 23 December 2018, 00:01:12 »
:contra:

Am vazut si eu in ultimele zile cand am intrat pe server, ca Night este admin nou, deci nu stie prea multe. Nu este o greseala foarte mare, este chiar una foarte mica, asta este o greseala de incepator acceptabila, din asta poate invata, pentru ca e ceva ce probabil nu stia si nu a avut reflexul sa intrebe, daca mai era vreun admin online

Edit : iti spun din start ca stuntman va respinge aceasta reclamatie, pentru ca night este admin nou si pe donatie din cate am inteles, deci la combinatia asta, sansele de demote sunt 0 . Stuntman nu este atat "antic" sa spun asa :)) incat sa-l sanctioneze pentru asa ceva. Deci imi pare rau pentru tine, dar din cunostintele mele, stuntman o sa-l inteleaga pe Night si, cel mai probabil, o sa discute cu el sa-l invete legat de mute


Ce am spus in edit este valabil in cazul in care nu aveai deja 4/5, dar asta poate verifica stuntman foarte usor si chiar l-as ruga. Pentru ca daca aveai 4/5, este 100% vina ta. Daca nu, meh, 50-50 :)), greseala lui de incepator
« Last Edit: 23 December 2018, 00:05:39 by SkyLine. »



Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report admin NighTxd
« Reply #5 on: 23 December 2018, 00:09:51 »
Null,tu ai talentul sa scoti orice jucator sau administrator din minti fara ca macar sa injuri ,asta e talentul tau ,nu te invinovatesc. Noi totusi am verificat ,aveai deja 3/5 warnuri ,in nici un caz nu ai primit mute 10 minute doar pt ca ai spus: (rasa ta). AA,administratorul nu este obligat sa iti dea doar 5 minute mute ,depinde de injuraturile pe care le aplici pe server ,dar de data asta ai si tu dreptate ,urmatoarea actiune a administratorului Night pt acele cuvinte era un simplu warn ,asta nu inseamna ca trebuie sa va bateti joc de noi dar Night totusi ca administrator trebuie sa ai rabdare cu jucatorii si sa tolerezi unele lucruri mici ,marunte ,pt ca tu ca admin ai obligatia sa ii ajuti ,si sa fi mai intelegator,sa aplici regulamentul ca la carte si sa nu te afecteze astfel de lucruri cum ar fi simple jigniri si cel mai important Night ,nu ne certam cu ei,ca atare Null incearca sa nu mai fi asa disperat,au voie sa faca ce vor ei in baza noastra,daca vor sa faca /a pee pe masini ,lasa-i sa faca ,daca vrei sa ii opresti ,opreste-i cu armele nu cu gura si mai ales ca spui numai prostii iar pe tn Night ,te inteleg ,dar ,tine cont de lucrurile pe care ti le-am spus mai sus.
« Last Edit: 23 December 2018, 00:40:01 by $arpe »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report admin NighTxd
« Reply #6 on: 23 December 2018, 02:46:07 »
 Null esti un mincinos si ne faci de ras pe unde apuci,m-am saturat de scandalurile tale si prostiile astea,e posibil sa ma fi inselat ,el,null ,a spus ca avea 3/5 ,verificasem si avea 3 warnuri de la night si probabil unca unul de la altcineva ,+ in screenuri se vede cand ai dat relog,o sa scap de tn din gang  ,altfel risc sa ma tampesti si pe mine ,bafta si ma scuzi Night. Ps: am vrut sa dau edit si din greseala am nimerit post ,ar fi iesit un edit bun. (accept warning fara stergere post)
« Last Edit: 23 December 2018, 02:53:17 by $arpe »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Report admin NighTxd
« Reply #7 on: 07 February 2019, 21:25:33 »
Night isn't an administrator anymore.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal