Author Topic:   Duelul gigantilor: Galaxy S6 vs One M9 vs iPhone 6 vs LG G3 vs Moto X!  (Read 473 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Patrick.

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2017
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • R.N.T Best Server For Ever :)
  • Real Name: Patrick
  • Steam ID: Patrick.


[Skilled News] Duelul gigantilor: Galaxy S6 vs One M9 vs iPhone 6 vs LG G3 vs Moto X! Care e cel mai tare smartphone   [Skilled News]









Cele 3 telefoane anuntate duminica sunt deja sus in top.

 HTC si Samsung au lansat duminica telefoanele de varf ale celor doua companii - daca in ceea ce priveste lansarea propriu-zisa, cea a celor de la Samsung a castigat lupta, care e raportul de forte in ceea ce priveste specificatiile?

 Cei de la Business Insider au luat in calcul si alte 3 telefoane in top - iPhone 6, LG G3 si Moto X - si le-au comparat.

 Care vi se pare cel mai bun?



Duelul bateriei intre Samsung si Apple

 La lansarea Galaxy S6 si S6 Edge, Samsung a tinut sa precizeze faptul ca bateria telefonului este mai buna decat cea de la iPhone 6 si ca se incarca de 2 ori mai rapid! Totusi, in ceea ce priveste autonomia, Galaxy S6 sta mai bine decat iPhone 6 la Wi-Fi si LTE browsing si video playback, iPhone 6 castigand cu putin la music playback. Daca e luat insa si iPhone 6 Plus in calcul, acesta este lider detasat la toate capitolele cu exceptia Wi-Fi browsing unde se afla la acelasi nivel cu Galaxy S6.





Sursa: yoda.ro  | Oferit de Patrick.


Offline Manu.

  • Romania National Trucking-co fondator
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SlowMoution.:3
  • Real Name: Manu
  • Steam ID: Manu.
Dupa parerea mea, si dupa calitatile telefoanelor HTC One M9, este mult mai bun decat s6, si dupa specificatiile celor doua.
Si intre lupa dintre, IPhone 6, si LG G3, mi se pare mult mai accesibil Iphone 6, parca are o calitate mai buna in plus, dar nu imi dau seama, la ce.

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
sunt bune,telefoanele,se vede ca cei de la Samsung au copiat putin de la Iphone. :>
« Last Edit: 02 March 2015, 19:49:29 by Nofwu. ✘ »

Offline [SG]Andrei

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2752
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Fondator SkilledCrafting
Cel mai bun e Iphone 6 dupa parerea mea .

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
One M9 FTW! xD



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
One m8 e bestial la specificatii , dar pe piata vanzarilor iphone 6 domina clar .





 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal