Author Topic:  Un avion era sa se ciocneasca cu un obiect neidentificat.  (Read 629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
  [Skilled News] Un avion era sa se ciocneasca cu un obiect neidentificat. "Am crezut ca o sa ne loveasca in plin" [Skilled News]

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________



Pilotul nu poate sa explice ce s-a intamplat, iar radarele nu au detectat nimic

Pilotul unui Airbus, in care se aflau 220 de persoane si care se indrepta catre aeroportul din Glasgow, Marea Britanie, a declarat ca a fost martorului unui incident pe care nici chiar el nu poate sa il explice.

Cu putin timp inainte de a se pregati de aterizare, politul sustine ca atat el, cat si restul echipajului din cabina, au vazut un obiect zburator pe care nu au putut sa il identifice, potrivit stirileprotv.ro.

"Obiectul a trecut chiar pe sub avion. S-a intamplat atat de repede ca nici nu am apucat sa il inregistram. Tot ce am putut sa observam au fost culorile de albastru si argintiu. Turnul de control ne-a spus ca nu a aparut nimic pe radar si ca nu exista nicio informatie legata de un alt avion in zona",a declarat pilotul.

Pilotul a mai precizat ca a trait un adevarat soc pentru ca a avut impresia ca obiectul va intra direct in avion.

"Tocmai ce a trecut un obiect pe sub avion cu o viteza incredibila. A aparut ceva pe radar?", a intrebat pilotul turnul de control.

"Negativ. Nu avem nimic pe radar si nici nu am primit informatii cum ca ar fi ceva in zona", a fost raspunsul primit.

Expertii nu au reusit sa gaseasca o explicatie logica pentru ceea ce s-a intamplat.







 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal