Author Topic:  Discutii generale  (Read 4102 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Discutii generale
« on: 11 June 2016, 14:09:19 »
Acest topic este destinat tuturor discutiilor despre Campionatul European de Fotbal din Franta - 2016.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #1 on: 12 June 2016, 21:52:09 »
Din nefericire, acest Campionat European este umbrit de ciocnirile violente dintre fani din ultimele zile. Inaintea meciurilor de astazi (Polonia - Irlanda de Nord, Germania - Ucraina), fanii acestor echipe s-au luat la bataie, politia fiind nevoita sa intervina in forta.

Intre timp, bilantul confruntarilor dintre fanii englezi si rusi a ajuns la 40 de raniti, dintre care 4 in stare grava.

Speram sa nu ne mai confruntam cu asa ceva.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Discutii generale
« Reply #2 on: 12 June 2016, 21:54:47 »
Din nefericire, acest Campionat European este umbrit de ciocnirile violente dintre fani din ultimele zile. Inaintea meciurilor de astazi (Polonia - Irlanda de Nord, Germania - Ucraina), fanii acestor echipe s-au luat la bataie, politia fiind nevoita sa intervina in forta.

Intre timp, bilantul confruntarilor dintre fanii englezi si rusi a ajuns la 40 de raniti, dintre care 4 in stare grava.

Speram sa nu ne mai confruntam cu asa ceva.

Federatia Rusa de Fotbal o va incurca rau de tot. Gesturi foarte-foarte urate ieri la Anglia - Rusia  , in antiteza totala cu atmosfera de pe teren. Pacat.




Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #3 on: 13 June 2016, 20:15:49 »
Astazi auzim ca si romanasii nostri s-au batut... intre ei, ce-i drept. Sper sa nu fie ceva mai grav.

Acum se pare ca teroristii nu mai reprezinta un factor de risc, ci suporterii batausi. :))


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Discutii generale
« Reply #4 on: 13 June 2016, 20:21:17 »
Astazi auzim ca si romanasii nostri s-au batut... intre ei, ce-i drept. Sper sa nu fie ceva mai grav.

Acum se pare ca teroristii nu mai reprezinta un factor de risc, ci suporterii batausi. :))
Pazea, ISIS, venim =))))))

Urat de tot... :)



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Discutii generale
« Reply #5 on: 13 June 2016, 20:23:25 »
Ce ziceti de asta ?

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #6 on: 13 June 2016, 20:33:02 »
Din acel clip se vede chiar clar ca a fost fault la portar, desi la inceput aveam si eu dubii. Oricum, faza nu se desfasura in careul de 6 metri. E o faza discutabila.

Degeaba, nu putem schimba nimic in privinta asta. Tot ce trebuie sa facem e sa ne vedem de jocul nostru si sa il facem cat mai bine.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Discutii generale
« Reply #7 on: 13 June 2016, 21:16:31 »
Din acel clip se vede chiar clar ca a fost fault la portar, desi la inceput aveam si eu dubii. Oricum, faza nu se desfasura in careul de 6 metri. E o faza discutabila.

Degeaba, nu putem schimba nimic in privinta asta. Tot ce trebuie sa facem e sa ne vedem de jocul nostru si sa il facem cat mai bine.
Daca era in careul de 6 , se dicta fault , dupa parerea mea. Acolo, portarul are o oarecare "protectie" si este favorizat :D

Asta e . A trecut.Nu mai putem face nimic. Ma bucura insa faptul ca, am jucat bine. Asta imi da incredere.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #8 on: 16 June 2016, 09:39:00 »
Bogdan Stancu este golgheterul EURO 2016, pentru moment, datorita celor 2 goluri inscrise din penalty. De asemenea, Romania e singura echipa de la Euro, dupa Olanda in 1980 care beneficiaza de 2 penalty-uri in 2 meciuri consecutive. Speram sa avem si unul la meciul cu Albania. :))

Pe locul urmator, daca nu ma insel e Dimitri Payet (Franta - 2 goluri).

Romania inca mai pastreaza sanse pentru calificare.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Discutii generale
« Reply #9 on: 16 June 2016, 16:50:17 »
Bogdan Stancu este golgheterul EURO 2016, pentru moment, datorita celor 2 goluri inscrise din penalty. De asemenea, Romania e singura echipa de la Euro, dupa Olanda in 1980 care beneficiaza de 2 penalty-uri in 2 meciuri consecutive. Speram sa avem si unul la meciul cu Albania. :))

Pe locul urmator, daca nu ma insel e Dimitri Payet (Franta - 2 goluri).

Romania inca mai pastreaza sanse pentru calificare.
Eh , ne putem mandri cu asta. :))



Ce parere aveti de Ungaria? Stiu, ca au trecut 2 zile deja de la meciul cu Austria, dar chiar sunt curios. Au ajuns la un turneu final dupa 44 de ani. Eu personal sunt foarte multumit si sper ca se vor califica.

PS:Sper ca si Romania se califica, sanse are.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #10 on: 16 June 2016, 16:55:13 »
Eh , ne putem mandri cu asta. :))



Ce parere aveti de Ungaria? Stiu, ca au trecut 2 zile deja de la meciul cu Austria, dar chiar sunt curios. Au ajuns la un turneu final dupa 44 de ani. Eu personal sunt foarte multumit si sper ca se vor califica.

PS:Sper ca si Romania se califica, sanse are.

Ungaria va trebui sa isi rezerve dreptul de a se considera favorita grupei. De acum urmeaza meciurile tari.
Oricum, victoria cu Austria a fost nesperata. Ei au dat dovada de implicare si determinare. :) Sper sa mearga in faza urmatoare.

Cat despre Romania, a cedat fizic dupa golul elvetienilor. Insa, a fost un meci echilibrat.
Cu Albania ne va astepta un meci decisiv si greu. Nu trebuie sa-i subestimam pe albanezi (vezi ce au facut in ultimele 2 partide).
« Last Edit: 16 June 2016, 16:55:53 by ActiON_ »


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Discutii generale
« Reply #11 on: 19 June 2016, 23:52:59 »
Cu jocul asta au vrut sa iasa din grupe ? Patetic. Desi am avut posesie n-au reusit nimic concret

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: Discutii generale
« Reply #12 on: 20 June 2016, 03:16:03 »
Gunoi de meci.. Albania - Romania, daca a ajuns sa ne bata si o tara ca Albania ce sa mai zici? e bine ca nu ne calificam mai departe.. nu avem cu ce, nu meritam las-o dracului...
« Last Edit: 20 June 2016, 03:24:28 by blacklife »


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Discutii generale
« Reply #13 on: 20 June 2016, 10:41:40 »
Mare rusine....



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Discutii generale
« Reply #14 on: 20 June 2016, 12:34:57 »
Mda, rusine. Pana la urma, era de asteptat ca drumul nostru la UEFA 2016 sa se termine rapid. Avem o tara de tot rasul, de ce am fi buni la fotbal? :)) Felicitari Puiu, nici atat n-ai reusit sa faci, sa bati Albania..

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #15 on: 20 June 2016, 14:31:19 »
Nu mai e nimic de comentat dupa acest meci. Presa internationala si-a retras laudele pentru Romania de dupa meciul cu Franta. Asta e adevarata noastra valoare. Acum ramane sa ne uitam la celelalte meciuri si poate, totusi, invatam ceva de la alte echipe.

Noi ne-am uitat foarte mult la statistici si credeam ca, cu Albania va fi un fleac. Eu stiam ca Albania e periculoasa. Nu degeaba a ajuns pana aici. Jos palaria pentru nationala Albaniei!

Tata Puiu pare sa nu regrete nimic, ba chiar crede ca am atins o performanta ajungand pana aici. Nici nu are vreun gand sa demisioneze.
Degeaba se schimba selectioneri, jucatori sau federatii, atat timp cat mentalitatea nu se schimba. Totusi, ar fi mai bine daca ar antrena un selectioner strain.

In fine, de acum urmeaza meciuri tari. Ungaria si Islanda sunt adevaratele surprize. Aici se vede munca adevarata.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Discutii generale
« Reply #16 on: 20 June 2016, 17:30:18 »
Nu mai e nimic de comentat dupa acest meci. Presa internationala si-a retras laudele pentru Romania de dupa meciul cu Franta. Asta e adevarata noastra valoare. Acum ramane sa ne uitam la celelalte meciuri si poate, totusi, invatam ceva de la alte echipe.

Noi ne-am uitat foarte mult la statistici si credeam ca, cu Albania va fi un fleac. Eu stiam ca Albania e periculoasa. Nu degeaba a ajuns pana aici. Jos palaria pentru nationala Albaniei!

Tata Puiu pare sa nu regrete nimic, ba chiar crede ca am atins o performanta ajungand pana aici. Nici nu are vreun gand sa demisioneze.
Degeaba se schimba selectioneri, jucatori sau federatii, atat timp cat mentalitatea nu se schimba. Totusi, ar fi mai bine daca ar antrena un selectioner strain.

In fine, de acum urmeaza meciuri tari. Ungaria si Islanda sunt adevaratele surprize. Aici se vede munca adevarata.

A fost un moment foarte emotionant, cand albanezii s-au adunat si au salutat fanii. E extraordinar, cata daruire, cata incredere in sine au avut ... Pentru o tara atat de mica, de 3 milioane de locuitori... Incredibil. Respect.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: Discutii generale
« Reply #17 on: 20 June 2016, 17:44:38 »
Nu mai e nimic de comentat dupa acest meci. Presa internationala si-a retras laudele pentru Romania de dupa meciul cu Franta. Asta e adevarata noastra valoare. Acum ramane sa ne uitam la celelalte meciuri si poate, totusi, invatam ceva de la alte echipe.

Noi ne-am uitat foarte mult la statistici si credeam ca, cu Albania va fi un fleac. Eu stiam ca Albania e periculoasa. Nu degeaba a ajuns pana aici. Jos palaria pentru nationala Albaniei!

Tata Puiu pare sa nu regrete nimic, ba chiar crede ca am atins o performanta ajungand pana aici. Nici nu are vreun gand sa demisioneze.
Degeaba se schimba selectioneri, jucatori sau federatii, atat timp cat mentalitatea nu se schimba. Totusi, ar fi mai bine daca ar antrena un selectioner strain.

In fine, de acum urmeaza meciuri tari. Ungaria si Islanda sunt adevaratele surprize. Aici se vede munca adevarata.
Respect pentru albanezi, dar sa nu ii descurajam si pe ai nosti, au muncit sa ajunga acolo, citeste asta, Ps. tin sa il punctez.
« Last Edit: 20 June 2016, 17:45:53 by Grigore »

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #18 on: 21 June 2016, 10:50:58 »
Respect pentru albanezi, dar sa nu ii descurajam si pe ai nosti, au muncit sa ajunga acolo, citeste asta, Ps. tin sa il punctez.


Apreciez ceea ce ai scris. ;)

Nationala de fotbal a Romaniei reprezinta perfect starea natiunii.




Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Discutii generale
« Reply #19 on: 25 June 2016, 14:12:06 »
In aceasta seara incep optimile UEFA EURO 2016.

Tabloul optimilor:



Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal