Author Topic: DENIED Unban request  (Read 1962 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
DENIED Unban request
« on: 07 February 2018, 15:56:11 »
Nickname: (your nickname):K1ddu.
Ban photo: (photo from the ban dialog from the game): https://imgur.com/a/z1Pfj
Additional informations: (every information that you think that will help you to be unbanned):Deci,azi dimineata am intrat pe server masinile erau imprastiate prin baza,m-am apucat sa le pun in ordine,iar acum cateva minute 15:35-15:50 a vazut o masina buguita,nu stiu mai exact unde rea,dis spusele lui am inteles ca era in zid,eu nu am azut nimic de a face cu punerea acelei masini in zid,azi dimineata 8:30- 9:30 toate masinile au fost parcare cu '/gmovecar' si puse in ordine.Da,stiu ca m-ai avertizat o data,am inteles,dar de data asta jur,nu am avut nicio treaba cu acea masina buguita,eu am parcato nu am puso in zid
« Last Edit: 12 February 2018, 19:17:45 by IstuntmanI »


Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban request
« Reply #1 on: 07 February 2018, 16:45:27 »
Nu știu ce să zic exact , daca Adi a încercat să spawneze mașina și acea mașina se spawna incontinuu tot în acel zid , e vina ta. Daca el nu a încercat să spawneze acea mașina și doar a văzut că este buguită în acel zid , a greșit și meriți unban. Așteaptă răspunsul lui sau a lui stuntman .

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Unban request
« Reply #2 on: 07 February 2018, 17:14:01 »
Eu impreuna cu Adi te-am avertizat de cel putin 10 ori. Ai zis ca nu le vei mai bugui. Cand am descoperit masina respectiva in perete ai zis ca nu tu ai pus-o. Noi am dat /vinfo si id-ul ei, era pusa chiar de tine. Tu crezi ca noi stam in fiecare zi sa-ti aranjam masinile gangului tau ca le buguiesti tu.





Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Unban request
« Reply #3 on: 07 February 2018, 17:28:04 »
Frate,cred ca ti-am zis de vreo 5-10 ori..SA NU LE MAI PARCHEZI IN HALUL ASTA,ai o baza intreaga si tu le inghesui sa se buguie intentionat,si tu esti cel care o face,am verificat cu /vinfo cine a parcat acea masina,priveste asta e opera ta: https://imgur.com/a/lzE7M ,cam asa sta treaba,si mai sunt playeri care stiu cum parchezi tu,+ca ai buguit o masina in fata mea,le pui intr-un mod in care parca stii ca o sa se buguie si o sa ramana acolo,e doar o masina,de ce sa o bugui in halul asta cand o poti lua inapoi,sa risti ban?Si in astea 3 zile sa inveti sa parchezi..,ti-am zis de fiecare data sa nu le mai pui asa,dar ce sa intelegi tu,tot le inghesui intr-un loc sa ajunga ca cea de mai sus,data trecuta a trebuit sa iau toate masinile la rand cu /vrespawn si nu ti-am dat ban pentru ca am crezut ca nu esti constient de asta si ca ai gresit,dar frate,daca nici dupa asta nu ai inteles ca nu ai voie,eu nu am ce sa-ti fac.
« Last Edit: 07 February 2018, 17:29:21 by Adi_Walker »

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban request
« Reply #4 on: 07 February 2018, 17:39:09 »
Eu impreuna cu Adi te-am avertizat de cel putin 10 ori. Ai zis ca nu le vei mai bugui. Cand am descoperit masina respectiva in perete ai zis ca nu tu ai pus-o. Noi am dat /vinfo si id-ul ei, era pusa chiar de tine. Tu crezi ca noi stam in fiecare zi sa-ti aranjam masinile gangului tau ca le buguiesti tu.

10 ORI?? ieri,cred nu mai tin minte a fost prima oara cand mia spus ca am buguit acele masini,atunci nu am stiut ca o saa se buguie,azi am incercat sa le pun cat mai bine sa nu se buguie,nu stiu cum a ajuns acolo in wall,eu am parcat-o,dar nu am bagat-o in wall.
Frate,cred ca ti-am zis de vreo 5-10 ori..SA NU LE MAI PARCHEZI IN HALUL ASTA,ai o baza intreaga si tu le inghesui sa se buguie intentionat,si tu esti cel care o face,am verificat cu /vinfo cine a parcat acea masina,priveste asta e opera ta: https://imgur.com/a/lzE7M ,cam asa sta treaba,si mai sunt playeri care stiu cum parchezi tu,+ca ai buguit o masina in fata mea,le pui intr-un mod in care parca stii ca o sa se buguie si o sa ramana acolo,e doar o masina,de ce sa o bugui in halul asta cand o poti lua inapoi,sa risti ban?Si in astea 3 zile sa inveti sa parchezi..,ti-am zis de fiecare data sa nu le mai pui asa,dar ce sa intelegi tu,tot le inghesui intr-un loc sa ajunga ca cea de mai sus,data trecuta a trebuit sa iau toate masinile la rand cu /vrespawn si nu ti-am dat ban pentru ca am crezut ca nu esti constient de asta si ca ai gresit,dar frate,daca nici dupa asta nu ai inteles ca nu ai voie,eu nu am ce sa-ti fac.
Acea masina nu stiu cum a ajuns acolo sus in wall,eu am parcat-o,dar nu am puso in wall,am  incercat sa le pun pe toate cat mai bine sa nu se buguie,nu fac asta cu intentie,le punem pe toate acolo pentru ca le aparam mai bine,nu fugim prin toata baza dupa ele pentru a le apara,este mai bine sa le pui aproape
« Last Edit: 07 February 2018, 17:42:29 by Europe_ »


Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban request
« Reply #5 on: 07 February 2018, 17:49:58 »
Mda , voi ca admini ați greșit oarecum , trebuia să folosiți respawn la vehiculul respectiv și să vedeți dacă se buguie instant . Știți foarte bine că uneori mașinile sunt aruncate după baza , un exemplu ar fi baza th. Ați fost atenționați , înainte să dați ban, verificați bine problema care e. :pro: unban >_<

EDIT. Si voi , adminii , TBk ul uneori la fel bușesc mașinile cat mai bine posibil pentru a nu putea fi furate. Mă rog, așteptați răspunsul lui stunt .
« Last Edit: 07 February 2018, 17:52:25 by SouL_ »

Offline marko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • Reputation: 0
  • Gender: Female
  • SG Member
  • Real Name: MArko
Re: Unban request
« Reply #6 on: 10 February 2018, 23:29:54 »
https://imgur.com/a/1w837
cant change it cuz i change it before like 5 mins

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban request
« Reply #7 on: 11 February 2018, 00:21:47 »
https://imgur.com/a/1w837
cant change it cuz i change it before like 5 mins
Wrong topic dude. And you're unbanned already



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban request
« Reply #8 on: 12 February 2018, 19:17:38 »
Nu le mai parcati in asemenea mod!

Banul ti-a expirat deja.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal