Author Topic:  A mers să vadă 50 Shades of Grey şi a plecat de la cinema în cătuşe....  (Read 740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB


[Skilled News] A mers să vadă 50 Shades of Grey şi a plecat de la cinema în cătuşe. Întâmplare halucinantă [Skilled News]









A mers la film, dar a ajuns la secţia de poliţie. Este întâmplarea unei mămici, care a atacat o femeie în sala de cinema. Aceasta se afla sub influenţa băuturilor alcoolice.

Amy Murray, în vârstă de 23 de ani, din Marea Britanie, a fost arestată în timpul filmului Fifty Shades of Grey (n.r. Cele 50 de umbre ale lui Grey), după ce s-a supărat pe o tânără că a râs la scenele de sex. A enervat-o atât de tare, încât nu a stat prea mult pe gânduri şi a lovit-o pe aceasta, în văzul tuturor. Poliţia a fost chemată de urgenţă, chiar înainte de terminarea filmului, notează Daily Mail. Mai mult de atât, se pare că femeia era şi în stare de ebrietate la sosirea poliţiştilor.

''Inculpata a fost grosolană faţă de oameni şi părea destul de ameninţătoare. Agresiunea a durat în jur de 20 de minute, timp în care cei prezenţi au fost deranjaţi de tot scandalul'', au declarat surse citate de parchet.

Amy a izbucnit şi a lovit-o puternic pe Jessica Murray Deadman, care venise împreună cu prietenii la film. Imediat după incident, ea şi-a recunoscut vina: ''Mi-e ruşine şi am remuşcări. Sunt o mamă singură şi nu ies foarte des. Am băut prea mult. Îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat'', a mărturisit femeia.

Avocatul apărării, Paul Baker, a declarat: ''Doamna Murray are un fiu în vârstă de 4 ani pe care îl creşte singură. Nu a mers singură, ci la insistenţele prietenului ei'', a mai precizat acesta.

Ea a fost condamnată la 12 luni de închisoare cu suspendare şi obligată să plătească o sumă de bani.






Sursa: click.ro 

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Pfff..fenomene. :epicfacepalm:



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Pfff..fenomene. :epicfacepalm:
Fenomene, fenomene dar totusi buna mamica :> :))


Ce face bautura din femei..

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Conni

  • Romania National Trucking Fondator
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1560
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Romania National Trucking Fondator
  • Real Name: Alexandru Gabriel
:)) asa ceva..
Americanii calatoresc de la Marte la Pluto

Romanii calatoresc de la Prislop la Iasi

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
lol cat de epic =))





 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal