Author Topic:  Fosta sotie a lui Abu Bakr al-Baghdadi a rupt tacerea. Ce a marturisit femeia...  (Read 549 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin


[Skilled News] Fosta sotie a lui Abu Bakr al-Baghdadi a rupt tacerea. Ce a marturisit femeia despre cel mai temut terorist din lume [Skilled News]









Saja al-Dulaimi a vorbit despre casnicia cu liderul ISIS, pe care l-a descris ca fiind un "barbat normal, familist", care isi iubea copiii, insa vorbea doar ca sa dea ordini.

Fosta sotie a teroristului a crezut ca s-a casatorit cu un lector universitar, insa dupa 7 ani a descoperit ca isi imparte casa cu "cel mai periculos barbat din lume". Femeia descrie casnicia cu el drept una nefericita, intrucat nici macar nu indraznea sa aiba discutii cu cel care ii era sot.

"Nu l-am iubit", a marturisit ea pentru cotidianul suedez Expressen. "Era o persoana enigmatica. Nu puteai sa ai o discutie normala cu el. Doar ma intreba si imi spunea sa-i aduc diverse lucruri. Imi darea ordini, nimic mai mult."

Femeia isi aminteste ca sotul ei disparea cu zilele, insa, cu toate acestea, nu banuia ca acesta ar avea vreo implicare in rezistenta siriana.

"Era un om de familie normal. Cum a putut sa devina emirul uneia dintre cele mai periculoase organizatii teroriste din lume este un mister pentru mine."

Femeia spune ca nu-si doreste nimic altceva decat sa se mute in vest si sa traiasca libera: "Puteam sa traiesc ca o printesa. Dar nu vreau bani. Vreau sa fiu libera."







Sursa: stirileprotv.ro

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
La ce se astepta?Era terorist :))



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
Sa se bucure femeia ca a scapat cu viata , e infricosator sa te gandesti doar sa te afli langa un terorist zi de zi .




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal