Author Topic:  La multi ani, AroWnD!  (Read 1554 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB
La multi ani, AroWnD!
« on: 07 October 2015, 05:09:00 »
Astazi( 07.10.2015) cel mai bun prieten al meu si persoana pe care o apreciez cel mai mult pe forum, face 17 ani(intr-un final m-ai ajuns si tu).
Am sa iti zic un singur lucru, "parca ieri aveai 16 ani. :excitedeyes:
Succes in tot ceea ce vrei sa faci, sa ai numai note bune, prieteni de incredere, si desigur sa dispara Bubu din peisaj.Glumesc.
Normal voiam sa fac asta la 12 noaptea, am pus si alarma, dar se pare ca eram prea obosita si nici n-am auzit-o(a sunat de 10 ori) eu si cu Dodo te pupam dulshe si iti uram un mare la multi ani( acum doarme la picioarele mele). Sper sa nu ne mai certam niciodata cum ne-am certat ultima data si daca ne-am certa si nu ne-am mai vorbi, n-as regreta nici macar o secunda faptul ca te-am cunoscut, n-as regreta nici momentele in care ne certam( tu esti singurul caruia nu prea ii pot da replica) (acum cand am scris asta mi-am amintit cand a spus stuntman ca suntem ciudati amandoi si ca ne potrivim =)))) )
Inca o data iti urez un mare LA MULTI ANI imi pare rau ca uneori te supar. :(
 Sper sa ti se indeplineasca toate dorintele( mai ales sa ai si tu o pisica, imi vine sa vin pana la tine ca sa iti iau eu o pisica cu mana mea si sa ti-o arunc pe geam) si ti-as fi scris mai multe, dar nu vreau sa spun aici prea multe ca e totusi public. La multi ani! :* :* :* >:D< :* :*(as pune mai multe dar iau warn dupa) :))


De asemenea, tin prin acest topic sa precizez ca eu si AroWnD sa necerem scuze daca am fost uneori imposibili(de obicei avem motive intemeiate), ne mai ceremnsi scuze tuturor celor de pe forum care au reusit sa prindacerturi cu mine si Robert, stim  ca suntem dificili.
« Last Edit: 07 October 2015, 05:12:59 by Raylisse »

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #1 on: 07 October 2015, 06:14:52 »
Uui ce dragut:d

*sarut-oba*


La multi ani golane !

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #2 on: 07 October 2015, 07:20:53 »
Am orbit vazand atatea dulcegarii. :)) Glumesc.

La multi ani! Iti doresc multa sanatate, pace, fericire, multe clipe frumoase si fie ca toate visele sa ti se indeplineasca. Si mult succes pe toate planurile. :D


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #3 on: 07 October 2015, 07:32:19 »
La mulți ani !  %||:-{

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #4 on: 07 October 2015, 08:34:41 »
Stiu ca ti-am spus si pe Skype, dar nu cred ca e vreo problema daca o spun din nou :))
La multi ani, esti mai batran cu 1 an acum :D

Offline FaLLenGirL

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1747
  • Reputation: 5
  • Gender: Female
  • Real Name: Cristina
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #5 on: 07 October 2015, 08:39:39 »
La multi ani Aro :v !

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #6 on: 07 October 2015, 11:35:34 »
Raylisse, acum poti saruta pe mireasa (pe AroWnD).

La multi ani ! =D

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #7 on: 07 October 2015, 13:01:32 »
Raylisse, acum poti saruta pe mireasa (pe AroWnD).

La multi ani ! =D
=))

La Multi Ani Robert .. multa sanatate si toate cele bune :D !


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #8 on: 07 October 2015, 15:25:22 »
La Multi Ani ! :D

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #9 on: 07 October 2015, 16:58:53 »
La multi ani!

Offline VALIK

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1967
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ~ xGhost' ~
  • Real Name: valik
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #10 on: 07 October 2015, 17:19:14 »
La multi ani!!

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #11 on: 07 October 2015, 18:53:07 »
Buna ziua/seara !(depinde la ce ora cititi)
Vreau sa va multumesc tuturor pentru "efortul" de a imi ura "La multi ani!" in diverse moduri, apreciez foarte mult ca mi-ati schimbat putin ziua fiind ziua in care am zambit cel mai mult .. Chit ca uneori par omul cu umorul dezvoltat, ei bine nu ma prea vezi zambind -_
Va mulțumesc tuturor, inclusiv celor care ati vrut sa imi urati, insa orgoliul nu va lasat dau diverse motive .
Tin sa precizez ca unele persoane au fost foarte entuziasmate și așteptau cu nerăbdare aceasta zi . Si se pare ca uni chit ca am avut niste certuri foarte mare .. se pare ca au venit si au zis un "la multi ani" oricat de simplu este sa zici .. aduce o foarte mare bucurie .
Chit ca unori cu uni dintre voi m-am certat si am avut diverse conflicte va apreciez si imi pare rau ca s-au intamplat toate cele .. nu multe persoane ma inteleg si imi inteleg "mersul vietii" . Sunt de multe ori o persoana greu de inteles/dificila care de multe ori nu arata ceea ce simte la nivelul la care simte .. Ma rog .
Uni m-ati inteles si ma bucur pentru asta .. Cu uni dintre voi am avut conflicte mari la inceput si se pare ca acum suntem prieteni foarte buni .
Inca o data imi cer scuze tuturor pentru certurile provocate si "continuate" .



Precizari speciale :

Melina - esti si vei fi o persoana "special" pentru mine datorita faptului ca mi-ai fost alaturi foarte mult timp, ma intelegi si de multe ori semanam in ceea ce gandim .
Esti o prietena exceptionala in care am foarte mare incredere si ma pot baza . Alte precizari in particular .

Auras - Noi la inceput nu ne prea intelegeam .. mai cu ceruti, mai cu impacari, ei bine am vazut ca esti un om de "calitate" pe care ma pot baza .
Nu suntem prieteni asa de buni de foarte mult timp, dar imi pare bine ca te-am cunoscut in adevaratul sens al cuvantul si am legat o "prietenie" .

Action - Noi am avut conflicte interne, dar pana la urma am ajuns la un consesn si am inteles ca nu esti chiar asa .. chit ca nu comunicam .

BlackEagle - Temporar esti tot la acelasi stadiu ca in trecut, insa apreciez foarte mult ca dupa toate cele intamplate mi-ai urat <3 si esti intr-un fel alaturi de mine .

KnowN - Am fost implcati ambi in cateva proiecte dar am renuntat .. Meh . Multa bafta in ceea ce te-ai hotarat sa faci . Multumesc .

Cristina - Apreciez foarte mult faptul ca ai fost printre primele persoane care mi-au urat si ca totusi am ajuns sa ne intelegem .. Cu multe certuri si neintelegeri .. am ajuns sa fim din-nou prieteni(cred) si sa ne intelegm .

Flavius - Eh .. Aici este greu de povestit public :) . Ne înțelegem  in secret noi (tranzacții ilegale B-)<< Glumeam >>) . Esti un "prieten" de treaba care sare in ajutor dar ai si tu perioadele tale .. ca orice om de altfel .  La mai mare (daca stii ce zic) . Esti o persona inteleapta(uneori .. niciodata) .. Glumeata cand este cazul ..

blacklife - Noi nu am interactionat foarte mult, dar ne inteleg foarte bine cand comunicam (chit ca se intampla foarte rar) esti o persoana de traba si destul de inteligenta care stie ce vrea de la viata :-bd . Nu ne-am certat si sper sa nu o facem .

Razvan Dragota - Te uram .. Dar se pare ca ne inteleg unori .

Liberty. - Ei bine noi am avut un conflict destul de recent si nu prea am ce sa spun despre tine . Nici nu te cunosc bine ..

xGhost - Nu am prea vorbit, dar pari o persoana de treaba si destul de interactiva .

Va multumesc inca o data tuturor pentru urari . Apreciez foarte mult . Voi ați facut aceasta zi mai speciala pentru mine .
Mulțumiri speciale Melina pentru marea implicarea in crearea acestui topic si dezvoltarea lui <3 :-bd .
Multa sanatare, bucurie, speranta si tot ceea ce va doriti de la viata sa vi se indeplineasca !

Multumesc pentru ca imi sunteti alaturi !
Multumesc pentru ca ma respectati !
PS: Scuze daca am avut cateva greseli . Sunt foarte entuziasmat si .. Meh .
« Last Edit: 07 October 2015, 18:53:40 by AroWnD »



Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #12 on: 07 October 2015, 19:01:42 »
Quote from: Arownd
Liberty. - Ei bine noi am avut un conflict destul de recent si nu prea am ce sa spun despre tine . Nici nu te cunosc bine ..
O sa ne cunostem noi mai bine candva, cand nu o sa ne mai certam de cate ori vorbim. :))

Postul 1269. :))
« Last Edit: 07 October 2015, 19:04:54 by Liberty. »

Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #13 on: 07 October 2015, 20:10:01 »
Happy Birthday !


"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




Offline Hunt3R

  • Full Member
  • *
  • Posts: 195
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Gaming is not a CRIME !
  • Real Name: Kris
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #14 on: 07 October 2015, 20:12:50 »
La multi ani!!

Offline ExMan

  • Senior
  • *
  • Posts: 305
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Iulian
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #15 on: 07 October 2015, 20:50:10 »
 La multi ani, copile!  :)







Offline sssx

  • ◄ S E N Z A Ţ I O N A L ►
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 844
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • MAK3M3FAD3###
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #16 on: 07 October 2015, 21:18:25 »
Buna ziua/seara !(depinde la ce ora cititi)
Vreau sa va multumesc tuturor pentru "efortul" de a imi ura "La multi ani!" in diverse moduri, apreciez foarte mult ca mi-ati schimbat putin ziua fiind ziua in care am zambit cel mai mult .. Chit ca uneori par omul cu umorul dezvoltat, ei bine nu ma prea vezi zambind -_
Va mulțumesc tuturor, inclusiv celor care ati vrut sa imi urati, insa orgoliul nu va lasat dau diverse motive .
Tin sa precizez ca unele persoane au fost foarte entuziasmate și așteptau cu nerăbdare aceasta zi . Si se pare ca uni chit ca am avut niste certuri foarte mare .. se pare ca au venit si au zis un "la multi ani" oricat de simplu este sa zici .. aduce o foarte mare bucurie .
Chit ca unori cu uni dintre voi m-am certat si am avut diverse conflicte va apreciez si imi pare rau ca s-au intamplat toate cele .. nu multe persoane ma inteleg si imi inteleg "mersul vietii" . Sunt de multe ori o persoana greu de inteles/dificila care de multe ori nu arata ceea ce simte la nivelul la care simte .. Ma rog .
Uni m-ati inteles si ma bucur pentru asta .. Cu uni dintre voi am avut conflicte mari la inceput si se pare ca acum suntem prieteni foarte buni .
Inca o data imi cer scuze tuturor pentru certurile provocate si "continuate" .



Precizari speciale :

Melina - esti si vei fi o persoana "special" pentru mine datorita faptului ca mi-ai fost alaturi foarte mult timp, ma intelegi si de multe ori semanam in ceea ce gandim .
Esti o prietena exceptionala in care am foarte mare incredere si ma pot baza . Alte precizari in particular .

Auras - Noi la inceput nu ne prea intelegeam .. mai cu ceruti, mai cu impacari, ei bine am vazut ca esti un om de "calitate" pe care ma pot baza .
Nu suntem prieteni asa de buni de foarte mult timp, dar imi pare bine ca te-am cunoscut in adevaratul sens al cuvantul si am legat o "prietenie" .

Action - Noi am avut conflicte interne, dar pana la urma am ajuns la un consesn si am inteles ca nu esti chiar asa .. chit ca nu comunicam .

BlackEagle - Temporar esti tot la acelasi stadiu ca in trecut, insa apreciez foarte mult ca dupa toate cele intamplate mi-ai urat <3 si esti intr-un fel alaturi de mine .

KnowN - Am fost implcati ambi in cateva proiecte dar am renuntat .. Meh . Multa bafta in ceea ce te-ai hotarat sa faci . Multumesc .

Cristina - Apreciez foarte mult faptul ca ai fost printre primele persoane care mi-au urat si ca totusi am ajuns sa ne intelegem .. Cu multe certuri si neintelegeri .. am ajuns sa fim din-nou prieteni(cred) si sa ne intelegm .

Flavius - Eh .. Aici este greu de povestit public :) . Ne înțelegem  in secret noi (tranzacții ilegale B-)<< Glumeam >>) . Esti un "prieten" de treaba care sare in ajutor dar ai si tu perioadele tale .. ca orice om de altfel .  La mai mare (daca stii ce zic) . Esti o persona inteleapta(uneori .. niciodata) .. Glumeata cand este cazul ..

blacklife - Noi nu am interactionat foarte mult, dar ne inteleg foarte bine cand comunicam (chit ca se intampla foarte rar) esti o persoana de traba si destul de inteligenta care stie ce vrea de la viata :-bd . Nu ne-am certat si sper sa nu o facem .

Razvan Dragota - Te uram .. Dar se pare ca ne inteleg unori .

Liberty. - Ei bine noi am avut un conflict destul de recent si nu prea am ce sa spun despre tine . Nici nu te cunosc bine ..

xGhost - Nu am prea vorbit, dar pari o persoana de treaba si destul de interactiva .

Va multumesc inca o data tuturor pentru urari . Apreciez foarte mult . Voi ați facut aceasta zi mai speciala pentru mine .
Mulțumiri speciale Melina pentru marea implicarea in crearea acestui topic si dezvoltarea lui <3 :-bd .
Multa sanatare, bucurie, speranta si tot ceea ce va doriti de la viata sa vi se indeplineasca !

Multumesc pentru ca imi sunteti alaturi !
Multumesc pentru ca ma respectati !
PS: Scuze daca am avut cateva greseli . Sunt foarte entuziasmat si .. Meh .
 

Despre mine nu scrii viatza ta :))

LMA si aici morcovu meu!







Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #17 on: 07 October 2015, 21:22:18 »
La multi bani!! :money:



Follow me on Tumblr!

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
Re: La multi ani, AroWnD!
« Reply #18 on: 08 October 2015, 17:18:09 »
Tin sa multumesc si celorlalti care ati raspuns dupa ce am postat eu ..

×X×_vasya_×X× - Stima si respect .. Omul asta isi schimba starea de spirit ca mine .. (intr-un timp relativ foarte scurt) .

KrisTheKid - Nu ne prea cunoastem deci nu prea am ce comenta .

ExMan - :x al 2 lea cel mai bun prieten de pe comunitate, nu am prea vorbit in ultuml timp, dar ne intelegem foarte bine .

qwAndrew. S. ♥ - Nu, nu te-am uitat .. am mai vorbit cu tine B-) . Esti de treaba xD

CrystalMD - Nu avem prea multe puncte comune .. este ca vremea .

Multumesc inca o data tuturor .

 :topicclosed:



 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal