Author Topic:  Aypa  (Read 2370 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Aypa
« on: 23 February 2018, 17:06:17 »
Nu am facut acest topic pentru ca vreau unban , dar vreau sa spun cateva lucruri inainte sa primesc ban si pe forum.
Nu vreau sa crezi ca fac reclama la sv sau ceva , dar eu tot acest timp am jucat si aici si pe un alt server de tip rpg cu 250 playeri.
Nu zic ca nu imi place acest server , dar de multe ori ma enervez si incep sa injur.
Stunt a spus in cererea de unban ca am 10-13 ani , dar am 14 .
Catelul tau ( adi ) cati ani are? tot vreo 14-15.
Mereu cand el ma injura fara motiv pe server numai pe mine ma vedeati si acum cand ii mai intorc si eu niste injuraturi tot eu platesc.
El dupa ce ca injura pe chat a mai primit si admin , dar acum are un comportament mai "OK".
Referitor la acel server pe care am mai jucat puteti intra pe acest link la profilul meu <REMOVED>
Daca imi dai ban pe motiv reclama e clar cu tine.
Pe serverele de tip rpg se pun doar secunde in timp ce te misti , si se mareste numarul de ore jucate doar la fix cand se primeste un salariu.
Acolo am inafara de 130 ore jucate , peste 300 afk cand am avut treaba legata de forum sau altele.
Acolo nu intrii intr-o mafie doar cu invite , acolo dai teste ca sa intrii si inainte de teste trebuie sa faci o aplicatie .
Acolo sunt foarte cunoscut si am fost mai in toate mafiile.
Am muncit ca sa intru in ele.
Acolo recent am obtinut functia de leader cu 0 sanctiuni si cu un fh ( faction history ) destul de curat ( o singura sanctiune fiind un mute de 10 minute).
Acolo nu se da leader la oricine , am aplicat la functia de leader de peste 20 de ori si abia am fost acceptat.
Ca sa iei leader acolo trebuie sa cunosti un regulament intreg si sa dai si un test + ca acolo sanctiunile de tip warning nu iti da kick , la 3 warnuri primesti ban si nu prea mai ai sanse sa te accepte nimeni in factiune daca ai multe banuri.
Inafara de teste la leader , eu trebuie sa fiu atent ca membrii mei respecta regulamentul si in fiecare seara trebuie sa fac o evidenta war , dar oricum nu stiti ce e aia + ca in fiecare saptamana trebuie sa am si o sedinta.
Acolo mai am si multe masini , o casa si am muncit cateva luni pentru ele.
Toate astea le-am facut in cateva luni.
Lasand serverul pe care joc , vreau sa pun un respect list. ( MACAR SA LASI TOPICU SA VADA MAI MULTI JUCATORI CU CARE MA INTELEG DESTUL DE BINE)
Respect list:
- Hoodini
- Sarpe
- Heisenberg
- Mihai ( daca ar mai juca)
- Raouly ( si el s-a lasat)
- Diana (intra ocazional)
- Mile
- Daniel
- Ston
- Foad
- Loki
si restul care am uitat sa ii scriu ...
Nu cred ca o sa ii mai intalnesc dar sper sa vada acest mesaj.
Sfat pentru stunt:
- Sa iei hosted tab
- Sa maresti si tu la 100 de sloturi
- Sa mai faca xplod clipuri aici pentru a face serverul mai cunoscut.
« Last Edit: 23 February 2018, 17:38:25 by IstuntmanI »

Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Aypa
« Reply #1 on: 23 February 2018, 17:11:15 »
Nu am nimic cu restul player-ilor , doar cu adi.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Aypa
« Reply #2 on: 23 February 2018, 17:13:09 »
Interesant ca pe cei care te cunosc si care vor sa pleci de aici pentru ce ai facut, ma refer la 2 persoane pe care, din cate vad, nu le mai respecti doar pentru chestia asta. Esti ca orice alt jucator care ii respecta doar pe cei care nu se baga in "situatii", cum ar fi asta, sau se baga dar nu te cunosc pe tine indeajuns incat sa fie 100% siguri pe raspunsul lor, ci doar presupuneri.

Nu inteleg de ce ai mai insirat toate detaliile despre acel server, ce vrei sa ne arati ca te-ai schimbat, sau ca esti alta persoana? Pai omule, daca esti persoana pe care o descrii in serverul ala, de ce nu esti la fel si aici? Asta nu inteleg....



Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Aypa
« Reply #3 on: 23 February 2018, 17:16:56 »
si restul care am uitat sa ii scriu ...
Singurii pe care nu ii respect sunt sebby si adi , adi stie de ce si pe sebby pentru ca m-a enervat cu mai multe lucruri.
Aici nu am fost la fel pentru ca mereu cand sunt linistit vine adi si de ex imi zice sa unt praf doar ca m-a omorat.
Ma enerveaza extrem de tare persoanele care ma insulta si cu cel mai stupid cuvand gen "prafule" deoarece eu nu i-am zis nimic dinainte si nici macar nu l-am bagat in seama.

Offline Andrei_oVeR

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Basic Moderator + Premium V.I.P.
  • Real Name: Andrei
Re: Aypa
« Reply #4 on: 23 February 2018, 17:23:35 »
da,pingule stiu cum este, te-am  vazut cum te-ai certai cu adi si cu sebby , aveam si cateva ss-uri doar ca mi-am dat reset la laptop si le-am pierdut , orice player pun pariu ca are un admin pe care il uraste....
« Last Edit: 23 February 2018, 17:24:08 by Andrei_oVeR »

Offline Hoodini

  • Junior
  • *
  • Posts: 69
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Steam ID: Hiroshirusky
Re: Aypa
« Reply #5 on: 23 February 2018, 17:26:47 »
"nu vreau sa fac reclama" *vorbeste despre server 2/3 din tot topic-ul*


Si mai zici ca daca iei ban pe forum cu motiv reclama "e clar cu tine" , pai normal , ai dat si link direct catre panelul serverului , si nu cred ca intereseaza pe cineva ce faci si unde faci..

Nu conteaza cati ani ai cat timp gandesti ca unu de 8 ani

Tot pe a ta o iei ca admini sunt catei , nesimtit csf..

Vad ca o problema de a ta e injuratul , si nu inteleg de ce , si sky injura , de el ce zici? da mai zic si ei o gluma , mai au si ei un nerv... :v

Repet , zici de serveru ala cum e , si ce ai facut tu , dar nu intereseaza pe nimeni , nu te crede mare smecher ca vii de pe alt server si ca vai ce ai facut acolo in nush cat timp..

mi s-e pare ca stunt a zis ca nu mai ia hosted tab , si abia sunt 20-30 jucatori , de ce sa ia 100 sloturi?
Daca sunt sfaturi pentru stunt de ce zici de xplod ?=))

« Last Edit: 23 February 2018, 17:29:46 by Hoodini »

Offline PinguMEOW

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced Vip
  • Real Name: Florea Flavian
Re: Aypa
« Reply #6 on: 23 February 2018, 17:28:54 »
"nu vreau sa fac reclama" *vorbeste despre server 1/3 din tot topic-ul*


Si mai zici ca daca iei ban pe forum cu motiv reclama "e clar cu tine" , pai normal , ai dat si link direct catre panelul serverului , si nu cred ca intereseaza pe cineva ce faci si unde faci..

Nu conteaza cati ani ai cat timp gandesti ca unu de 8 ani

Tot pe a ta o iei ca admini sunt catei , nesimtit csf..

Vad ca o problema de a ta e injuratul , si nu inteleg de ce , si sky injura , de el ce zici? da mai zic si ei o gluma , mai au si ei un nerv... :v

Repet , zici de serveru ala cum e , si ce ai facut tu , dar nu intereseaza pe nimeni , nu te crede mare smecher ca vii de pe alt server si ca vai ce ai facut acolo in nush cat timp..

mi s-e pare ca stunt a zis ca nu mai ia hosted tab , si abia sunt 20-30 jucatori , de ce sa ia 100 sloturi?
Daca sunt sfaturi pentru stunt de ce zici de xplod ?=))
ma refeream ca stunt sa vorbeasca cu xplod sa mai faca clipuri aici

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Aypa
« Reply #7 on: 23 February 2018, 17:30:03 »
si restul care am uitat sa ii scriu ...
Singurii pe care nu ii respect sunt sebby si adi , adi stie de ce si pe sebby pentru ca m-a enervat cu mai multe lucruri.
Aici nu am fost la fel pentru ca mereu cand sunt linistit vine adi si de ex imi zice sa unt praf doar ca m-a omorat.
Ma enerveaza extrem de tare persoanele care ma insulta si cu cel mai stupid cuvand gen "prafule" deoarece eu nu i-am zis nimic dinainte si nici macar nu l-am bagat in seama.


Legat de respect, speram ca te duce capul incat sa-ti dai seama despre ce persoane vorbesc



Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Aypa
« Reply #8 on: 23 February 2018, 17:31:43 »
si restul care am uitat sa ii scriu ...
Singurii pe care nu ii respect sunt sebby si adi , adi stie de ce si pe sebby pentru ca m-a enervat cu mai multe lucruri.
Aici nu am fost la fel pentru ca mereu cand sunt linistit vine adi si de ex imi zice sa unt praf doar ca m-a omorat.
Ma enerveaza extrem de tare persoanele care ma insulta si cu cel mai stupid cuvand gen "prafule" deoarece eu nu i-am zis nimic dinainte si nici macar nu l-am bagat in seama.

ca te face praf.. ar trebuii sa nu te mai simti enervat pentru prostia asta. si pe mine, m-au facut praf la inceput ,m-au facut lagger, m-au facut fraier, prost, in toate cacaturile.. la inceput. dupa cu timpul, am devenit si eu mai bun, am fost mai ''respectat'' , nu au mai sarit toti la mine fara motiv cu toate cacaturile. daca tu te superi ca ala te face prafan, ala ce ai vrea sa faCA? tu pe el il faci sa se simta bine, frate. nu trebuie sa te intereseze , mai ales ca te face prafan, fi iserios ma.. daca tu te superi din asta, nu cred ca ai fii rezistat la ceva intradevar grav. asta e un fleac. te-a facut praf? asta e, se mai intampla, nmeni nu e perfect, toti am fost prafani, pe mine , sincer.. nu m-a interesat cand cineva m-a facut prafan sau in cate feluri. am tacut si pentru ca am tacut, tot eu am fost mai sus ca el, nu am fost fraier sa ridic cearta. el a vrut sa o inceapa, dar eu am oprit-o. cum oare? am tacut! nu m-a interesat. nu te mai simtii jignit sau cum te simtiti tu pentru ca te face unul prafan. se cearta cu tine, cauta motivE? nu-l baga in seama si vede-ti de joc, nu esti obligat sa-i raspunzi dar nici nu e ok sa-i raspunzi si tu la randul tau urat, nu-i raspunde cu aceasi ''moneda''. cred ca si acolo ai fost asa la inceput, cel putin eu am fost cand am jucat, din orice cacat te injura. gen, eu intram cu masina in ei din greseala, si ma injura, eu ce trebuia sa fac? hai sa ma iau cu el in gura si eu.. pai nu se face asa :v mai erau unii nabi, conduceau pe contra sens si tot ei ma injurau. ai de pnm.. nu mai fii ma asa. e un joc, nu esti obligat sa le raspunzi la nimeni , mai ales ca te face prafan. crede-ma.. e un cacat. nu are cu ce sa te enerveze ca te face prafan. el nu a fost , noi nu am fost? gandeste putin si schimba-te, frate.  asa sunt unii jucatori in unele momente, te omoara si te face praf. pe tine nu trebuie sa te intereseze. daca ar fii toti asa, ar fii in chat tambalau. nu e singurul adi sau cine ai mai spus care ii face prafi pe jucatori cand ii omoara. e pana la urma un server de dm in pare parte, te bati si daca nu-l omori, trebuie sa te astepti si la chestii din astea. nici eu nu sunt mare dm-er, dar conteaza sa fii prieten cu ei si sa stii sa o reduci, ma refer la prietenie, cand incep sa te ia la misto acei prieteni. eu de multe ori ma doare-n cot de ce-mi spun, dar eu tin minte ce mi-au facut, intr-un moment, am stricat tot cu ei. fii prieten cu toti, incearca.. acomodeaza-te cu toti jucatorii, dar nu cu aia care ii vezi tupeisti fara motiv asa, de sunt prieteni o zii si maine gata, iti baga in gura stii tu.. sunt multi jucatori care sunt destul de prietenosi, nu trebuie sa te superi din orice, fii calm si viata merge inainte. + ca e doar un joc.. intra sa te distrezi , nu sa te superi cu ei :V au chef de cearta, lasa-i sa se certe singuri, tu vezi de joc ca e mai bine . salut si bafta :)

edit : si nu inteleg de ce ai scris atata despre serverul ala.. bun, ai scris cateva randuri, dar ce legatura are cand iei leader, cand faci ore si ce ai mai scris tu? :/ astea sunt inutile..  mai bine scriai despre tine atat de mult, serverul ala nu ne intereseaza. :)
« Last Edit: 23 February 2018, 17:54:03 by MinioNN. »


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Aypa
« Reply #9 on: 23 February 2018, 17:49:34 »
Ba man ,nu ne intereseaza ce ai facut tu pe alt server ,pe GZS nu ai fost in stare sa te descurci nici ca leader dar nici ca player ,app esti un pic aerian ? tu ii dai sfaturi lui stunt ? Hosted tab si cresterea sloturilor la 100 ? WOW ,esti un geniu,cum de nu te-am remarcat pana acum ? In fine ,eu mi-am luat teapa cu tn ,daca iti amintesti Sky a vorbit cu stuntman sa iti mai dea o sansa si erai umil atunci . Acum ai venit cu cv-ul tau de pe alt server ? In orice caz daca era asa multa distractie acolo printre cei 250 de playeri ,nu iti mai varsai frustrarile aici,respectul tineti-l pt tn , Pe GZS esti pe lista neagra ,gamere,adio.

Offline Dark One

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Basic Operator(7)+Vip Premium(4)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: Aypa
« Reply #10 on: 23 February 2018, 20:05:06 »
Pe cine crezi ca intereseaza de serverul pe care joci tu ? :)) Ramai mane acolo,nu trebuie sa ne detaliezi noua ce ai facut tu acolo in 2 luni.Aici ai facut multe probleme,ai primit mai multe sanse pe care nu le meritai.Ziceai ca daca o sa primesti unban promiti ca nici macar nu o sa mai injuri,daca injuri sa iei ban,asa ai zis.Adios!!

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Aypa
« Reply #11 on: 23 February 2018, 20:17:05 »
Bai frate,habar nu am de ce ai lungit-o atata cu detaliile alea inutile despre serverul pe care joci,vreau doar sa te anunt ca: NIMANUI DE AICI NU-I PASA,si nu stiu de ce trebuie sa te frustreze ca playerii vor sa ia leader si muncesc pentru asta,insa nu toti pot face asta,in special tu,daca imi amintesc bine,ai fost leader in the bikers,gangul in care sunt leader actual,pe cand erai leader nu ai fost in stare sa aduci macar un membru in gang,ai rezistat maxim 7-15 zile nu imi amintesc exact,faza e ca daca vrei leader trebuie sa muncesti si nu sa te plangi de asta,nici aici nu e usor,sa zicem ca tu iei leader usor dar e greu sa te mentii,stuntman doar seteaza leaderii daca acestia indeplinesc cerintele pentru leader,nu trebuie sa fie totul ''complicat'' cum iti doresti tu,e doar un joc si trebuie sa te distrezi.
      In legatura cu ''sfaturile'' pe care i le dai lui stuntman,nu cred ca stii tu ce e mai bine pentru server,crezi ca el nu stia ca nu avem hosted tab ? WOWW esti un geniu,ai descoperit ceva nou,nu frate ,are motivele lui pentru care nu baga hosted tab,hmm..si sugestia dvs in legatura cu 100 de sloturi,de ce sa bage 100 de sloturi cand abia se strang 30 momentan? Le tine degeaba acum,asa ca lasa tu sugestiile ca nu ai lucrat la un server 9 ani ca el,nu esti decat un copil,si pariez ca ai insiruit toate detaliile alea despre server ca sa ce? Sa-i dai idei? sau nu inteleg care e scopul,dar sunt convins ca nimanui nu-i pasa pe ce server joci tu.
      A da ,in legatura cu mine,am auzit ca imi porti ura ,si mie si lui sebi,uite...eu vreau doar sa te anunt ca nu-mi pasa,nu esti singurul om care imi poarta ura,poti sa vorbesti orice,poti sa ma injuri..mie sincer nu-mi mai pasa,tin sa recunosc ca inainte eram frustrat cand ma faceau unii playeri in toate felurile si mno..injuram,dar am realizat ca degeaba frate ii injuri si tu,ca nu castigi nimic,vorba aia ''cel destept cedeaza primul'',de sebi nu stiu daca il atinge asa tare ca il uraste Pingujoaca,cel mai fidel player(fost)
       Cum am citit topicul asta mi-am imaginat cate palme o sa-si dea stuntman cand o sa-ti vada sugestiile tale nemaiauzite pana acum :)),parerea mea ca topicul asta e unu de tot r*hatul,cu tot respectul m-am tinut sa nu zic ceva si sa iti raspund cu calm aici,pentru ca nu poti frate,cand citesti asemenea prostii nu ai cum sa te abtii,daca ai realiza ce ai facut acum ai intelege ce vreau sa-ti zic,mi-as dorii sa nu se stearga acest topic,ca pe viitor cand vei creste si te vei maturiza (sper),sa vezi si tu ce prostii ai scris.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal