Author Topic:  Telekom se lansează oficial în România. Cosmote și Romtelecom, sub umbrela magen  (Read 874 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg


[Skilled News] Telekom se lansează oficial în România. Cosmote și Romtelecom, sub umbrela magen [Skilled News]









Începând din 13 septembrie, românii care folosesc serviciile Romtelecom sau Cosmote vor deveni, oficiali utilizatori ai Telekom România, iar cele două companii vor intra oficial în familia internațională Telekom.
Sloganul sub care Telekom va opera în România este ”Experiențe împreună”, iar produsele și serviciile vor fi oferite clienților sub brandul ”T”.

În urma unirii dintre cele două companii, Telekom a devenit, oficial, cel mai mare furnizor de servicii telecom de pe piața din România.

„Ne dorim să devenim prima alegere ca brand de telecomunicații din România care te conectează la tehnologie, atât în viața personală, cât și în cea profesională. Întrucât deține capabilități și puncte forte unice, Telekom devine o opțiune integrată fix-mobilă pe piața românească, pentru milioanele de experiențe ce merită împărtășite”, a declarat Nikolai Beckers, CEO Telekom Romania Communications și Telekom Romania Mobile Communications.

„Adăugarea României pe harta Magenta este un pas firesc în extinderea amprentei Deutsche Telekom în Europa. Este în linie cu strategia noastră de a oferi cea mai bună experiență pentru clienți, prin leadership în tehnologie. Ca furnizor de top în Europa, vom aduce experiența și abilitățile noastre pe piața românească. Suntem puternic implicați în susținerea Telekom România și vom contribui semnificativ la societatea românească”, a declarat Claudia Nemat, membru în Board-ul Deutsche Telekom pentru Europa și Tehnologie.

Mulțumiri de la premier

La eveniment a fost prezent și primul ministru Victor Ponta. Acesta a declarat că se bucură că România intră în familia Telekom și a mulțumit companiei pentru locurile de muncă oferite de aceasta la noi în țară.








Sursa: playtech.ro | Oferit de -SHADOW.

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
RDS & RCS vor "domina" .. in curand .




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
RDS & RCS vor "domina" .. in curand .
Nu prea cred .. a devenit cel mai mare furnizor de servicii cu aceasta unire .. si sigur va continua cresterea..


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Eu am Romtelecom la telefonul fix si la internet, si cartela mea de telefon mobil este Cosmote, deci voi avea 3 servicii de la Telekom. <3 :)) Ador noul nume. xD Dar sper sa vina si cu schimbari... nu doar unirea. Eu unul detest acest internet la maxim, dar Cosmote-ul este genial. :D As vrea sa vina din calitatea Cosmote la Romtelecom.

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
T-Mobile de Romania :P
In sfarsit :))
Acum va veni Verizon si AT&T si vor prelua Vodafone



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
T-Mobile de Romania :P
In sfarsit :))
Acum va veni Verizon si AT&T si vor prelua Vodafone
Vodafone este internationala... deci nu-s sanse. xD Si Orange la fel. Sa speram ca vor veni individual, desi nu prea cred. :))

Offline Conni

  • Romania National Trucking Fondator
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1560
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Romania National Trucking Fondator
  • Real Name: Alexandru Gabriel
Eu am 3 servicii Romtelecom si cartel Orange :)) Rds&Rcs nu vor ajunge departe , daca fereasca ,,dumnezeu`` ti se strica netul , ai de asteptat la ei , pana la 2 saptamani.. epic fail. La Romtelecom in 24 de ore au si venit sa remedieze problema...
Americanii calatoresc de la Marte la Pluto

Romanii calatoresc de la Prislop la Iasi

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
E Rds&Rcs nu vor ajunge departe , daca fereasca ,,dumnezeu`` ti se strica netul , ai de asteptat la ei , pana la 2 saptamani.. epic fail.
Eu nu prea cred asta , am de cv ani RDS si nu am avut niciodata probleme , deloc .. dar stiu pe cineva care a intampinat probleme , in maxim 1 zi era reparat , poate depinde si de judet , oameni etc. :))




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Eu nu prea cred asta , am de cv ani RDS si nu am avut niciodata probleme , deloc .. dar stiu pe cineva care a intampinat probleme , in maxim 1 zi era reparat , poate depinde si de judet , oameni etc. :))
Vrei sa ne batem baiatu' ? Eu sustin ROMTELECOM :)))


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
Vrei sa ne batem baiatu' ? Eu sustin ROMTELECOM :)))
:|
Okey , eu cu mine si tu cu tine . :)))




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Vrei sa ne batem baiatu' ? Eu sustin ROMTELECOM :)))

Idem :))

Brandul " T " ... :-S





Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Idem :))

Brandul " T " ... :-S
"De unde ai net ?"
- "De la T."
"Zi măăăă"
- "DE LA T IDIOTULE".
"Aaaa, Tââââ".

O conversatie normala din viitoarele saptamani. =))

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal