Author Topic: INTERN Nervi la CFR Cluj. Un jucător și-a tăiat tendonul după ce a fost eliminat  (Read 1615 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik


[Skilled News] Nervi la CFR Cluj. Un jucător și-a tăiat tendonul după ce a fost eliminat [Skilled News]









Minutul 61 a adus un moment controversat: Billel Omrani a fost eliminat după ce a protestat în două rânduri la decizia lui Marcel Bîrsan de a acorda fault la un duel al acestuia cu Vătăjelu. Omrani a primit două cartonaşe galbene şi implicit „roşu” Nervii francezului de 23 de ani nu s-au oprit la nivelul gazonului. Acesta a spart un geam la vestiare şi şi-a tăiat tendonul de la mâna stângă, pierzând mult sânge.

Atacantul a avut nevoie de intervenţia medicală pentru a opri sângerarea şi şi-a revenit după câteva minute.

Echipa CS Universitatea Craiova a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-1), formaţia CFR Cluj, într-un meci din etapa a XX-a a Ligii I şi a urcat pe locul doi în clasament la un punct în urma liderului Steaua Bucureşti.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Zlatinski '36 din penalti şi Gustavo '48, în timp ce pentru oaspeţi a înscris Bud, în minutul 38.







Sursa: digi24.ro
« Last Edit: 15 July 2018, 20:39:26 by IstuntmanI »

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Eu nu-i inteleg pe jucatorii astia din Romania. Nu mai protesta si joaca fotbal! In Vest doamne-fereste sa faci asa ceva.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Eu nu-i inteleg pe jucatorii astia din Romania. Nu mai protesta si joaca fotbal! In Vest doamne-fereste sa faci asa ceva.

Daca s-ar arbitra corect mereu, as zice ca tine (vezi ex. si la meciul Villarreal - Steaua)

Un gest exagerat totusi ..

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Daca s-ar arbitra corect mereu, as zice ca tine (vezi ex. si la meciul Villarreal - Steaua)

Un gest exagerat totusi ..

Eu zic ca la Villarreal-Steaua s-a arbitrat decent, foarte decent si corect.

Stii care-i chestia? Jucatorii stau la pomana (vezi Steaua, care nu-mi amintesc sa fi inscris vreun gol dintr-o actiune mai de doamne-ajuta).

Nu zic ca arbitrii nu sunt de vina, dar...



Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline [SG]StaRLighT

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 524
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • idk
  • Real Name: Andrei
  • Steam ID: nu stiu
Mama, nu cred frate.. cum sa te enervezi asa..

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal