Author Topic: SOLVED Reclamatie [SFT]Loading...  (Read 2293 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
SOLVED Reclamatie [SFT]Loading...
« on: 28 December 2016, 11:26:52 »
Nick-ul tau: (numele tau in server) BlackEagle.
Adminul reclamat: (numele adminului raportat) [SFT]Loading...
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat) Pai pur si simplu imi aparam baza de la gang de pe cladirea din fata gangului San Fierro Rifa si administratorul' Loading imi da jail 5 minute pentru ca am facut Hit de pe cladire  ( nu stiam de asa ceva.. ca nu mai e permis din cauza ca nu mai prea bagam la dm) . In primul rand , daca totusi am gresit pentru prima data... de ce nu se trece cu un avertisment .. de ce direct cu jail ? ha , sa ii fie lui mai usor sa captureze baza de gang..?
 Putin spus ca abuzeaza unii adminii.. Altele va mai poate spune CrystalMD intr-un reply sau [69]Wanted..
Vad ca unii dintre administratori sunteti pentru abuz.
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) pai mai are rost sa pun poza?
« Last Edit: 28 December 2016, 22:20:42 by IstuntmanI »

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline Wanted

  • Full Member
  • *
  • Posts: 126
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • T H E _-_ D E X T R O Y E R
  • Real Name: Stefano Mihallari
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #1 on: 28 December 2016, 11:34:10 »
50 :pro: 50 :contra:
El a închis BlackEagle. pentru fotografierea din afara bazei, în timp ce el și [$ FT] Darken au fost de fotografiere prea. El a închis CrystalMD doar când a autentificat. In schimb, nu am fost acolo, așa că CrystalMD lovit poate cineva și a intrat HQ. Așa că, nu a fost corect pentru BlackEagle., Cred că în închisoare pentru CrystalMD avea dreptate, dar dacă BlackEagle. închisoare a primit Loading și darken. trebui să fie închiși închid la culoare prea în acel moment.

P.S.: Google Translate  Sper că nu are o greșeală :D :D :D :D
Spoiler
I am the darkness which will always remain
who follows your footsteps and whispers your name
I linger behind you, a reminder, a refrain.
who sings you sweet nothing, and plays all of your games
I move with all of your gestures and mirrors your soul
I am your gray side, the blackness, the coal
I live without substance and burn without fire
I am your truth, your mimic, and liar
I chase you without running, I follow your lead
I'm always behind you
I am the darkness you bleed
I'm  not going to leave you, you are mine till you die.
i'm your nothing, your everything, a flicker, a sigh
so run if you will, but ill always be near
ill follow you always till the end is here
[close]

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #2 on: 28 December 2016, 11:54:56 »
Stef, Google Translate are mai mari greseli decat poti avea tu in romana.

BlackEagle, in primul rand ca nu stiu ce sa zic , daca-ti aparai baza TA de la capture , nu stiu ce sa zic. Stuntman a spus CLAR ca nu mai e permis sa tragi cu ... sniperul ....din afara bazei, atunci cand baza se captureaza ( asta am inteles eu, daca nu-i bine, poate sa reformuleze el ) .
Acu....ideea era ca nu are voie cineva sa traga in tine din afara bazei, cu sniperul, cand iti recuperezi baza. Doar pe asta o stiu eu. Dar daca stuntman s-a referit ca n-ai voie sub nici o forma , cu nici o arma, indiferent a cui e baza , asta nu stiu nici eu inca, asteptam raspunsul lui.

Pana atunci, de la mine ai 50% :pro: pentru ca nu stiai, mai ales ca revii dupa ceva timp pe server si nu stii "noile" reguli



Offline Wanted

  • Full Member
  • *
  • Posts: 126
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • T H E _-_ D E X T R O Y E R
  • Real Name: Stefano Mihallari
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #3 on: 28 December 2016, 11:57:12 »
Stef, Google Translate are mai mari greseli decat poti avea tu in romana.

BlackEagle, in primul rand ca nu stiu ce sa zic , daca-ti aparai baza TA de la capture , nu stiu ce sa zic. Stuntman a spus CLAR ca nu mai e permis sa tragi cu ... sniperul ....din afara bazei, atunci cand baza se captureaza ( asta am inteles eu, daca nu-i bine, poate sa reformuleze el ) .
Acu....ideea era ca nu are voie cineva sa traga in tine din afara bazei, cu sniperul, cand iti recuperezi baza. Doar pe asta o stiu eu. Dar daca stuntman s-a referit ca n-ai voie sub nici o forma , cu nici o arma, indiferent a cui e baza , asta nu stiu nici eu inca, asteptam raspunsul lui.

Pana atunci, de la mine ai 50% :pro: pentru ca nu stiai, mai ales ca revii dupa ceva timp pe server si nu stii "noile" reguli
Are tras Black, dar are tras si Loading cu Kenton, trabuie jail amandoi.
Spoiler
I am the darkness which will always remain
who follows your footsteps and whispers your name
I linger behind you, a reminder, a refrain.
who sings you sweet nothing, and plays all of your games
I move with all of your gestures and mirrors your soul
I am your gray side, the blackness, the coal
I live without substance and burn without fire
I am your truth, your mimic, and liar
I chase you without running, I follow your lead
I'm always behind you
I am the darkness you bleed
I'm  not going to leave you, you are mine till you die.
i'm your nothing, your everything, a flicker, a sigh
so run if you will, but ill always be near
ill follow you always till the end is here
[close]

Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #4 on: 28 December 2016, 11:58:03 »
Nu am de ce sa stau sa te avertizez Black , oricum esti cu gura mare , nu avea nici un rost . Stef i dont jailed Cristal when he logged in LOL , he was doing dm with Kenton and when him get no life , he run in him HQ .
P.S. : Nu stiam de chestia asta stunt cu datul prin zid , mi-a zis-o Stef azi si doar am pus in aplicare ce ai zis tu . Daca am gresit aia e , e vina mea . O zi buna ! ^_^

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #5 on: 28 December 2016, 12:01:49 »
Stef, Google Translate are mai mari greseli decat poti avea tu in romana.

BlackEagle, in primul rand ca nu stiu ce sa zic , daca-ti aparai baza TA de la capture , nu stiu ce sa zic. Stuntman a spus CLAR ca nu mai e permis sa tragi cu ... sniperul ....din afara bazei, atunci cand baza se captureaza ( asta am inteles eu, daca nu-i bine, poate sa reformuleze el ) .
Acu....ideea era ca nu are voie cineva sa traga in tine din afara bazei, cu sniperul, cand iti recuperezi baza. Doar pe asta o stiu eu. Dar daca stuntman s-a referit ca n-ai voie sub nici o forma , cu nici o arma, indiferent a cui e baza , asta nu stiu nici eu inca, asteptam raspunsul lui.

Pana atunci, de la mine ai 50% :pro: pentru ca nu stiai, mai ales ca revii dupa ceva timp pe server si nu stii "noile" reguli

Imi place o faza tot de la loading .. eu trag in el si face combat -run si dupa el nu primeste un jail.. ah stai ca e in staff , el e perfect.. e corect. pure 100 % , el ii ca partidu din romania.
Dupa a zis ,  "daca el nu a tras in mine poate fugi" .. si atunci de ce hristosii lui dumnezeu a primit CRYSTALMD JAIL 5 MINUTE CAND A FACUT ACELAS LUCRU CA SI DOMNUL ADMINISTRATOR . ? Crystalmd nu a avut arme si s-a tras dupa el , el vrend sa intre in HQ - ul gangului sa poata da un refresh .  ?
Acuma pot observa cat de corecti is unii din acest staff..
pfoai mor de nervi.

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #6 on: 28 December 2016, 12:07:49 »

Imi place o faza tot de la loading .. eu trag in el si face combat -run si dupa el nu primeste un jail.. ah stai ca e in staff , el e perfect.. e corect. pure 100 % , el ii ca partidu din romania.
Dupa a zis ,  "daca el nu a tras in mine poate fugi" .. si atunci de ce hristosii lui dumnezeu a primit CRYSTALMD JAIL 5 MINUTE CAND A FACUT ACELAS LUCRU CA SI DOMNUL ADMINISTRATOR . ? Crystalmd nu a avut arme si s-a tras dupa el , el vrend sa intre in HQ - ul gangului sa poata da un refresh .  ?
Acuma pot observa cat de corecti is unii din acest staff..
pfoai mor de nervi.

Bai , eu nu stiu ce sa zic aici. Daca a tras in el si a facut Spawn Kill in propria baza...cred ca ar avea voie sa intre in Gang HQ ,ca n-are cu ce sa se apere :))))



Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #7 on: 28 December 2016, 12:27:23 »
Bai , eu nu stiu ce sa zic aici. Daca a tras in el si a facut Spawn Kill in propria baza...cred ca ar avea voie sa intre in Gang HQ ,ca n-are cu ce sa se apere :))))
Logica, ca sa intri in HQ sa-ti iei ceva armura, trebuie sa treci de o duzina de oameni care stau inarmati si gata sa-ti dee jail, si tu na, incearca sa  treci printre ei  fara sa le faci nimic, ca doar iti dau Jail. Fair...

Din pacate nu am poza cand Loading ne vorbeste despre logica lui, insa am chatul:
Code: [Select]
[11:56:12] <[SFT]Loading...> [{00BA00}A{FFFFFF}][14]: Nu am dat in tine mosule.

[11:56:13] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: A facut combat run

[11:56:15] <[SFT]Loading...> [{00BA00}A{FFFFFF}][14]: Am dat in Cristal.

[11:56:18] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: Domnul

[11:56:22] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: Am dat in tine si ai plecat.

[11:56:28] [GANG INFO]: {004CFF}[69]Wanted...(3) {FFFFFF}repaired (one of the) gang's gate !

[11:56:29] <[SFT]Loading...> [{00BA00}A{FFFFFF}][14]: AI DAT TU , NU AM DAT EU

[11:56:31] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: Ah sau adminilor le este permis..

[11:56:35] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: DA IN TINE
Adica ca noi fugim cu viata putina ne da jail, dar cand vine vorba despre admini sau cineva de la ei din gang, inventeaza sute de motive si povesti.
+ o poza mai veche unde arata cum e sa fii like an '@dmin' -


Stunt, serios, ai niste admini de carton.

OFF: Loading, invata engleza.



Follow me on Tumblr!

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #8 on: 28 December 2016, 12:33:39 »
Logica, ca sa intri in HQ sa-ti iei ceva armura, trebuie sa treci de o duzina de oameni care stau inarmati si gata sa-ti dee jail, si tu na, incearca sa  treci printre ei  fara sa le faci nimic, ca doar iti dau Jail. Fair...

Din pacate nu am poza cand Loading ne vorbeste despre logica lui, insa am chatul:
Code: [Select]
[11:56:12] <[SFT]Loading...> [{00BA00}A{FFFFFF}][14]: Nu am dat in tine mosule.

[11:56:13] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: A facut combat run

[11:56:15] <[SFT]Loading...> [{00BA00}A{FFFFFF}][14]: Am dat in Cristal.

[11:56:18] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: Domnul

[11:56:22] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: Am dat in tine si ai plecat.

[11:56:28] [GANG INFO]: {004CFF}[69]Wanted...(3) {FFFFFF}repaired (one of the) gang's gate !

[11:56:29] <[SFT]Loading...> [{00BA00}A{FFFFFF}][14]: AI DAT TU , NU AM DAT EU

[11:56:31] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: Ah sau adminilor le este permis..

[11:56:35] <BlackEagle.> [{B7E723}V{FFFFFF}][12]: DA IN TINE
Adica ca noi fugim cu viata putina ne da jail, dar cand vine vorba despre admini sau cineva de la ei din gang, inventeaza sute de motive si povesti.
+ o poza mai veche unde arata cum e sa fii like an '@dmin' -


Stunt, serios, ai niste admini de carton.

OFF: Loading, invata engleza.

Ma, adevarul e ca....din cate stiu de la stunt, adminii nu au voie sa se sanctioneze PE BUNE intre ei :))
Bine, asta e valabila la ban . La jail....asta poti, doar ca adminii au "self unjail" :)) asa ca degeaba le dai jail. Doar daca incalca regulile, isi dau jail intre ei..dar isi dau unjail, atunci poti vorbi cu stunt sa le dea un level demote pentru abuz de comenzi de admin.



Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #9 on: 28 December 2016, 13:00:17 »
Stefano, please don't use Google Translate, we will understand you better if you write in english. :D

Cat despre reclamatie, nu stiu ce sa zic, prea multe reguli pentru un joc.
« Last Edit: 28 December 2016, 13:02:32 by Liberty # GoSoroș »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #10 on: 28 December 2016, 14:53:18 »
Nu ai voie sa tragi cu sniperul din afara oricarei baze pentru a o proteja de la capture.

Despre combat run... vad ca iar incepeti cu prostia asta. Pentru asa ceva am nevoie de dovezi.

Daca nu vreti sa jucati cinstit, nu mai jucati.

Offline Wanted

  • Full Member
  • *
  • Posts: 126
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • T H E _-_ D E X T R O Y E R
  • Real Name: Stefano Mihallari
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #11 on: 28 December 2016, 15:08:54 »
Nu ai voie sa tragi cu sniperul din afara oricarei baze pentru a o proteja de la capture.

Despre combat run... vad ca iar incepeti cu prostia asta. Pentru asa ceva am nevoie de dovezi.

Daca nu vreti sa jucati cinstit, nu mai jucati.
Da, BlackEagle. a facut si a luat jail, dar Load si Darken a facut. Trebuie jail pt tot 3.
Spoiler
I am the darkness which will always remain
who follows your footsteps and whispers your name
I linger behind you, a reminder, a refrain.
who sings you sweet nothing, and plays all of your games
I move with all of your gestures and mirrors your soul
I am your gray side, the blackness, the coal
I live without substance and burn without fire
I am your truth, your mimic, and liar
I chase you without running, I follow your lead
I'm always behind you
I am the darkness you bleed
I'm  not going to leave you, you are mine till you die.
i'm your nothing, your everything, a flicker, a sigh
so run if you will, but ill always be near
ill follow you always till the end is here
[close]

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #12 on: 28 December 2016, 18:20:07 »
Nu ai voie sa tragi cu sniperul din afara oricarei baze pentru a o proteja de la capture.

Despre combat run... vad ca iar incepeti cu prostia asta. Pentru asa ceva am nevoie de dovezi.

Daca nu vreti sa jucati cinstit, nu mai jucati.
Deci ce pot de aici intelege.. ? ca treci cu vederea parca nu ar fi fost nimica..?
Si cum sa il prind cu combat run cu F8 ?=]
Pai ai 2 martori ca a facut combat-run .. si ca abueaza de grad.. pnm.

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #13 on: 28 December 2016, 19:27:47 »
Intreaba pe stunt ce e combat-run-ul pe GZS , dupa zici ca abuzez. Cu ce am abuzat omule ? Cristal a recunoscut ca facea dm , tu  o tii una si buna ca nu avea arme , armura lui Darken cine i-a scazut-o , eu cu /setarmour ca sa ii dau jail lui Cristal , nu ?:|
Esti suparat ca ti-am dat jail ca trageai de sus fara sa te avertizez ? Imi pare rau marete Black ca nu te-am rugat frumos si insistent sa nu tragi de acolo , vrei sa imi dau ban singur ca sa ma ierti ? Si toate ca toate , dar eu nu am tras de pe cladire , in momentul in care a zis Stef ca trag de acolo  eu dadeam capture la baza LSV .

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #14 on: 28 December 2016, 21:05:12 »
:contra:
1)Nu prea vad nici o dovada de la tine ca ai fi primit jail, puteai face cateva poze cu F8, nu era greu.
2)Nu cred ca mureai 5 minute in jail, puteai sa dai frumos /capture la baza inapoi dupa ce ieseai din jail.
3)'' Stunt, serios, ai niste admini de carton. || OFF: Loading, invata engleza. '', Cristal, ti-am mai zis intr-o reclamatie ca limbajul tau lasa de dorit, de ce te apuci tu sa il judeci? El macar joaca si isi da silinta, tu ce faci pentru server, iti zic eu ca nimic. Macar din bunul simt de care nu dai dovada sa pastrezi un limbaj decent, nu vad ca el sa se fi luat de tine sau sa-ti fi zis intr-un fel cum i-ai zis tu '' admin de carton ''.
4)''Dupa a zis ,  "daca el nu a tras in mine poate fugi" .. si atunci de ce hristosii lui dumnezeu a primit CRYSTALMD JAIL 5 MINUTE CAND A FACUT ACELAS LUCRU CA SI DOMNUL ADMINISTRATOR'', putea face si el o reclamatie pentru asta, probabil nu a facut reclamatie deoarece stia ca a fost sanctionat corect, sau nu stiu, alt motiv.
- Din partea mea ai fost sanctionat corect, te-am vazut ca mai intrii pe server, ar trebuii sa fii la curent cu noile reguli, plus ca nu ti-a dat o sanctiune asa de mare, un jail 5 minute nu strica, nu ti-a dat jail o ora, nu ti-a dat ban, kick sau altceva.
Loading, puteai sa ii dai un avertisment, poate chiar nu stia ca e o regula despre asta( desii intra destul de des si ar trebuii )
« Last Edit: 28 December 2016, 21:06:10 by MihaiCR7 »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #15 on: 28 December 2016, 21:32:29 »
Intreaba pe stunt ce e combat-run-ul pe GZS , dupa zici ca abuzez. Cu ce am abuzat omule ? Cristal a recunoscut ca facea dm , tu  o tii una si buna ca nu avea arme , armura lui Darken cine i-a scazut-o , eu cu /setarmour ca sa ii dau jail lui Cristal , nu ?:|
Esti suparat ca ti-am dat jail ca trageai de sus fara sa te avertizez ? Imi pare rau marete Black ca nu te-am rugat frumos si insistent sa nu tragi de acolo , vrei sa imi dau ban singur ca sa ma ierti ? Si toate ca toate , dar eu nu am tras de pe cladire , in momentul in care a zis Stef ca trag de acolo  eu dadeam capture la baza LSV .

Am tras de pe cladire omulu' dumnezeu .. dar daca nu stiam de ce din prima Jail 5 minute,  sa puteti captura linistiti. ?
Si faza cu CrystalMD a vrut sa intre in HQ - ul gangului in timp ce voi trageati in el si repede si el Jail ca na Combat run , cat de corect ti se pare.. ?

:contra:
1)Nu prea vad nici o dovada de la tine ca ai fi primit jail, puteai face cateva poze cu F8, nu era greu.
2)Nu cred ca mureai 5 minute in jail, puteai sa dai frumos /capture la baza inapoi dupa ce ieseai din jail.
3)'' Stunt, serios, ai niste admini de carton. || OFF: Loading, invata engleza. '', Cristal, ti-am mai zis intr-o reclamatie ca limbajul tau lasa de dorit, de ce te apuci tu sa il judeci? El macar joaca si isi da silinta, tu ce faci pentru server, iti zic eu ca nimic. Macar din bunul simt de care nu dai dovada sa pastrezi un limbaj decent, nu vad ca el sa se fi luat de tine sau sa-ti fi zis intr-un fel cum i-ai zis tu '' admin de carton ''.
4)''Dupa a zis ,  "daca el nu a tras in mine poate fugi" .. si atunci de ce hristosii lui dumnezeu a primit CRYSTALMD JAIL 5 MINUTE CAND A FACUT ACELAS LUCRU CA SI DOMNUL ADMINISTRATOR'', putea face si el o reclamatie pentru asta, probabil nu a facut reclamatie deoarece stia ca a fost sanctionat corect, sau nu stiu, alt motiv.
- Din partea mea ai fost sanctionat corect, te-am vazut ca mai intrii pe server, ar trebuii sa fii la curent cu noile reguli, plus ca nu ti-a dat o sanctiune asa de mare, un jail 5 minute nu strica, nu ti-a dat jail o ora, nu ti-a dat ban, kick sau altceva.
Loading, puteai sa ii dai un avertisment, poate chiar nu stia ca e o regula despre asta( desii intra destul de des si ar trebuii )


1 de la tine : Omule lui dumnezeu , iti trebe o dovada pentru un jail , nu ti destul pentru ce au zis martorii?
2 de la tine : Ah stii cum e cand is 3 membri on si 2 primessc jail 5 minute.. ? nu ti se pare ca a abuzat prin acest fapt .. ? ca sa-i fie munca mai usoara.
3 de la tine : Pai sa facem 100 de reclamatii pe acelas subiect Mr? . Cum sa mai joci cand prinzi asa adminii care isi folosesc adminu in ajutorul lor. ? si cumva este fortat sa isi dea silinta?  lol ..
" Loading, puteai sa ii dai un avertisment, poate chiar nu stia ca e o regula despre asta( desii intra destul de des si ar trebuii ) " : stii boss intru ma plimb cu /sb putin si ies , nu aveeam de unde sa stiu de acest lucru , eu ca si administrator as fi procedat cu un warn pentru prima abatere , dar el a sanctionat cu jail ca sa se poata oferi de acest lucru ( eazy peazy for capture )  .
Pai normal ca si tu esti admin si iti aperi prietnu' admin .
Atata am avut de zis

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #16 on: 28 December 2016, 21:50:04 »

Am tras de pe cladire omulu' dumnezeu .. dar daca nu stiam de ce din prima Jail 5 minute,  sa puteti captura linistiti. ?
Si faza cu CrystalMD a vrut sa intre in HQ - ul gangului in timp ce voi trageati in el si repede si el Jail ca na Combat run , cat de corect ti se pare.. ?
 
1 de la tine : Omule lui dumnezeu , iti trebe o dovada pentru un jail , nu ti destul pentru ce au zis martorii?
2 de la tine : Ah stii cum e cand is 3 membri on si 2 primessc jail 5 minute.. ? nu ti se pare ca a abuzat prin acest fapt .. ? ca sa-i fie munca mai usoara.
3 de la tine : Pai sa facem 100 de reclamatii pe acelas subiect Mr? . Cum sa mai joci cand prinzi asa adminii care isi folosesc adminu in ajutorul lor. ? si cumva este fortat sa isi dea silinta?  lol ..
" Loading, puteai sa ii dai un avertisment, poate chiar nu stia ca e o regula despre asta( desii intra destul de des si ar trebuii ) " : stii boss intru ma plimb cu /sb putin si ies , nu aveeam de unde sa stiu de acest lucru , eu ca si administrator as fi procedat cu un warn pentru prima abatere , dar el a sanctionat cu jail ca sa se poata oferi de acest lucru ( eazy peazy for capture )  .
Pai normal ca si tu esti admin si iti aperi prietnu' admin .
Atata am avut de zis
Nu aveam de unde sa stiu de acest lucru , eu ca si administrator as fi procedat cu un warn pentru prima abatere , dar el a sanctionat cu jail -  Poate tu, el a vazut un fel de abuz in chestia asta si a sanctionat cum a CREZUT, da? Fiecare admin are dreptul sa aleaga o sanctiune, el a ales sa-ti dea jail, nu ti-a dat o ora, nu ti-a dat 30 de minute, ti-a dat 5 FUCKING MINUTE.
stii boss intru ma plimb cu /sb putin si ies - Foarte bine, intrii si joci, deci esti la curent cu noutatile, stii ce se intampla pe server cu updateurile si chestii, deci asta nu e o scuza ca intrii putini si iesi.
Pai normal ca si tu esti admin si iti aperi prietnu' admin . - Cum asa frate? Nu il apar deloc, eu imi spun punctul de vedere fata de reclamatie, asa as fi procedat si eu sincer, nu as fi stat sa te avertizez, cum intrii 'putin te plimbi cu /sb'' si iesi ar trebui sa stii asta.
1 de la tine : Omule lui dumnezeu , iti trebe o dovada pentru un jail , nu ti destul pentru ce au zis martorii? - Nu chiar, insa nu cred ca era greu sa apesi F8 cand ti-a dat jail, sa apara macar frumos la dovezi.
2 de la tine : Ah stii cum e cand is 3 membri on si 2 primessc jail 5 minute.. ? nu ti se pare ca a abuzat prin acest fapt .. ? ca sa-i fie munca mai usoara. - Foarte bine, ati stat 5 minute, NU JUMATATE DE ORA, NU O ORA, mie nu mi s-a parut nici un abuz, nu ati primit ban ca sa nu va puteti lua baza, nu ati primit jail o ora, ati primit 5 minute.. Mare lucru era sa asteptati 5 minute si sa va duceti sa va capturati iar baza, no?
3 de la tine : Pai sa facem 100 de reclamatii pe acelas subiect Mr? . Cum sa mai joci cand prinzi asa adminii care isi folosesc adminu in ajutorul lor. ? si cumva este fortat sa isi dea silinta?  lol ..  - 2 reclamatii, nu erau 100. Simplu frate, si eu am fost player, si eu am primit jail dar nu m-am dus pe forum sa fac reclamatii. '' si cumva este fortat sa isi dea silinta? '', da' normal ca este, nu stiai? din moment ce el e admin pe merit si NU pe DONATIE logic ca e obligat sa ajute playerii / sa sanctioneze. Tu crezi ca daca un admin pe merit nu face nimic pentru server / nu ajuta nu primeste nimic? e sanctionat cu demote sau cu mai stiu eu ce. Daca esti admin cu DONATIE atunci poti sa stai fara sa faci nimic cu adminul.
Atata am avut de zis  - Si eu, daca vrei sa intelegi bine, eu mi-am spus opinia, acum Stuntman face ce vrea, de aia e serverului lui. Succes
« Last Edit: 28 December 2016, 21:55:13 by MihaiCR7 »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #17 on: 28 December 2016, 22:15:13 »
Black , tocmai asta e chestia. Acel jail de 5 minute a fost avertismentul , ca sa "se vada mai bine". Sunt 100% sigur ca daca doar iti dadea avertisment verbal , ai fi zis de genul "unde scrie asta?". Jail 5 minute = avertisment , prima oara. Dupa , se mai adauga cate 5 minute xD



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Reclamatie [SFT]Loading...
« Reply #18 on: 28 December 2016, 22:20:30 »


Destul cu prostia asta. E doar un joc, nu va mai stresati pe niste prostioare atat de mici. xD Invatati sa jucati corect si sa nu abuzati de elemente ale jocului.

:topicclosed:
« Last Edit: 28 December 2016, 22:21:05 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal