Author Topic: SOLVED Skyline  (Read 3415 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline EleTr0[X]™

  • Full Member
  • *
  • Posts: 118
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Theodor-Paraschiv
SOLVED Skyline
« on: 23 October 2016, 21:04:22 »
Nick-ul tau: (numele tau in server)[TH.creW]EleTr0[X]
Adminul reclamat: (numele adminului raportat)[Skyline]
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat)
1.Kick-uri aiurea.
2.Limbajul.
3.Amenintari.
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) http://imgur.com/a/1sHEh , http://imgur.com/a/eHnpx , http://imgur.com/a/IhGhY
Deci el tot se ia de mine ca i-am dat un PM Dianei sa o intreb daca vrea sa doneze, mi-a zis ca nu,si de atunci tot are chef de cearta.Mi-am instalat mod parkour doar de distractie (Nu folosesc la DM sau altceva) si direct /fakeban=>Kick.Si dupa mai incepe si sa ma injure...parca ar fi la el acasa.
P.S.:La faza cu Diana...Frumos? Serios?
[20:59:38] Admin Chat: {0000FF}[SkyLine](41){00FF00}: jur ca eu personal , chiar daca-mi iau demote, iti dau ban o zi

[20:59:43] Admin Chat: {0000FF}[SkyLine](41){00FF00}: daca te mai bagi unde nu e treaba ta
De unde era sa stiu ca modul de tinta de gta 5 este interzisa?Era permisa pe un server tot de stunt pe care am jucat...
« Last Edit: 25 October 2016, 21:52:17 by IstuntmanI »



Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Skyline
« Reply #1 on: 23 October 2016, 21:07:58 »
Copilas.
1. Ai avut un mod de tinta de care abuzai grav , pentru ca nu puteai sa omori in halul ala cu asa un DMG . Chiar tu ne-ai spus ca ai mod de tinta. Ti-am spus sa citesti regulile si ai zis ca nici macar nu stiai ca e interzis sa abuzezi de-asta. Deci ar fi trebuit sa multumesti ca nu faci pauza 7 zile

2. Faza cu [LvM.Master]Diana28 ,ti-am spus frumos si eu si GreenGun sa nu te bagi ca nu e treaba ta si tu ai zis "chiar nu ma int" ...dupa ce ti-am zis FRUMOS.

3. Si pe langa asta, ai un tupeu fantastic si ne mai si provoci

4. Limbajul : dupa cati nervi mi-ai facut crezi ca ma mai abtin?

5. Amenintari : daca te-am amenintat cu ban , crezi ca sunt atat de tampit incat sa-mi risc gradul sa-ti dau?

6. kick-uri aiurea: kick aiurea zici? daca nu erai asa idiot precum ai fost .. (martor Green) , nu-ti luai kick. Pentru idiotenii se mai da si kick :)

EDIT: Interesant ca pui poze doar ca sa te scoti pe tine nevinovat. Dar poza cand ai recunoscut ca ai mod si "nu ai stiut" ca nu ai voie, desi esti ADMIN si e LOGIC ca odata ce abuzezi de ceva = ban , nu ai pus, nu?
« Last Edit: 23 October 2016, 21:09:46 by [GZS]SkyLine »



Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Skyline
« Reply #2 on: 23 October 2016, 21:12:39 »
Doamne ce se mai joaca lumea cu gradu... apropo, vrei sa spui ca nu e nici vina ta Sky? :-w



Follow me on Tumblr!

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Skyline
« Reply #3 on: 23 October 2016, 21:18:02 »
O fi si vina mea ca am actionat chiar asa, dar daca erai in locul meu nu mai intrebai asta ;)



Offline GreenGun

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
  • Reputation: 0
  • SG Member
Re: Skyline
« Reply #4 on: 23 October 2016, 21:21:25 »
Nu va băgați dacă nu ați fost pe srv..

Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Skyline
« Reply #5 on: 23 October 2016, 21:23:19 »
O fi si vina mea ca am actionat chiar asa, dar daca erai in locul meu nu mai intrebai asta ;)
Daca a-s fi fost, m-as fi stapani. Asta denota ca esti slab de caracter, inseamna ca la orice amenintare/repros la adresa ta te superi repede si incepi sa 'te folosesti' de functia de admin.

Chiar si asa nu e frumos din partea ta, macar sa fi scris un motiv mai adecvat la acel kick.

Nu va băgați dacă nu ați fost pe srv..
Care e rostu sa fii pe server? Eu vad clar in imagine ce si cum, si asta il cam avantajeaza pe Electro...
« Last Edit: 23 October 2016, 21:25:21 by CrystalMD »



Follow me on Tumblr!

Offline danee940

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 805
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Real Name: Daniel
Re: Skyline
« Reply #6 on: 23 October 2016, 21:25:41 »
Electro, cel mai sigur este daca intrebi la orice fel de mod de la stunt sau de la un admin mai experientat daca ai voie sa-l folosesti.. Doar un sfat.. In rest l-ai provocat unpic de sky care nu a fost prea okay .. You digged your own grave..
Desii il inteleg cumva pe sky, abuzul e abuz.. S-ar fi putut proceda mai frumos. Amandoi sunteti mai speciali sa zic asa :))
 :pro:
« Last Edit: 23 October 2016, 21:29:34 by Casper »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Skyline
« Reply #7 on: 23 October 2016, 21:29:16 »
Daca a-s fi fost, m-as fi stapani. Asta denota ca esti slab de caracter, inseamna ca la orice amenintare/repros la adresa ta te superi repede si incepi sa 'te folosesti' de functia de admin.

Chiar si asa nu e frumos din partea ta, macar sa fi scris un motiv mai adecvat la acel kick.
Care e rostu sa fii pe server? Eu vad clar in imagine ce si cum, si asta il cam avantajeaza pe Electro...

Sunt slab de caracter ma? Nu ma cunosti deloc copilas. NU ai fost de fata in admin chat acolo ca sa vezi ce si cum . Vorbesti ampulea pe unde nu e cazul. Dupa cate discutii am avut cu eletro, DISCUTII CALME , tot face pe ...... sa nu mai zic ce .

Si ce vezi tu in imagine e fix ce vrea el sa se vada , nu tot ce s-a intamplat, ca sa ma scoata pe mine vinovat ;)



Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Skyline
« Reply #8 on: 23 October 2016, 21:33:41 »
Si de ce folosesti Caps Lock? :))
Bun, mintea unui copil -> "Toti sunt copii chiar daca au varste cuprinse intre 18-25 ani..." ma rog, nu pot reprosa nimic.
Daca erai baiat destept faceai poze, caci dupa mine daca ii dadeam cuiva kick sau mai stiu eu ce veneam cu dovezi.
Vorbesc aiurea? Pai parca vorbesc la subiect, nu?

Si ce vezi tu in imagine e fix ce vrea el sa se vada , nu tot ce s-a intamplat, ca sa ma scoata pe mine vinovat ;)
Vad in imagine cum injuri si dai kick cu motiv de 'milioane', vrei sa zici ca nu era asa? Ca nu ai facut cele aratate in imagine?
« Last Edit: 23 October 2016, 21:34:54 by CrystalMD »



Follow me on Tumblr!

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Skyline
« Reply #9 on: 23 October 2016, 21:37:18 »
Si de ce folosesti Caps Lock? :))
Bun, mintea unui copil -> "Toti sunt copii chiar daca au varste cuprinse intre 18-25 ani..." ma rog, nu pot reprosa nimic.
Daca erai baiat destept faceai poze, caci dupa mine daca ii dadeam cuiva kick sau mai stiu eu ce veneam cu dovezi.
Vorbesc aiurea? Pai parca vorbesc la subiect, nu?
Vad in imagine cum injuri si dai kick cu motiv de 'milioane', vrei sa zici ca nu era asa? Ca nu ai facut cele aratate in imagine?

Las-o asa, nu se poate intelege omul cu tine. Eu ti-am zis doar ca nu ai fost de fata ca sa vezi motivele mele. La ce nervi mi-a facut ala , crezi ca imi ardea sa scriu motivele? + ca nu incape sa scrii motiv lung in Reason-ul ala



Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Skyline
« Reply #10 on: 23 October 2016, 21:45:53 »
Las-o asa, nu se poate intelege omul cu tine. Eu ti-am zis doar ca nu ai fost de fata ca sa vezi motivele mele. La ce nervi mi-a facut ala , crezi ca imi ardea sa scriu motivele? + ca nu incape sa scrii motiv lung in Reason-ul ala
Bai tu esti prost serios, tu macar auzi ce zic?... exista Warn, Mute, kick cu motiv limbaj/jigniri.
Lasa-te de admin serios.

Ma doare fix in .... daca iau warn, dar cu asa persoane e imposibil sa discuti, o tot tin pe a lor, ei sunt sfinti in plm, au dreptate, au MEREU dreptate.
« Last Edit: 23 October 2016, 21:47:02 by CrystalMD »



Follow me on Tumblr!

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Skyline
« Reply #11 on: 23 October 2016, 21:47:56 »
Bai tu esti prost serios, tu macar auzi ce zic?... exista Warn, Mute, kick cu motiv limbaj/jigniri.
Lasa-te de admin serios.

Ma doare fix in .... daca iau warn, dar cu asa persoane e imposibil sa discuti, o tot tin pe a lor, ei sunt sfinti in plm, au dreptate, au MEREU dreptate.
Exact , ai dreptate. De-aia i-am dat kick :)



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Skyline
« Reply #12 on: 24 October 2016, 09:50:44 »
Inteleg modul de parkour ca ai sarit la gatul lui, Sky, dar nici asa nu aveai motiv sa te iei de el daca nu-l folosea in alte scopuri decat cele pentru care este facut, de exemplu in DM ca sa fuga mai repede, sa nu moara, dar modurile pe tinta sunt permise pe orice fel de server de samp, pana si eu folosesc mod pe tinta si mai toti jucatorii profesionisti de DM folosesc pentru ca tinta normala din GTA SA este outdated, nu se mai folosesc tinte mari cum se foloseau odata, deci in privinta asta nu aveai de ce sa te iei de el. In privinta pm-ului catre Diana nu inteleg ce mare chestie ca a intrebat-o daca vrea sa doneze, nu mai are omul voie sa intrebe? Sa se intereseze de situatia prietenilor sau chiar a oricarui player avand in vedere ca si el este admin, nu numai tu si cu Green. In legatura cu limbajul...pot sa inteleg... si eu poate uneori am folosit un limbaj mai dur cu voi, dar l-am folosit pe buna dreptate si nu in public, nu pentru atata lucru...sa ma apuc sa injur prin kick-uri si fakeban-uri, iar acuma sa nu-mi spui si mie, Sky, ca nu am fost acolo ca sa stiu situatia, daca vrei sa stiu situatia explica-te si nu mai suferii pe aici ca nu stim noi situatia. Explica, vino cu dovezi s.a.m.d. Am observat ca de la o vreme esti foarte recalcitrant, sa nu imi spui ca nu este asa pentru ca te-am vazut in actiune cum te injurai cu playerii pe server, dar nu i-am spus nimic lui stuntman pentru ca am crezut ca ai decat ai o zi proasta cum multi avem cateodata, dar vad ca esti grav frustrat, poate ar trebuii sa iei o pauza de la acest joc, decat sa iti bati joc de tine in primul rand prin faptele astea si in al 2-lea rand de munca lui stuntman mai bine nu mai joci si cu asta basta. Strici bunastarea serverului si a jocului.

Cat despre tine Eletro[X], tu fiind admin ar trebuii sa stii ca treburile astea intre admini nu se rezolva public, ce se intampla pe admin chat si intre admini se rezolva in privat cu stuntman sau cu admin 9 care ia un verdict si daca este nevoie discuta cu stuntman sa se acorde o sanctiune celui/celor care au gresit. Aici amandoi ati gresit, tu sky in primul rand pentru ca esti asa de recalcitrant din orice si vorbesti ca la usa cortului si te comporti fara pic de respect, iar tu Eletro[X] pentru ca nu ai amplanat cearta si nu ai lasat de la tine, l-ai provocat in continuare incercand probabil sa demonstrezi ceva ce putea fi si mai bine demonstrat daca stateai in banca ta si-l lasai sa-si faca numarul.

Offline EleTr0[X]™

  • Full Member
  • *
  • Posts: 118
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Theodor-Paraschiv
Re: Skyline
« Reply #13 on: 24 October 2016, 15:37:05 »
App Stardi e corect ce ai spus,dar daca il lasam probabil imi dădea încontinuu kick-uri cred ca si ban...Asa ca mna. ..



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Skyline
« Reply #14 on: 24 October 2016, 16:11:09 »
App Stardi e corect ce ai spus,dar daca il lasam probabil imi dădea încontinuu kick-uri cred ca si ban...Asa ca mna. ..

Si nu il lasai sa-ti dea? Avea ac de cojocul lui stuntman, acuma stuntman crede ca sunteti 2 copii si chiar asa este. Unul mai rau ca altul...
« Last Edit: 24 October 2016, 16:13:17 by Stradivarius »

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Skyline
« Reply #15 on: 24 October 2016, 21:45:42 »
Eletro, toata faza a inceput dupa ce ai bagat acel mod de Parkour Mode, nu mai stiu ce ti-a zis Sky, sa scoti modul cred :-?, dupa care l-ai cam provact pe Sky la cearta. Nu zic ca el nu are nici o parte, abuzul e abuz, se putea proceda si mai frumos cum a spus si Casper, in fine sper sa nu se ajunga la sanctiuni.
@CrystalMD, nu stiu de ce te bagi tu in seama, nici macar nu ai fost martor acolo, deci nu iti vad rolul in acest topic.
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Skyline
« Reply #16 on: 25 October 2016, 09:36:21 »
Eletro, toata faza a inceput dupa ce ai bagat acel mod de Parkour Mode, nu mai stiu ce ti-a zis Sky, sa scoti modul cred :-?, dupa care l-ai cam provact pe Sky la cearta. Nu zic ca el nu are nici o parte, abuzul e abuz, se putea proceda si mai frumos cum a spus si Casper, in fine sper sa nu se ajunga la sanctiuni.
@CrystalMD, nu stiu de ce te bagi tu in seama, nici macar nu ai fost martor acolo, deci nu iti vad rolul in acest topic.
Se procedeaza de obicei pe baza de dovezi, pozele vorbesc de la sine.

Eu chiar sper sa fiti sanctionati amandoi, nu numai Sky, poate va baga mintile in cap.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk


Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Skyline
« Reply #17 on: 25 October 2016, 18:12:15 »
@CrystalMD, nu stiu de ce te bagi tu in seama, nici macar nu ai fost martor acolo, deci nu iti vad rolul in acest topic.
Bine ba aberantule, si daca nu am fost acolo nu pot sa-mi exprim parerea sau ce?
Bine ca vii tu nu niste explicatii superioare. Daca ai fost acolo pune dracu niste poze si fa-te util.



Follow me on Tumblr!

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Skyline
« Reply #18 on: 25 October 2016, 18:34:37 »
Cred ca nu mai are rost sa comenteze nimeni, asteptam decizia lui stuntman si cu asta basta.

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Skyline
« Reply #19 on: 25 October 2016, 20:37:04 »
Bine ba aberantule, si daca nu am fost acolo nu pot sa-mi exprim parerea sau ce?
Bine ca vii tu nu niste explicatii superioare. Daca ai fost acolo pune dracu niste poze si fa-te util.
Nu te cunosc dude, eu iti zic din ce am vazut din moment ce am fost martor la incident.
Si nu cred ca un banat pentru silent aim e in masura sa comenteze la un admin. Poti sa iti exprimi parerea, fara termeni de 'dracu', si alte expresii superioare din partea ta. Din asta reiese o aditudine de copil.
Acesta a fost ultimul meu replay aici. O zi frumoasa!
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal