Author Topic:  - LvM. Poze || Videoclipuri / Photos || Videos. - LvM.  (Read 2190 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
- LvM. Poze || Videoclipuri / Photos || Videos. - LvM.
« on: 10 December 2016, 14:41:22 »
Aici puteti posta poze sau videoclipuri cu gang-ul sau cu membrii gang-ului.
-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
Here you can post photos or videos with the gang or gang members.

Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: - LvM. Poze || Videoclipuri / Photos || Videos. - LvM.
« Reply #1 on: 10 December 2016, 14:43:33 »




 :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth:
« Last Edit: 10 December 2016, 15:05:24 by MihaiCR7 »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline $zeBas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Sebastian
Re: - LvM. Poze || Videoclipuri / Photos || Videos. - LvM.
« Reply #2 on: 16 August 2018, 21:40:37 »
We are making some progress  :D https://imgur.com/a/FRtCNiX
« Last Edit: 17 August 2018, 14:38:51 by IstuntmanI »

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: - LvM. Poze || Videoclipuri / Photos || Videos. - LvM.
« Reply #3 on: 17 August 2018, 15:44:48 »
We are making some progress  :D https://imgur.com/a/FRtCNiX

Wow , chiar ați progresat luna aceasta , cred că hack-urile te-au ajutat. Bravo

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal