Author Topic:  A fost lansat Scram Kitty DX pe PlayStation Vita și PlayStation 4  (Read 308 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Patrick.

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2017
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • R.N.T Best Server For Ever :)
  • Real Name: Patrick
  • Steam ID: Patrick.


[Skilled News]A fost lansat Scram Kitty DX pe PlayStation Vita și PlayStation 4[Skilled News]









Dakko Dakko a lansat Scram Kitty DX, o versiune îmbunătățită a titlului lansat anul trecut ‘Scram Kitty and his Buddy on Rails‘, via PlayStation Store în Europa și Australia.

Dakko Dakko sunt cunoscuți pentru The 2D Adventures of Rotating Octopus Character și Floating Cloud God Saves the Pilgrims, iar Scram Kitty DX este un shooter cu un sistem de control unic creat special în 2D în care jucătorii trebuie să lupte cu inamici nenumărați în căutarea Scram Kitty.







Rhodri Broadbent, fondatorul Dakko Dakko, a spus

    “După un an grozav cu Scram Kitty, sunt încântat să aducem anul acesta Scram Kitty DX pentru jucătorii PlayStation! DX suportă Cross-Buy și Cross-Save între versiunile PS4 și Vita […]”

Platformer-ul Scram Kitty DX este disponibil pentru descărcare la prețul de €9.99/£7.99 și are o reducere de 20% pentru abonații PlayStation Plus, în primele două săptămâni de la lansare.









Sursa: computergames.ro  | Oferit de Patrick.


Offline Manu.

  • Romania National Trucking-co fondator
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SlowMoution.:3
  • Real Name: Manu
  • Steam ID: Manu.
Nu prea inteleg sensul acestor jocuri, oribile, chiar nu imi plac absolut de loc.:D

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Scump si urat :|





Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Intr-adevar, Scram Kitty DX este un joc unic in domeniul shooter-elor. Din pacate, nu e genul meu si pare groaznic.
Cat despre lansarea pe PS4 a acestui joc, producatorii au facut o decizie proasta in aceasta privinta. Eu cred ca mai bine se potriveste doar pe PS Vita.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal