Author Topic: INTERN Marica a rezistat şi va fi titular în finala campionatului. Trei faze cu vârful  (Read 632 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy


[Skilled News]  Marica a rezistat şi va fi titular în finala campionatului. Trei faze cu vârful Stelei în prim plan   [Skilled News]









   Ciprian Marica a rezistat în returul semifinalelor Cupei Ligii, cu Astra, şi şi-a asigurat un loc de titular pentru finala campionatului, împotriva giurgiuvenilor, sâmbătă, de la 20:30, în direct pe Digi Sport 1.

În a doua parte a campionatului roş-albaştrilor le-a lipsit omul de gol, accidentările dându-i bătăi de cap lui Reghecampf. Fără îndoială, cea mai imoirtantă absenţă a fost cea a lui Marica, însă acesta a revenit cu succes exact când Steaua avea mai multă nevoie.

"Eu am vorbit cu Marica, mi-a zis că vrea să joace cu Astra, sâmbătă. I-am spus: băi Cipriane, nu putem să facem asta! Întâi demonstrează că poți, că nu putem să riscăm o schimbare. Joacă acum o repriză, intră titular, și, dacă reziști, gata, la revedere. Și dacă demonstrează că poate, o să începem cu el titular în meciul de sâmbătă", a dezăvluit Becali zilele trecute, în direct la Digi Sport.

Marica a fost folosit mai mult de o repriză de Reghecampf, fotbalistul fiind într-o excelentă dispoziţie de joc. Printre cei mai activi stelişti, atacantul a dat pasa decisivă la primul gol, a lovit apoi bara, pentru ca în debutul reprizei secunde să fie iniţiatorul fazei din care campioana s-a desprins pe tabelă.







Sursa: digisport.ro



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Ma bucura aceasta veste. Sper ca atunci sa isi arate adevarata fata. Fie vorba intre noi, a imbatranit. Nu cred ca va prinde EURO.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal