Author Topic:  [Inactivitate]FaLLenGirL  (Read 4762 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #20 on: 08 September 2014, 17:09:13 »
Se va reintoarce . MefX , ai dreptul sa nu ai drepturi si sa nu dai reply aici.
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #21 on: 08 September 2014, 17:19:53 »
Pentru astfel de caz , las acest topic deschis pentru injuraturi , chiar daca nu e permis .

M**e Raysa  >:P.
« Last Edit: 08 September 2014, 17:24:20 by ![]stuntman[]! »


"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




Offline BiiBuu

  • Senior
  • *
  • Posts: 390
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #22 on: 08 September 2014, 17:21:39 »
Pentru astfel de caz , las acest topic deschis pentru injuraturi , chiar daca nu e permis .

M**e Raysa  >:P.


YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE , multumim Vasy :3 .
kk , eu imi pastrez limbajul meu urat , ăăăăăăăăăă , frumos voiam sa zic  , scuze .
Baieti , la treaba :3 \m/ =))


<removed by stuntman>
« Last Edit: 08 September 2014, 17:27:13 by ![]stuntman[]! »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #23 on: 08 September 2014, 17:25:01 »
Nu mai injurati asa, omg. x__X"

Btw, vasya, nu stiam nici de tine ca esti certat cu ea. =)) Si se pare ca si [uTD]Andrei e. xD Are doar vreo 3-4 prieteni in SG, lol.

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #24 on: 08 September 2014, 17:28:57 »
Nu mai injurati asa, omg. x__X"

Btw, vasya, nu stiam nici de tine ca esti certat cu ea. =)) Si se pare ca si [uTD]Andrei e. xD Are doar vreo 3-4 prieteni in SG, lol.
Mda,e certata cu toata lumea.
Eu sincer,daca nu as tine la aceasta comunitate,as pleca fara nici un fel de discutie,dar aici e a doua mea familie,nu as putea s-o fac.
Sunt satul de toate certurile,dar mai rezist :))



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #25 on: 08 September 2014, 17:30:37 »
Mda,e certata cu toata lumea.
Eu sincer,daca nu as tine la aceasta comunitate,as pleca fara nici un fel de discutie,dar aici e a doua mea familie,nu as putea s-o fac.
Sunt satul de toate certurile,dar mai rezist :))
Lol. :v Stai aici, pentru ca te iubesc, bro. :3 :)) ( GAAAAAY, o spun singur =)) ) Iesi acasa.

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #26 on: 08 September 2014, 17:33:47 »
Wtf is this ? :))
Ce ati beut oamenilor .. fara mine . :\

Eu nu injur , nu ... haters gona hate .




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline danee940

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 805
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Real Name: Daniel
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #27 on: 08 September 2014, 17:41:13 »
Deja o duceti off topic... Habar nu am despre ce este vorba, dar sper sa nu pleci  :-P

Offline .shadoW

  • Berea fără alcool e ca și femeia fără țâțe.
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3449
  • Reputation: 12
  • Gender: Male
  • F O R D F O C U S
  • Real Name: S E B I
  • Steam ID: sh4d00W
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #28 on: 08 September 2014, 17:46:30 »
Se va reintoarce . MefX , ai dreptul sa nu ai drepturi si sa nu dai reply aici.

Na ca am postat.




Veniti pe gzs sa ne spionati ?
Voi pe GZS ce ati facut ? Nu ati barfit !? Iti readuc aminte  de un topic xD Click


Katren nu avea ce sa faca doar sa spioneze ce vorbesc eu pe serverul meu !.




Atat am avut de zis.





Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #29 on: 08 September 2014, 17:48:30 »
Voi pe GZS ce ati facut ? Nu ati barfit !? Iti readuc aminte  de un topic xD Click
Cu acea chestie (nu ii spun persoana) cam toti au ceva... deci cand e asa, acea chestie trebuie sa plece din SG si tot ce tine de el. ^^

Offline Allex

  • #RMA - Los Blancos
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2007
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • #RMA
  • Real Name: Alexandru
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #30 on: 08 September 2014, 17:50:25 »
Daca pleci vezi sa nu te ia donatorii de organe noapte pe strada si sa iti ia organele :>> . Banii nu ii primesti :D .

Nu stiu ce s-a intamplat , dar iti doresc drum bun si tot ce vrei tu si sa iti repari problemele familiare .

______________________________________________




______________________________________________



____________________________________________________

Offline BiiBuu

  • Senior
  • *
  • Posts: 390
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #31 on: 08 September 2014, 17:51:53 »
Daca pleci vezi sa nu te ia donatorii de organe noapte pe strada si sa iti ia organele :>> . Banii nu ii primesti :D .

Nu stiu ce s-a intamplat , dar iti doresc drum bun si tot ce vrei tu si sa iti repari problemele familiare .

Nu pleaca meh , nu fi rau >:P :( .
« Last Edit: 08 September 2014, 19:01:13 by -sG- BiiBuu »


Offline BOT Cody

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 550
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ██████████████]99%
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #32 on: 08 September 2014, 19:32:27 »
Aha la prostu care ti-a dat mape dal' drq asai? :> Multumesc e prea greu de spus ,in fine.
Oricum dupa cate am inteles si SL-ul a fost spionat de catre KatreNNN ,cu motivul sa vada Alex ce spune mefx despre el deci ceva normal^^.
Si ba ce drq ma bagati si pe mine in prostia asta de copi retardati (vorba lui Alex)... dupa cate mi-a spus stuntman am inteles ca s-a intamplat noapte pt. ca m-a acuzat pe mine ca am spionat eu dar eu am iesit la 12:20 "graffyty.samp (08.09.2014 00:20:13): ***** " ,iar dupa am vazut un film pe telefon si nu m-a pasat de fratemio care a intrat pe laptop ,doar atunci cand am mers la baie si am vazut ca scripta ceva si nu l-am intrebat ce face si am vazut mesu' atata.

P.M.
Quote
Mda,e certata cu toata lumea.
-> cearta in familia SkiLLed Gaming
« Last Edit: 08 September 2014, 19:36:09 by xNick »

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #33 on: 08 September 2014, 20:11:55 »
Pa cristina :(

P.S : eu nu sunt certat cu nimeni >:) va iubesc ma !





Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #34 on: 08 September 2014, 20:43:32 »
:topicclosed:

EDIT by XpLoD: eu am deblocat topicul pentru cateva minute.
« Last Edit: 09 September 2014, 00:19:50 by XpLoD »


"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




Offline HellGirl__

  • Junior
  • *
  • Posts: 54
  • Reputation: 0
  • Gender: Female
  • Real Name: Diana
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #35 on: 09 September 2014, 00:12:36 »
First, ii multumesc lui Stunt ca mi a dat voie sa scriu si eu ceva.

Imi pare sincer rau pentru tot ce s a intamplat,pentru ce ii s a intamplat Cristinei mai ales. Si imi cer scuze tuturor, pentru ca eu am adus o pe Raisa aici. A fost colega cu mine timp de 8 ani de zile si niciodata n am crezut ca se va ajunge ATAT de departe din cauza ei, si sa distruga atatea relatii de prietenie, sa aduca atata rau -.-. Eu am adus o pe domeniul acesta al SA MP ului si simteam sa zic si eu ceva. Nu o sa jignesc pentru ca nu mi sta in fire, nu sunt genul care sa jigneasca din ura, fara motiv. Chiar daca Raisa si a batut joc de mine in toate felurile posibile din cauza ca eram PRIETENA CU ,Kis (un motiv foarte intemeiat, de asemenea) ,(si inca ma cauta sa ma injure prin diferite persoane(cum a fost si Cristina) doar pentru simplul fapt ca EXIST) eu nu o s o fac.Nu e destul pentru voi, astia care o pupati in cur? Doar ca voi astia,o sa urmati ! ;) Si nu mi ziceti "nu o cunosti", pai hai sa vedem , cine o cunoaste mai bine, eu in 8 ani de zile (scoala,tabere,pe afara,excursii) sau voi prin net de cateva luni? Ati vazut si singuri cate a facut si cate continua sa faca, doar pentru ca e o jigodie de om. Si sincer, cum sa iti pui parintii sa ti ameninte prietenii propriului copil care sa'sa nu AU NICI O VINA, NU SUNT PERICULOSI, ETC. S a umilit singura numai spunand ca parintii ei ameninta pe x si y cu bataia si cu jigniri din partea proprilor parinti gen "c***a, tarfa", etc.Mai bine rezolvati va singuri probleme, nu va puneti parinti sa o faca ca sa pareti mai periculosi.Bravo voua, Mefx, Christian, ShotGun si cei care continua cu jignirile si certurile pe SG pentru ce ati facut. Sincer, chiar ati distrus o comunitate frumusica, pana sa nu veniti voi cu raisa in frunte, era atata liniste si pace ca ti venea sa nu mai iesi de aici. Il inteleg perfect pe Stuntman pentru ca a plecat pt o vreme, maturizati va si nu va mai certati ca niste copii de 10 ani din cauza unei..fiinte care stie decat sa imparta jigniri in stanga si'n dreapta, vrand numai cearta. Again, imi cer scuze tuturor pentru toata nelinistea de aici, m am simtit umpic vinovata pentru tot baieramu din ultimele zile, saptamani, luni.  :)

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #36 on: 09 September 2014, 01:34:58 »
          Scuze si eu ca postez intr-un topic inchis , XpLoD , nu ma certa te rog , insa nu pot sa ma abtin.
          Ii multumesc fiintei asteia ca pe langa faptul ca a distrus tot ce aveam eu mai drag pe lumea asta , desii eu nu i-am facut nimic , nu i-am rupt nici un picior , nu am batut-o , nu nimic .. ea mi-a distrus viata complet prin ce a facut. Sper sa fie multumita acum , caci destinul nu iarta nimic si va distruge dublu .. Dumnezeu are timp de toti , poate nu azi , nu maine .. dar greselile nu se iarta , se platesc , in orice mod posibil si imposibil , in momentele cele mai nepotrivite. Daca vezi mesajul asta , nu stiu cu ce ti-am gresit eu si Cris atat de mult .. nu cred ca am omorat pe nimeni din familia ta sa faci asta .. insa , stii tu cum e .. a da si .. merci ca l-ai pus pe taicatu sa ma ameninte ca ma omoara .. atata minte ai. Dumnezeu cu mila lui , va avea el grija de tine.
          A si pentru ceilalti .. durerea e mare , insa stati voi linistiti ca nu cad eu jos asa cum va asteptati , si voi fi mai al dracu ca niciodata.

          MefX , mai suge-o umpic de la mine asa , stiu ca acum te duci sa-i spui si sa-i arati , atat te duce capul.
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #37 on: 09 September 2014, 15:23:57 »
Okeeyy , deci este cam timpul sa imi dau drumul la moara si sa torn cuvintele.

          In primul si in primul rand , vreau sa specific urmatoarele lucruri :
@MefX , ai dreptul de a nu posta un reply , daca iti vad vre-unul , are delete si tu mute sa nu zici nimic. Nu vreau sa te mai vad ca ii tii partea si sunt satul de comentariile tale , la orice lucru tu ai ceva de comentat. Mai invata sa-ti tii gura , ca o sa dai de oameni care nu o sa accepte orice rahat si cand ti-or lipi o zmetie zdravana , ii vei tine minte toata viata si iti va iesii obiceiul asta din sistem.
@xNick , acelasi lucru ca fratele tau ( caci domnul MefX iti poate accesa contul si poate vorbii in locul tau , hm .. )
@Almazw , acelasi lucru ca MefX , iti prind reply-ul mai jos are delete si tu ai mute.

          In al doi-lea rand , vreau ca acest post sa fie luat ca atare , mic / mare cum o fi el , sa fie citit de toata lumea , cuvant cu cuvant , sa fie citit tot si sper sa fiu foarte foarte bine inteles in ceea ce spun. Toata lumea ce viziteaza topic-ul asta , este rugat de mine ( si chiar asta sa faceti ) sa citeasca tot ce am scris , indiferent cat este de citit.
          Boon ... sa incepem povestea. Smile :D

          *Inca de la inceput vreau sa mentionez ca nu am nimic cu nimeni.
          *Inca un lucru , Raisa , citeste tot ce am scris , la sfarsit ai un mic mesaj pentru tine , insa orice ar scrie in acest text , citeste-l pe tot , te rog frumos. Poate iti va face nervi , poate te va scoate din sarite iar , insa citeste-l pe tot , e tot ce te rog.

          Raisa , ai cunoscut-o pe Cristina acum 2 ani .. cam asa , ea avea pe atunci 12 ani , tu avand 14 ani pe atunci. Cristina a fost clar o tinta usoara , pentru ca la 12 ani inca ai mentalitatea aia de copilas mic si nevinovat , fara nici o grija ( absolut nici una ) si care pune incredere in oamenii mai mari , pentru ca asta se intampla. Si eu am avut 12 ani si faceam la fel ,toti de aici am avut 12 ani si mai mult sau mai putin , cam toti faceam asa. Mereu ne doream sa stam cu copii mai mari , sa fim si noi bagati in seama de aia mai mari , sa stam cu aia mai mari .. aproape toti am vrut lucrul asta macar o singura data , macar cu gandul si tot am avut dorinta asta. Cristina si-a pus mare baza in tine , fiind mai mare ca ea , a crezut ca ai o mentalitate mult mai avansata ca a ei , ca isi poate pune increderea in tine si ca ii poti fi aproape. Ea la varsta aia , te-a luat drept exemplu , ai fost fara sa vrei si indirect tutorele ei. Lua exemple de la tine , cum sa se comporte cu anumite persoane , cum sa faca anumite lucruri , iti cerea sfatul cand simtea ca singura nu stie ce sa faca .. in cateva cuvinte , ii erai sora mai mare ( te-ai comportat ca o sora mai mare ... desii erati doar niste straine , jos palaria .. n-am ce comenta aici ) .
          Stiai ca , Cristina este prietena ta , ii fusesei aproape si a capatat incredere in tine , lucrurile cum faceai tu , i se pareau si ei corecte , chiar daca nu erau mereu , pentru ca ai fost modelul ei si nu stia sa faca diferenta la anii aia , fie ca era bine , fie ca nu era bine , te urma. Okey , tu ai prins asta si ai inceput incet incet sa ii controlezi umpic viata. Parintii tai ( nu am nimic cu dansii , respectele mele pentru ei , am vorbit cu tatal tau astazi si nu-mi pare nici bine , dar nici rau , ii respect nu pentru felul in care s-au comportat , ci pentru ca dansii au o anumita varsta , dubla poate tripla fata de a mea , iar eu respect oamenii care sunt mai mari ca mine si poate cine stie , as fi putut sa ii am ca parinti , insa s-a intamplat sa nu , lasam asta de-oparte , discutam mai tarziu despre subiectul asta ) te-au crescut " ca in puf " cum s-ar spune. Poate ca nu ai avut tu toate lucrurile posibile si n-au avut posibilitatea sa iti ofere , nu au putut sa iti faca chiar toate toate poftele , insa ai crescut rasfatata si asta o stiu eu , o stii si tu , o stim toti si nu ai de ce sa negi , pentru ca faptul asta s-a vazut si se vede , nu trebuie fapte multe si mari , gesturi mici dar promte. Esti rasfatata , nu am nimic impotriva , insa tine rasfatul pentru tine , nu judeca lumea de langa tine. Esti genul de persoana care pune in prim plan aspectul oamenilor care te inconjoara , cum e ala , cum e celalalt. Voi fetele credeti ca , cu frumusetea se poate castiga orice , orice baiat in special , insa nu este chiar asa. Frumusetea asta o aveti acum , insa timpul trece , anii trec , frumusetea dispare si cine crezi tu ca o sa mai investeasca in tine cand vei ajunge la 35 de ani + , cand incep problemele cu luarea in greutate , imbatranirea pielii si multe altele .. tot cu ce ramai de la 35 de ani incolo , este un om langa tine si eventual o familie a ta , caci nu va mai venii nimeni pustan de-asta smadroi si sa investeasca in tine . Cand incepi sa stafidesti ( stafidim* , toti ajungem cu pielea in felul in care o au batranii .. toti incepem sa luam in greutate , toti incepem sa avem probleme mici , dar cu timpul mari ) deja iti poti lua gandul de la fitele astea de tineri , trebuie sa te gandesti ce faci mai incolo , daca o sa  ai pe cineva ca atunci cand apar probleme sa iti fie aproape si sa te sustina , sau o sa fi singura , imbatranesti singura si mori im amarul tau , fara ca nimeni sa stie de tine.
          Dupa o vreme , au inceput discutii pe tema dezvoltarii feminine si felul in care aratati una sau cealalta , iar la capitolul asta ti-ai batut joc de ea mult. Mereu o luai in comparatie cu tine ( tu fiind cu 2 ani mai mare , logic dezvolata fizic mult mai mult ) si spuneai ca ea nu are aia , nu are ailalta , ca e urata si asa mai departe. Mereu te laudai la ea si nu numai ( cred ?! ) ca " aa , ca uite ce bunoaca sunt eu , eu am sani , eu am cur , eu am aia , am aia ) .. wo wo woo , usor. Am vazut si eu niste poze cu tine , mai " intreaga " daca imi este permisa expresia , cu amandoua am vazut , una langa alta si crede-ma ca sunt fete mult mai bune ca tine. Sunt fete care daca le-ai spune asta , s-ar uita la tine cu un sictir maxim si te-ar lua cu " fa " la doi pazeste imediat , sunt fete mult mai aratoase ca tine .. insa pe ele nu le mai vezi , tu trebuie sa critici si sa arati cu degetul numai ce era in minus fata de tine , insa gandeste-te ca si tu esti in minus cu extrem de multe chestii fata de alte fete si asta stiu si eu si multi altii. Pe Cristina o dureau chestiile astea , ca nu era si ea asa , mai dezvoltata , sa arate bine , insa ce sa ceri de la un copil de 12-13 ani care abia isi incepe dezvoltarea fizica? Nu , dar tie nu ti-a trecut niciodata prin cap lucrul asta , nu te-ai gandit niciodata la asta si mereu ai stiut numai sa compari , in favoarea ta.
          Timpul a trecut , Cristina ti-a facut cunostinta cu Roland  [ Kissu' , pup frateloo :* =)) ( e doar de caterinca , nu sunt gay :| )] , iar dupa o vreme te-ai indragostit de el. La un moment dat , i-ai impus Cristinei sa il scoata din viata ei , desii ii era un prieten bun .. insa gelozia ta si orgoliul de care ai dat dovada , te-au facut sa ii impui asta .. iar Cristina a facut asa , pentru ca tinea la tine si nu voia sa stea in calea relatiei tale , ca sa fi tu fericita. A renuntat la un prieten ( iubitul tau , care defapt tot prin intermediul ei l-ai cunoscut ) pentru tine. Vreau sa iti mai spun un lucru , este jostnic si fara respect , sa impui cuiva ceva si este si mai jostnic sa faci asa ceva cu propria " sora ". Cristina nu s-a bagat in relatia ta cu Roland sau daca a facut-o nu a fost asa cum ai facut tu ( detalii mai jos , vorbim mai tarziu despre asta ) , ci doar parerea ei si atat. In fine , mergem mai departe.
          A mai trecut ceva timp , eu incepusem sa ma cert umpic cu Roland din motivele noastre , nu erau chiar certuri , dar erau niste reprosuri. Dupa au inceput niste mici scantei , ne injuram eu cu tine si mai multe chestii , eu nu te suport dinainte sa fiu cu Cristina , nu de cand sunt cu ea ( si nu sunt singurul care nu te suporta ). In fine , Cristina a dovedit prietenia si s-a luat de mine pe SG , am inceput sa ma cert cu ea , am inceput sa ne injuram umpic .. insa intr-un final i-am spus niste chestii pe care nici macar nu mi le mai amintesc , pentru ca a fost neimportant si nu am tinut cont de ele , dupa care au urmat niste scuze pentru injuraturile primte si am cazut de comun acord sa nu ne mai certam ( eu si Cris ). Dupa i-am cerut ID , am vorbit , din ce in ce mai mult , am devenit din ce in ce mai apropiati si hopa sa s-a facut ca ne-am cuplat ( chiar daca a durat ceva , pentru ca din vina mea a asteptat dupa mine aproape o luna si ceva , insa mi-am dat seama cum este ea si am acceptat-o ). Dupa asta , noi normal ca avand pica unul pe celalalt , ai incercat de mai multe ori sa ne desparti , i-ai spus anumite lucruri si ma faceai in anumite feluri ,ca de ce sta cu mine. E , cam de cand a inceput sa stea cu mine , lucrurile s-au schimbat si intre voi , pentru ca ea a inceput sa ia exemple dupa mai mult de la mine , fiind iubitul ei si oarecum m-ai considerat o amenintare , nu de putine ori ai incercat sa o iei de langa mine ( aici ma refer ca atunci cand ma mai certam cu ea , tu in loc sa spui " lasa fata ca o sa fie bine , ai sa vezi " , nu .. tu incepeai " a , ca desparte-te de el , nu vezi ce idiot si prost e , nu vezi cum arata " si alte vorbe si nu incerca sa spui ca nu este asa , stiu si eu si tu si Cris , poate si Roland daca vorbeai cu el nu am de unde sa stiu ). Cristina ti se intorcea uneori impotriva din cauza mea si da recunosc ca ii ziceam uneori sa te lase in pace si sa te ignore cand faci crize si ii explicam unele chestii , iar ea intelegea si facea ce ii spuneam eu. Tu din controlul ala asupra ei , de cand am aparut eu in viata Cristinei , ai pierdut incetul cu incetul " posedarea " aia , daca mi se permite termenul asta , ea crescand se maturiza , vedea lucrurile asa cum sunt ele , nu ii bagam eu in cap nimic cum tot spui tu ca " aa , ca da , iti baga syder in cap x si y , ca du-te la el si lasa-ma in pace. Fa ce vrei , du-te " si alte chestii de genul ( imi miroase a oftica aici .. mare rau de tot ). Tu ai o chestie " a , ca ce imi comentezi tu mie " .. Raisa , trezeste-te , esti doar o fata oarecare , nu esti Regina Elisabeta ca oamenii sa nu ridice privirea in fata ta .. nu te mai crede asa importanta cu asa rang-uri ridicate , iar pe ceilalti nimicuri si ca nimeni nu-ti ajunge la nas , cine mai e ca tine , cum de indrazneste cineva sa iti comenteze .. nu e chiar asa.
          Dupa o vreme s-a intamplat un incident neplacut , majoritatea stiu , nu stau sa scriu acum la toti ce s-a intamplat. Cine stie , bine , cine nu , nu. Cert e ca am facut o greseala mare si am dat impresii gresite. Eu cu Roland m-am certat din cauza ta , pentru ca el credea ca ma dau la tine , Cristina credea la fel , ne-a prins o data pe server la ora .. 12-1 noaptea , eu tocmai ce ma certasem cu Cris si stateam la casa ei care era fix langa a ta pe ASW si totul s-a interpretat gresit .. dupa m-am certat cu Roland. Da , stiu ce am facut , sunt constient cum am gresit atunci fata de Cristina , insa mi-am cerut iertare , a fost de acord sa trecem peste impreuna si sa incercam sa uitam.. A fost cea mai mare greseala a mea in relatia asta si o regret si acum , chiar daca sunt inca cu Cris si ne iubim mai mult ca niciodata.
          Ma rog , timpul a mai trecut , lunile la fel , ma mai certam cu Cris , ne impacam iar , tu pierdeai din ce in ce mai mult controlul asupra ei .. nu o mai " posedai " chiar cum vroiai tu , voi va certati ca nu va intelegeati , pentru ca , Cristina incepuse sa ia decizii singura si tie unele nu iti conveneau si ieseau certuri intre voi si mereu eram pus la mijloc " a ca da , syder te-a pus sa zici asta , syder ti-a bagat in cap , retardatul ala , ca syder syder syder "  , pentru tot ce va certati voi , eu eram de vina ,desii eu nici nu stiam ca va certati , abia dupa ce imi spunea Cris de ce aflam.
          A trecut iarasi timpul , eu cu Cris ne mai certam , ne impacam , bla bla blaa , toti stiu asta. A venit si momentul mult asteptaat , ca tu sa te duci la ea. Boon. Eu cu Cristina tocmai ce ne certasem umpic Vineri inainte sa vii tu , dupa ne-am impacat. I-am facut niste promisiuni atunci si chiar aveam de gand sa ma tin de ele ( si ma tin la ora actuala , am juramanturi si promisiuni care nici moartea nu m-ar putea face sa le incalc ). Dupa , sambata a fost totul bine , duminica dimineata totul la fel , se faceau pregatiri ca te duceai tu , totul bine. Luni , totul bine , erati amandoua acolo ,vorbeati era totul calm .. insa ziua de luni , a trecut si s-a facut Marti ....
          Marti , intrii pe PC-ul Cristinei la tine pe mess , te intreb ce face si tu foarte glumeata ai facut o gluma foarte interesanta si foarte fara gust , cum ca " ii dai palme la cur Cristinei , doar ca sa imi faci mie in ciuda " . Serios ? SERIOS ? Sa imi faci in ciuda ca ce? Tu te-ai gandit umpic inainte sa spui lucrul asta? Ok , sa trecem peste , iar eu am spus ca " asta-i hazul tau de Marti ? Mai pune-i niste zahar , poate rad si eu " , dupa care a urmat o pauza de 2-3 minute , la care vii si spui " A da? Lasa ca iti arat eu haz " si iesi de pe mess. Dupa , nu stiu ce ai vorbit cu Cristina , nu stiu ce ai incercat iar sa faci .. cert e ca noi vorbisem asta la ora 11 jumate dimineata , lar la ora 13 si jumatate , cam atat era ceasul , a intrat Cristina si am inceput sa ne certam ca doi nebuni . WTF , din senin asa ?! Nu mai pomenise nimeni nimic de greseala mea , aia mare mare mare facuta cu mai bine de jumatate de an , si tocmai pe tema aia ne-am certat.. a iesit urat , s-a lasat cu tipete .. fuu. Apoi , am primit block pe facebook de la ea si ignore pe mess. Am incercat sa dau de ea pe telefon , scriam de nebun mesaje .. si? Primeam inapoi amenintari , " a ca.. trimiti pe fratesu' lu' Cris dupa mine , ca e in Bucuresti , il trimiti sa ma bata " , injuraturi clasa mare si urate , injuraturi pe care Cristina nu mi le-ar fi spus niciodata , oricat de tare ne-am fi certat ( Ex : date-n sange ) , serios? Credeam ca e ea .. dar no .. seara iarasi am incercat sa dau de ea si nimic , tot injuraturi primeam , rugam sa mi se acorde 5 minute sa spun si eu ceva , primeam injuraturi inapoi .. credeam ca , Cristina scrie .. eram prea suparat sa gandesc foarte limpede si la 10-12 noaptea. Dupa , ce m-am impacat cu Cris , am aflat ca ii luai telefonul din mana numai sa nu vorbeasca cu mine , ajungem imediat si la tema asta.
          Asa , eu a doua zi , Miercuri , am facut inca o greseala , se stie care si am ranit-o pe Cristina , da , imi recunosc vina , nu mi-e jena de nimic. Dupa , trei zile de liniste .. pana i-am scris pe SG si dupa am vorbit iar cate umpic doar , tot asa ne reprosam unele chestii , iar se legau de subiectul ala cu mai bine de jumatate de an in urma care s-a presupus uitat , dar a devenit viu iar din cauza ta , pentru ca atunci cand eram eu cu Cristina certat , in saptamana aia iti spunea " Raisa , ajuta-ma " in timp ce plangea ca o nebuna , iar tu in loc sa spui " hai du-te si vorbeste cu el , vezi ce puteti rezolva " .. tu nu .. " a ,ca ce , lasa-l , e idiot , ce iti mai pasa , nu vezi ce ti-a facut , ca nu stiu ce si nu stiu cum " adica tu in loc sa ajuti sa ne impaci , tu vroiai sa ne desparti , iar o " sora " nu face asa ceva. Inca un lucru jostnic.
          Dupa ce ai plecat tu de la ea , am avut niste discutii , ne-am impacat si am aflat ca ii luai lucrurile din mana , in special telefonul pe care ii trimiteam eu mesaje , doar ca sa nu vorbeasca cu mine .. Raisa , este un lucru extraordinar asta , sa iei lucrurile cuiva din mana , in propria casa? La ce naiba te-ai gandit cand ai facut asta , tu iti dai seama ce ai putut sa faci? Cat tupeu nesimtit sa ai in tine sa faci asa ceva? Cat? Eu am ramas fara cuvinte cand am aflat. Cristina in seara aia dupa ce mi-am luat injuraturile , avea telefonul langa ea , tu plecasei cred , nu stiu si ea astepta sa ii mai dau un mesaj , sa vorbeasca cu mine .. dar nu i-am mai dat ca m-ai injurat tu vreo o juma' de ora si nu mi-a mai trebuit nimic in seara aia.
          In fine , dupa i-am explicat Cristinei si se si observa , toata lumea poate sa spuna asta .. ca ai incercat doar sa ii faci rau si sa o desparti de mine , nici decum sa o ajuti macar umpic acolo sa treaca peste durerea care era in sufletul ei , care defapt tot din vina ta era ( de aici deduc ca nu o iubeai deloc .... ii vroiai raul.. ) , prietenia voastra a cazut asa in prapastie , va certati mereu , dar mereu , din orice. Ai devenit mai ogolioasa si mai " a , ca ce , cine esti tu sa imi raspunzi asa " , iti mai spun inca o data , nu esti cine stie cine , nu esti o persoana publica foarte importanta si de renume ca sa spui asta , esti un simplu copil , o simpla fata , nu ai grade in societate .. esti doar o eleva.
         Nu neg deloc faptul ca in ultima vreme v-ati injurat si v-ati balacarit in ultimul hal , aveti amandoua partea voastra de vina si.. faptul ca s-a comportat asa , nu te supara , dar e comportamentul tau intors importiva ta , iti reamintesc ca tu i-ai fost " sora " si a luat multe chestii de la tine , tu ai facut aceleasi lucruri cu alte persoane , ea a luat de la tine si a facut la fel cu tine .. si nu ti-a convenit. Daca tu faci asa cu altcineva , de ce ai pretentii ca altii sa nu faca la fel sau chiar mai rau? Fii tu corecta , dupa corecteaza pe altcineva. Ea a gresit , asa cum insinuezi tu , dupa a vrut sa va impacati , ii era dor de tine , imi spunea mereu ca te vrea inapoi , erau seri in care plangea pentru tine , iti cerea iertare pentru ce a facut dupa ce v-ati certat si pentru cum ti-a vorbit ... spuneai ca greseala ei era mare si ca nu poti ierta , dar noi ( eu cu ea ) sa iertam oare ce ai facut tu? Ca ai incercat sa ne desparti? Gandeste-te o secunda , ai fost tu corecta 100% ca sa fie si ea , sa fim si noi ( eu , ea si altii ) ? Nu .. atunci de ce ai pretentii? N-ar trebuii sa ai , e la limita minimala a logicii chestia asta. V-ati certat pentru o poza iarasi de pe WhatsApp , ca nu iti placea tie poza aia si acuzai ca pune mereu numai poze in care iese numai ea bine si tu nu , nu comentez aici , nu ma simt in stare sa fac nici un fel de afirmatie aici , insa Cristina ti-a spus ca nu ii functioneaza telefonul si nu poate intra pe WhatsApp sa schimbe poza aia , insa tu nu ai vrut sa intelegi si dadeai mereu in ea cu motivul " a , ca minti , ca faci asa numai sa ma enervezi pe mine " si v-ati certat iar , iar v-ati injurat. V-ati mai injurat din cauza lui MefX cu activitatile lui asupra IS-ului , din cate stiu eu , Cristina l-a ajutat cu SL mult , si el la randul lui cu IS-ul .. nu stiu in ce proportii , eu am auzit nu numai de la Cristina , ci si de la alte persoane ca doar cu TD-urile si cateva comenzi. Sa lasam serverele si prostiile astea la oparte , v-ati certat si pe tema asta de cacat , tu care ar fi trebuit sa opresti si sa calmezi lucrurile , fiind mai matura ( asa se presupunea , dar nu este asa ) trebuia sa diminuezi conflictul .. dar nu , tu l-ai facut mai mare. I-ai spus si lui MefX , a intrat si el in joc si dupa au iesit niste discutii fara rost. De la aceste discutii , s-a ajuns la un " un razboi " si stim multi ce s-a intamplat. Eu si Cristina am fost barfiti de catre tine si amicii tai , injurati in toate felurile posibile si imposibile .. multumim.
          Acum doua seri , ne-am strans si noi pe server , am barfit si noi toti in grup si injurat toti pentru prima oara , si cum s-a intamplat asta , uite la ce s-a intamplat. Voi de cate ori ne-ati injurat si bla bla bla nu v-am facut nimic .. dar de la a fi problema ta , cu persoana x si persoana y , pana la a baga parintii in treaba asta , tu avand 16 ani .. este mult prea mult. Raisa , ai 16 ani , problemele din anturaj le rezolvi tu , prietenii ii rezolvi tu , nu parintii tai .. caci nu parintii tai ne sunt prieteni ca sa ne rezolve problemele. Da , te-am facut tiganca si care este problema? De ce te deranjeaza? Eu unul nu am nimic cu oamenii de etnie roma , am frati , prieteni buni , chiar foarte buni de etnie roma , am trait 14 ani printre ei si ma inteleg extrem de bine cu ei , chiar mai bine decat cu romanasii nostri , insa nu m-a deranjat faptul ca poate esti ( sau nu ?! ) de acea etnie , ci faptul ca modul in care ai procedat si tot balamucul , m-a facut sa ma leg si de treaba asta. Imi cer scuze de la toti tiganii daca am jignit pe cineva , nu am nimic cu acesti oameni , repet , am frati de etnie roma care mi-au fost mai aproape decat romanii !
          Sa trecem peste asta , ti-ai pus parintii sa o sune pe mama Cristinei si sa ne faci mult mai mult rau , ai spus o gramada de lucruri mamei tale sa ii spuna mamei ei , pentru ca lucrurile alea erau vorbite de Cristina numai cu tine , inclusiv de existenta mea in viata ei .. de la sora ei , ai ajuns la dusmanul ei , ea nefacandu-ti nimic. Nu ti-a omorat nici ea si nici eu vre-o ruda , nu ti-am dat in cap pe strada , nu am vrut sa te violez , nu ti-am distrus relatia cu Roland , ea s-a destramat de la sine , nu noi ne-am bagat in ea , intelegi? Aproape toate secretele Cristinei , le ai tu si mare parte din ele i le-ai spus maicatii si dansa le-a spus mamei Cristinei , nu ca ar fi fost ceva de ascuns , insa .. stii , ai folosit astea ca arma impotriva ei. Cristina a primit interdictie sa mai vorbeasca cu mine , din cauza ta ! Nici eu , nici Cristina , nu cred ca am mers vreodata la parintii tai sa spunem cine stie ce si sa-ti interzica sa vorbesti cu Roland , atunci tu de ce o faci? Aici s-a depasit limita bunului simt , ai dovedit din nou contrariul " iubirii tale fata de Cristina " si contrariul " mentalitatii avansate si mature " care tu trebuia sa o ai la cei 16 ani ai tai. Problemele din anturaj , nu se rezolva cu parintii , decat daca se ajunge la bataie , insa noi aici nu . Au fost decat niste dispute verbale , inseamna ca de te-ai fi luat la bataie in liceul tau cu vre-o smadoaica , ai fi chemat tot neamul dupa ea , este? Daca tu nu poti sa faci fata unor vorbe macar , atunci imi pare rau pentru tine.
          Dupa asta am facut rost de numarul tau , am vrut sa vorbesc personal cu tine sa rezolvam chestia asta ca doi oameni maturi , insa mi-a raspuns tatal tau ( respectele mele pentru dumneavoastra domnule , daca cititi si dumneavoastra acest text ) care mi-a spus ca nu am ce vorbii cu tine. Am incercat sa am o discutie cu dansul , am vrut sa rezolv cu dansul , insa m-a luat la amenintari cum ca eu as fi spus ca " Iti rup picioarele " . Eu unul , nu imi amintesc sa fi spus asa ceva , eu nu te-am amenintat niciodata ca vin dupa tine sa te bat .. ce rezolv cu bataia? Nimic. Am inceput sa primesc de la dansul amenintari ca trimite pe x si y dupa mine sa ma bata , ca vad eu ce se intampla si alte chestii de genul asta. Urat , vin cu gandul de a termina acest scandal , si se pune paie pe foc , chiar si de catre parintii tai .. este peste limita mea de judecata sa cred ca asta se intampla.
 
          Raisa , eu si Cristina ( pentru ca noi doi suntem tintele in acest conflict ) , nu cred ca ti-am facut atat de mult rau , precum ne-ai facut tu noua. Iti multumim inca o data ca desii esti intreaga , nu esti in spital , nici macar nu te-am privit in fata ochilor unul dintre noi , tu ai decis sa distrugi tot ce aveam noi doi . Minunat , stii? Eu nu mi-am bagat nasul in relatia ta cu Roland , nu m-am bagat in viata ta privata .. insa tu asta ai facut. Multumiri de asemenea si catelusilor tai ( MefX , ShotGun , Almazw si poate si altii ) pentru ca ne-au demonstrat cat de capabili sunt cu neuronii si ca ne-au demonstrat cum ca nu pot face si nu ii duce capul sa rezolve un conflict , din contra , sa faca rau si nu numai noua , ci si altora din comunitate. Nu avem nimic cu tine , insa ce ai facut tu a fost cam mult prea mult pentru niste injuraturi care defapt sunt niste vorbe in vant. Iti spun si tie ce am spus altora ( MefX , stii ca am vorbit cu tine asta ) : daca o persoana vine pe strada si te face c***a , tu chiar crezi si te superi? Inseamna ca iti pasa de ce crede persoana aia si tu chiar te crezi asa cum a spus , c***a. Daca tu stii ca nu esti asa cum X si Y spun despre tine , vorbele nu au de ce sa te afecteze ,dar pe tine te-au afectat si imi pare rau pentru tine caci tu insuti crezi despre tine ca esti in felul x y z .

          Am rugamintea mare la tine , sa lasi toata ura asta la oparte , sa lasi tot orgoliul asta de-oparte si sa rezolvam chestia asta cumva. Si eu , si tu , si Cristina avem toti vina in asta , nu negam nici unul dintre noi ( sper ca nu negi si tu ) , insa unde s-a ajuns .. e prea mult. Sa distrugi vietile unor oameni pentru niste injraturi , este cam prea de tot. Am rugamintea de a arata acest text parintilor tai si de a da dovada de 16 ani cu mentalitatea aia de 16 ani si sa-ti suporti si tu consecintele ce vor urma daca parintii tai vor citii acest text. Asuma-ti responsabilitatiile , fi corecta , atat iti cer. Dupa , am rugamintea daca se poate ca mama Cristinei sa vada acest mesaj , sa ajunga si la dansa ( respectele mele stimata doamna ) , needitat si totul complet. Raisa , hai sa terminam balamucul asta odata si dupa putem lasa in urma , iti jur ca uit de existenta ta si Cristina va face la fel , insa ajuta-ma sa rezolv problema asta , pentru ca din vina ta s-a ajuns aici , atat de departe .. si nu era cazul. Raisa .. am nevoie de ajutorul tau acum , fa ceva , fa dreptate .. esti singura care poate in momentul asta.. gandeste cum trebuie si fa ceea ce trebuie.

          Cam asta am avut de spus , s-a gresit mult in ambele cazuri , si voi si noi , nu ascundem nimic , ne-am injurat unii pe altii de tot ce ne-a venit mai scump la gura , insa totata chestia asta , trebuie sa aiba un final.
         Multumesc pentru timpul acordat.
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #38 on: 09 September 2014, 15:58:02 »
Syder , tot ce pot sa spun e ca ai tot respectul meu [...] pentru ca te lupti pentru aceasta relatie chiar daca ai fost amenintat , etc etc ...

Sii , sa nu iti fie frica de acele zise ' amenintari ' , pentru ca nimeni nu se va atinge de tine .

Daca raisa , nu face ce i-ai spus tu in ultima replica [ din marele tau roman ] da dovada de 'lasitate' ...
« Last Edit: 09 September 2014, 15:59:09 by [uTD]P1xuletzXD »





Offline BiiBuu

  • Senior
  • *
  • Posts: 390
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #39 on: 09 September 2014, 16:43:10 »
In acest ""mic"" rezumat , am inteles , iubirea ta fata de Cristina , si ca vrei s-o ajuti , cu problemele create de Raysa  , si pentru chestia asta te respect .
Exact p1x , da dovada de '""lasitate"" , pentru ca stie ca e vina ei , si ca nu poate face nimic , si da ( again ) nimeni nu poate sa-ti faca rau , pentru ca exista lege , etc , bla bla . Daca vrei , te pot ajuta , chiar daca toti ma credeti un ""pr*st"" ( Stunt ._. )  te pot ajuta , chiar si cu cel mai mic lucru .


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal