Author Topic:  [Inactivitate]FaLLenGirL  (Read 4763 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #40 on: 09 September 2014, 17:57:56 »
Tu crezi , ca raisa a spus lu maicasa sa ii sune parintii lu cris?nu , i-a aratat acel chatlog , u barfa de pe gzs , si mama ei a decis sa o sune pe mama cristinei , si ce vorbeau ele etc , mama cristinei a aflat ca ea are iubit (cristina), si a obligat-o sa se desparta de el .

BiiBule , stii cine e ala RapBoy sau cum dracu il cheama ? E fostul ei . Deasta i-a luat apararea ma copil fara viitor .

P.S: Nu stiu cum am luat unban...

          Cum se face ca s-a aratat numai log-ul de pe GZS , de ce nu s-a aratat tot parintilor , toata cearta.. a da, este vina tuturor de-aia , ea vrea ca parintii ei sa creada ca este victima aici si ea este mielusel . NU ESTE ASA ! Vina avem urmatorii : Eu , Cristina , Raisa , MefX , TU ( si tu ai o vina ) , ShotGun si altii . Ea vrea sa scape de-aici fara vina , fara nici o raspundere , inca o dovada de imaturitate.. nu ii mai luati apararea atat ca nu e usa de biserica , nici eu nu sunt , nimeni din cearta asta.. ea vrea sa fie " neatinsa " insa are si ea vina ei , sa-si suporte si ea consecintele , nu numai noi !!!
« Last Edit: 09 September 2014, 18:00:30 by Syder »
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #41 on: 09 September 2014, 18:26:15 »
Să îmi bag pumnii în tine Raisa. Șii ce e acest topic atat de ... jesus, viața virtuala vi se cam urca la cap, in special pt. voi toți, de ce p**a  mea dați acces vieții virtuale la viața voastra reală ? Nu vă înțeleg, este o big really awkard moments for all of you . Retards. Ce sa va fac, toata vina e a vostra, toti nu numa Raisa sau Syder sau Stuntman sau nustiu cine, alu toti. Dati prea multa libertate vietii voastre virtuale, a big shit what to say. :)) enjoy kids.

EDIT: Chiar daca si eu uneori combin viata virtuala cu cea reala o fac atent, chiar si acum o fac dar sunt atent si nu las pe oricine sa intervina, si stiu cine se invarte in jurul meu care trece prin v.virtuala in care ma aflu si ce-a reala ^^

« Last Edit: 09 September 2014, 18:33:43 by Cristi. »


Legend



Offline BiiBuu

  • Senior
  • *
  • Posts: 390
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #42 on: 09 September 2014, 18:33:36 »
Deci , ce ma face sa cred acel ""Quote"" , postat de Syder :
1. Nu cred ca o mama ar face asa ceva , fara sa fie impinsa de cineva ... ( Mama mea nu ar face , si nu cred ca si a voastra )
2. Poate sa fie iubitul sau fostul ( NU-MI PASA ) , nu trebuie sa pui pe cineva sa te injure , daca ai sange-. p**a ( Sau ce are ._. ) , iti zice ceva fata in fata .
3. Nu ma face copil fara viitor , ca am , si poate o sa am un viitor mai bun , cum o sa ai si tu , ok ?




Nu ne pacalesti, tu esti un copil fara viitor.

Vai , ha ha , ha ha
« Last Edit: 09 September 2014, 20:23:21 by -sG- BiiBuu »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #43 on: 09 September 2014, 19:58:38 »
3. Nu ma face copil fara viitor , ca am , si paote o sa am un viitor mai bun , cum o sa ai si tu , ok ?

Nu ne pacalesti, tu esti un copil fara viitor.

Offline Allex

  • #RMA - Los Blancos
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2007
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • #RMA
  • Real Name: Alexandru
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #44 on: 09 September 2014, 20:33:10 »
Să îmi bag pumnii în tine Raisa. Șii ce e acest topic atat de ... jesus, viața virtuala vi se cam urca la cap, in special pt. voi toți, de ce p**a  mea dați acces vieții virtuale la viața voastra reală ? Nu vă înțeleg, este o big really awkard moments for all of you . Retards. Ce sa va fac, toata vina e a vostra, toti nu numa Raisa sau Syder sau Stuntman sau nustiu cine, alu toti. Dati prea multa libertate vietii voastre virtuale, a big shit what to say. :)) enjoy kids.

EDIT: Chiar daca si eu uneori combin viata virtuala cu cea reala o fac atent, chiar si acum o fac dar sunt atent si nu las pe oricine sa intervina, si stiu cine se invarte in jurul meu care trece prin v.virtuala in care ma aflu si ce-a reala ^^


Cristi meriti respect pentru vorbele de mai sus . U da boy .

Ai zis bine . Trebuie sa stii cu cine vorbesti pe net , cu cine esti prieten . In ziua de azi oamenii isi bat joc de tine .

______________________________________________




______________________________________________



____________________________________________________

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #45 on: 09 September 2014, 20:39:45 »
Ai zis bine . Trebuie sa stii cu cine vorbesti pe net , cu cine esti prieten . In ziua de azi oamenii isi bat joc de tine .
Daca o luam asa... inseamna ca n-as fi apucat sa fiu prieten cu tine, si n-am fi iesit niciodata, si n-as fi descoperit ca esti un prieten bun. :-bd Poti rata multe ocazii daca nu vorbesti cu cineva.

Gata cu retardata' pe aici, sa nu mai aud de ea.

:topicclosed:

(daca da cineva unlock il astept la o vorba, eventual rank down)

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Ramas bun SG ..
« Reply #46 on: 10 September 2014, 16:36:30 »
Ma scuzati ca postez acum.Abia acum am ajuns sa citesc mesajul lung scris de catre Syder.Mi-a luat ceva  timp sa-l citesc,dar a meritat.

Respect Syder pentru toate eforturile tale,pentru a pastra o relatie.Oameni buni,de aici ar trebui sa invatati.A gresit si el,da.Daca ne uitam bine,nu el a initiat acest conflict,totusi incearca sa repare,incearca sa faca tot posibilul sa se rezolve.Voi cand ati face asa?Sa vi se distruga o relatie si sa faceti voi primul pas pentru a rezolva conflictul.Cati dintre voi ar proceda asa?Asta inseamna sa fi un om pe picioarele tale,sa ai cei 7 ani de acasa,sa respect oamenii din jurul tau si sa te comporti frumos si civilizat chiar si cu cine nu trebuie.RESPECT BRO!

Atat am avut de zis.Ma scuzati again,dar am simtit nevoia sa mai postez acest lucru,cu scopul de a va arata,ce exemplu trebuie sa urmati in viata.




Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal