Author Topic:  INSULA CASE PERSONALIZATE  (Read 2627 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ALEAXX15

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • Reputation: 0
  • SG Member
INSULA CASE PERSONALIZATE
« on: 02 April 2018, 01:20:25 »
Salut,

Din cate am vazut, pe server nu prea sunt mape cu case personalizate, si am zis ca nu ar fi rau sa apara cateva, desigur, cu donatie, sau cum doreste stuntman.
Tin sa mentionez ca nu e cine stie ce, dar nu ar strica  :P
https://imgur.com/a/SwQaT
https://imgur.com/a/B8jYz
https://imgur.com/a/C8Al4
« Last Edit: 29 August 2018, 03:27:59 by IstuntmanI »

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: INSULA CASE PERSONALIZATE
« Reply #1 on: 02 April 2018, 05:43:30 »
Nuj de ce cred ..dar mie personal îmi pare că e inutil.De ce ar fi aceasta insula :-? Cumva se face prea "desen animat )) . Casele e bine sa fie pe pământ original de la GTA san , și playerii să poată cumpăra o casă cu banii din joc.
+Nu cred că o să doneze cineva bani pentru o casa acolo >_<

Offline ALEAXX15

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • Reputation: 0
  • SG Member
Re: INSULA CASE PERSONALIZATE
« Reply #2 on: 02 April 2018, 10:17:15 »
Nuj de ce cred ..dar mie personal îmi pare că e inutil.De ce ar fi aceasta insula :-? Cumva se face prea "desen animat )) . Casele e bine sa fie pe pământ original de la GTA san , și playerii să poată cumpăra o casă cu banii din joc.
+Nu cred că o să doneze cineva bani pentru o casa acolo >_<
Voi stiti ce e bine si ce nu, eu sunt destul de nou, ma gandisem ca ar fi prins bine ceva nou si divers 

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: INSULA CASE PERSONALIZATE
« Reply #3 on: 02 April 2018, 11:47:20 »
Not bad



Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: INSULA CASE PERSONALIZATE
« Reply #4 on: 03 April 2018, 14:39:57 »
Working with map editor is not easy man,u see that u have good skills with it.U can probably help stuntman with map editing in future (if u will every understand him and his maze [brain] ). I also see that u used bandicam to take a screenshot of your pc.Next time use Snipping Tool,u can search it on windows 7 home button.Good job !  :)>-

Offline ALEAXX15

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • Reputation: 0
  • SG Member
Re: INSULA CASE PERSONALIZATE
« Reply #5 on: 03 April 2018, 21:07:17 »
Working with map editor is not easy man,u see that u have good skills with it.U can probably help stuntman with map editing in future (if u will every understand him and his maze [brain] ). I also see that u used bandicam to take a screenshot of your pc.Next time use Snipping Tool,u can search it on windows 7 home button.Good job !  :)>-
I'd be so glad to help him and his server  :D

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: INSULA CASE PERSONALIZATE
« Reply #6 on: 29 August 2018, 03:26:44 »
Scuzati invierea topicului, dar m-am gandit c-ar fi bine sa rezolv si topicurile din acest board.

Niciodata nu mi-au placut aceste "insule" care au case pe ele. De asemenea, nici casele adaugate pe alte obiecte ("pamant") decat cele originale ale jocului nu-mi plac prea tare, in special din cauza faptului ca obiectele adaugate astfel nu apar instantaneu jucatorilor atunci cand ies din casa, deci exista sansa ca jucatorii sa cada sub harta. Totusi, tocmai mi-a venit o idee pentru rezolvarea partiala a acestei probleme: daca adaug astfel de case, cele care sunt pe obiecte adaugate de catre server sa afiseze un "Loading Objects" cand se iese din casa, la fel ca unele teleporturi. Voi nota aceasta idee.

Cat despre harti, oricine este liber sa-mi trimita mesaje private cu sugestii. Acestea pot fi facute chiar de voi, sau puteti sa-mi trimiteti URL cu o harta de pe internet. Totusi, trebuie sa aveti in vedere faptul ca eu sunt totusi destul de greu de multumit cu hartile, dar si destul de nehotarat. Am mai primit sugestii intre timp, dar toate au fost respinse din diverse motive.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal