Author Topic:  7 years on Skilled Gaming !  (Read 2464 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
7 years on Skilled Gaming !
« on: 22 December 2018, 07:53:35 »
Salutare !

Toata povestea mea pe aceasta comunitate a inceput acum 7 ani, cand in data de 22 Decembrie 2011 am venit aici cu serverul lui Secret, RFS. ( RIP RFS , a fost o placere enorma ). Pe atunci eram doar un baiat de 15 ani, care abia incepuse liceul. Mereu mi-am dorit sa fac parte dintr-un grup, unde avem o tema comuna, unde putem discuta liber despre lucrurile care ne plac. Skilled Gaming mi-a oferit cam tot ce am mentionat eu mai inainte.



Fiind de nationalitate maghiara ( da, sunt ungur, probabil ca cei noi nu stiu acest "amanunt" despre mine ) , mi-a fost oarecum frica de integrarea intr-o comunitate, care pe vremea aia era in crestere, iar ulterior a devenit una populara. Desigur,intr-un final ,Skilled Gaming a ajuns la o stare de "batranete" , intrand intr-un declin inevitabil. Ce a insemnat/inseamna pentru mine SG ? Integrarea mea in aceasta asa zisa societate mi-a deschis un pic mintea, am inceput sa gandesc mai clar, am invatat "arta" de a lua decizii colective impreuna cu staff-ul, mi-a imbunatatit vizibil comunicarea mea in limba romana si nu in ultimul rand, mi-am facut prieteni,pe care i-am ajutat si am fost de asemenea "rasplatit" de catre ei. Am primit inainte de toate respectul fiecaruia, ceea ce m-a motivat si m-a facut un om mai bun, dornic de a ajuta pe toata lumea.
Toate acestea sunt datorate in marea majoritate unui singur om, si anume stuntman , care mi-a dat N sanse, a tolerat greselile mele de la inceput, cand m-a bagat in staff. Incet-incet am crescut, am invatat si am ajuns prin 2013-2014 la "cel mai inalt nivel" , promovat ca si Administrator. Pentru mine a fost fara doar si poate, cel mai frumos moment. De atunci insa, din pacate, a urmat un declin si pentru mine din diferite motive cum ar fi Bacalaureat, facultate, job etc. Am promis de multe ori, ca ma retrag, de multe ori , ca revin. Am pierdut ulterior increderea fondatorului, ceea ce este de inteles. Acum insa,de aprox. jumatate de an, am revenit. Incerc sa ma adaptez la noua atmosfera a acestui forum, avand functia de Gmod si ajutandu-l intr-un fel sau altul pe stuntman.




As dori sa le multumesc tuturor care m-au sprijinit in acesti 7 ani, fostilor membrii din staff in special ( Nu ii enumar, ar lua o eternitate ). Eu sunt foarte pozitiv in ceea ce priveste viitorul, SG a imbatranit, insa putem face lucruri marete cu Green Zone Stuntage. Eu voi fi aici pentru voi, in ajutorul vostru. Multumesc ca ati citit acest topic !  Va doresc pe aceasta cale Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, vise implinite si multe bucurii.

Badboy.UndeadArmy
SG Global Moderator



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline [SG]Kenton

  • Full Member
  • *
  • Posts: 171
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Real Name: Kenny
Re: 7 years on Skilled Gaming !
« Reply #1 on: 22 December 2018, 16:17:52 »

You were 15 years old, Young boi
Same thing for Stuntman the lazy boi, Young boi in 2011 [font=]( ͡° ͜ʖ ͡°)[/font]
Join us Green Zone Stuntage Discord
Here







"The streets is cold, Dog. Like it says in the book, we are blessed and cursed"

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: 7 years on Skilled Gaming !
« Reply #2 on: 22 December 2018, 21:37:19 »
Oho, și eu am deja 4 ani de când m-am înregistrat. De altfel, am fost activ doar în primii 2-3 ani. Cei vechi știu unde mă găsesc acum. :))

Felicitări pentru cei 7 ani petrecuți pe SG. Din partea mea, tot respectul. Pot să zic că ești (și ai fost) printre cei mai buni membrii ai staff-ului forumului. (Poate chiar cel mai bun...)

Baftă în continuare!

EDIT:
A da, și unul dintre foarte puținii unguri cu care mă înțeleg/m-am înțeles. :)) xD
« Last Edit: 22 December 2018, 21:40:39 by Liberty »

Offline Hoodini

  • Junior
  • *
  • Posts: 69
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Steam ID: Hiroshirusky
Re: 7 years on Skilled Gaming !
« Reply #3 on: 23 December 2018, 16:13:40 »
Congrats :^)

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: 7 years on Skilled Gaming !
« Reply #4 on: 24 December 2018, 20:23:15 »
Felicitari !


lel si eu fac 7 ani pe 11 ianuarie

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: 7 years on Skilled Gaming !
« Reply #5 on: 24 December 2018, 22:55:44 »
Felicitari! La multi ani! :))

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: 7 years on Skilled Gaming !
« Reply #6 on: 28 December 2018, 08:38:27 »
Oho, și eu am deja 4 ani de când m-am înregistrat. De altfel, am fost activ doar în primii 2-3 ani. Cei vechi știu unde mă găsesc acum. :))

Felicitări pentru cei 7 ani petrecuți pe SG. Din partea mea, tot respectul. Pot să zic că ești (și ai fost) printre cei mai buni membrii ai staff-ului forumului. (Poate chiar cel mai bun...)

Baftă în continuare!

EDIT:
A da, și unul dintre foarte puținii unguri cu care mă înțeleg/m-am înțeles. :)) xD
Mersi mult. Si eu te apreciez enorm. Am lucrat foarte bine cu tine.


Felicitari !


lel si eu fac 7 ani pe 11 ianuarie
Multumesc ! Da, si tu esti veteran :D



You were 15 years old, Young boi
Same thing for Stuntman the lazy boi, Young boi in 2011 [font=]( ͡° ͜ʖ ͡°)[/font]

Memories ...A long time ago.




Va multumesc tuturor ! Sper sa va ajut in continuare ! Cheers.

:topicclosed:



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal