Author Topic:  Star Trek revine pe micile ecrane: când apare noul serial  (Read 313 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Star Trek revine pe micile ecrane: când apare noul serial
« on: 02 November 2015, 19:30:56 »


[Skilled News] Star Trek revine pe micile ecrane: când apare noul serial [Skilled News]









Conform unui anunț recent, un nou serial Star Trek va fi lansat pe micile ecrane.

Anunțul oficial a fost făcut în seara zilei de doi octombrie atât pe pagina de Facebook Star Trek, cât și pe site-ul oficial. Astfel, sunt confirmate zvonuri care au apărut în urmă cu doar câteva ore pe site-ul The Hollywood Reporter. După cum scrie în anunțul oficial, noua serie va putea fi produsă de CBS și va fi disponibilă în numeroase alte regiuni în afara Statelor Unite ale Americii.

Producător executiv al noii serii Star Trek va fi Alex Kurtzman. Acesta din urmă a fost implicat în producția ultimelor două filme Star Trek, care, deșii apreciate de unii fani, nu s-au bucurat de un succes remarcabil. Din păcate, noua serie nu va debuta pe micile ecrane în viitorul apropiat. Mai exact, lansarea oficială ar urma să aibă loc în luna ianuarie a anului 2017.

Între timp, Kurtzman se pare că este în căutarea unui scenarist pentru crearea noilor episoade ale seriei. Introducerea unei noi serii Star Trek a fost planificată în urmă cu multă vreme de Kurtzman, însă acesta nu a înregistrat mari progrese în trecut din cauza scandalului legat de drepturile asupra francizei, scandal apărut în urma fuziunii dintre CBS și Viacom.







Sursa: playtech.ro

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB
Re: Star Trek revine pe micile ecrane: când apare noul serial
« Reply #1 on: 02 November 2015, 19:34:16 »
Vai de capul meu, deci nu iar, saptamana asta am auzit si la stiri si pe nu mai stiu unde ca va fi mare succes si bla bla, asa de mare succes va fi ca nici n-am sa ma uit, mie mi se pare naspa.

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
Re: Star Trek revine pe micile ecrane: când apare noul serial
« Reply #2 on: 03 November 2015, 18:49:32 »
Abia astept sa vad <3 yay ..



 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal