Author Topic:  Rezoluția și framerate nu sunt o prioritate pentru The Witcher 3: Wild Hunt  (Read 280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Manu.

  • Romania National Trucking-co fondator
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SlowMoution.:3
  • Real Name: Manu
  • Steam ID: Manu.


[Skilled News] Rezoluția și framerate nu sunt o prioritate pentru The Witcher 3: Wild Hunt  [Skilled News]











The Witcher 3: Wild Hunt va fi lansat pentru PC, Xbox One și PS4 în data de 19 mai. Precedentul titlu din serie și videoclipuri promoționale au pavat calea către speranța gamerilor de a avea în The Witcher 3 un benchmark al fidelității grafice, indiferent de platforma gaming folosită.

Titlul va fi limitat la 30 frames per second pe console, PS4 rulând jocul la 1080p, în timp ce pe Xbox One va deține 900p.

Michał Krzemiński, Art Producer pentru acest titlu, a discutat despre decizia studioului CD PRojekt Red de a ținti 30 fps pe console:

    ,,In cadrul producției noi nu am pus aceste specificații mai presus de experiență. Am creat un RPG care va lăsa o impresie de durată, nu ne-am gândit la rezoluție și framerate ca fiind primordiale. Ne-am gândit la aventură, lumi vii și interactivitatea cu personajele.

    Aspectele tehnice sunt secundare, dar asta nu înseamnă că grafica nu va fi excelentă."

The Witcher 3: Wild Hunt poate fi precomandat pe Steam pentru 49,99€.




Sursa: computergames.ro  | Oferit de Manu.
« Last Edit: 24 February 2015, 14:48:22 by ActiON_ »

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
sper sa fie ceva reusit , nu ca si watch dogs-u ( jocul este reusit , dar nu prea este jucat ... a fost jucat putin acolo la inceput ) :|





Offline Patrick.

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2017
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • R.N.T Best Server For Ever :)
  • Real Name: Patrick
  • Steam ID: Patrick.
Acest joc este fascinant imi plac aceste tipuri de jocuri :)


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal