Author Topic:  [Vand]Cont steam (41 jocuri)  (Read 2223 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TaM

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Bogdan
  • Steam ID: N-am
[Vand]Cont steam (41 jocuri)
« on: 10 May 2015, 01:29:08 »
Nume: Bogdan
Varsta: 14 ani
Nume produs: cont steam cu 41 de jocuri
Locatie: Timis / Timisoara .
Descriere produs: Vreau sa vand un cont de steam cu 42 de jocuri , o dovada :



Pret: 80 euro , negociabil .
Contact: skype : bogi.man1 , Y!M : rashid_r75@yahoo.com
Alte detalii: Rog seriozitate si maturitate .
« Last Edit: 01 June 2015, 16:41:52 by ×X×_vasya_×X× »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [VAND]Cont steam (41 jocuri)
« Reply #1 on: 10 May 2015, 02:10:56 »
Este foarte greu sa vinzi asa ceva, mai ales ca sunt toate fazele astea cu multi copii retardati care vor mai intai contul, apoi sa "dea" banii. Cea mai buna chestie e sa existe un intermediar care sa aiba o reputatie pe acel site pe care se vinde. El sa primeasca contul, apoi sa-i confirme celui care are banii ca a primit contul, si apoi cel care da banii intermediarului, sa primeasca contul de la intermediar, iar apoi intermediarul sa dea banii celui care a vandut. xD Dar asta doar in cazul in care cineva de pe acel site cumpara, si are incredere si el in acel intermediar.

Nu cred ca o sa cumpere cineva de aici, este prea scump (adica, pretul este normal pentru acest cont, dar este o suma destul de maricica). Cel mai bine este sa gasesti pe cineva din realitate pe care il cunosti. :-?? D'aia am evitat mereu sa fac tranzactii pe internet, sau sa ofer servicii de munca (programare), pentru ca exista mereu tepele alea care te pot umple de nervi. :]

Succes la vanzare ! Foarte frumos contul.

Offline TaM

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Bogdan
  • Steam ID: N-am
Re: [VAND]Cont steam (41 jocuri)
« Reply #2 on: 10 May 2015, 02:28:47 »
Este foarte greu sa vinzi asa ceva, mai ales ca sunt toate fazele astea cu multi copii retardati care vor mai intai contul, apoi sa "dea" banii. Cea mai buna chestie e sa existe un intermediar care sa aiba o reputatie pe acel site pe care se vinde. El sa primeasca contul, apoi sa-i confirme celui care are banii ca a primit contul, si apoi cel care da banii intermediarului, sa primeasca contul de la intermediar, iar apoi intermediarul sa dea banii celui care a vandut. xD Dar asta doar in cazul in care cineva de pe acel site cumpara, si are incredere si el in acel intermediar.

Nu cred ca o sa cumpere cineva de aici, este prea scump (adica, pretul este normal pentru acest cont, dar este o suma destul de maricica). Cel mai bine este sa gasesti pe cineva din realitate pe care il cunosti. :-?? D'aia am evitat mereu sa fac tranzactii pe internet, sau sa ofer servicii de munca (programare), pentru ca exista mereu tepele alea care te pot umple de nervi. :]

Succes la vanzare ! Foarte frumos contul.

Da , m-am gandit si la chestia asta si pretul este destul de bun pentru 41 de jocuri . Sa speram ca o sa gasesc pe cineva oricum am mai postat si pe alte site-uri sper sa gasesc pe cineva.


Pace.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal