Author Topic: DENIED  Unban aplications :  (Read 2680 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
DENIED Unban aplications :
« on: 27 June 2018, 08:52:38 »
Nickname: Depressive_
Ban photo: https://imgur.com/a/DnAO6Kt
Additional informations:
1.Deci,eu nu am vorbit despre ip sau dms/name am vorbit espre unele sisteme,nu am facut reclama.I-am spus lu' sorin sa intre pe la 8-9 adica acum sa imi dea fb-ul lui si sa vorbim in privat,nu am stat sa ii mai explic,ma grabeam sa ies de pe server.
2.Nu mai fiti atat de tupeisti,nu va sta bine :V sincer acum :))
« Last Edit: 28 June 2018, 01:38:15 by IstuntmanI »


Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban aplications :
« Reply #1 on: 27 June 2018, 10:05:01 »
Mă bosulica , n-am nimic cu tine , știi bine. Deși chestia cu "dă-mi fb ul și vorbim acolo 'dati ip-ul' " , tot e reclamă. Doar că e indirectă. Îți ei playerii pe fb , acolo le dai ip DONE.  Rămâi cu ban și data viitoare te rog sa nu aduci în discuție alte servere , și fără invitații pe Facebook și chestii. ( Mă refer strict la dat ip uri și pnm.) Daca se afla așa ceva , probil o să luați ban +30 zile.

Până și Sorin a zis că-l chemai să-i dai admin. Chill te rog frumos.
Stunt , poți închide această cerere , mulțam.
« Last Edit: 27 June 2018, 10:07:08 by SouL_ »

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban aplications :
« Reply #2 on: 27 June 2018, 10:13:13 »
Okey,recunosc,am cam exagerat un pic :))) dar nu l-am chemat pe sorin sa ii dau admin,ii spusem sa ma ajute cu un sistem,nu aveam cum sa il testez singur


Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban aplications :
« Reply #3 on: 27 June 2018, 10:16:52 »
Este gianny (al 2-lea founder) , am aflat cam tot despre sv ul vostru. Lasă aberațiile . Rog sa nu mai lăsați reply-uri pentru că oricum cererea va fi respinsa, mulțumesc de înțelegere.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban aplications :
« Reply #4 on: 27 June 2018, 11:46:21 »
Okey,recunosc,am cam exagerat un pic :))) dar nu l-am chemat pe sorin sa ii dau admin,ii spusem sa ma ajute cu un sistem,nu aveam cum sa il testez singur

Ok, Heisenberg nu prea e deloc indulgent ( niciodata nu prea a fost asa ), asa ca iti voi explica eu o chestie si va decide stuntman daca iei unban sau nu. (As putea interveni sa-ti scot ban-ul, dar in cazul asta nu a facut o chestie exagerat de grava si gresita).

NU ai voie :

1. Sa dai IP de la alte servere (chiar si IP-uri false, sunt admini care nu le verifica si primesti ban)

2. Sa dai DNS de la alte server ( la fel )

3. Sa vorbesti despre alte servere

Baga la cap ca toate 3 regulile au acelasi grad de importanta. Si incearca sa nu mai fii un smecheras cu aere de genul "nu mai fiti tupeisti". Nu e nici un admin tupeist aici, toti adminii actioneaza conform regulamentului. Faza cu "tupeisti" este doar in capul tau pentru ca nu-ti convin regulile, atata tot. Asculta ce ti-am zis eu, cat timp ti-am dat explicatia pe un "ton" frumos. Nu cred ca vrei sa ajungi la un ton urat si sa nu mai scapi niciodata de ban si asta din cauza comportamentului. Da, poti avea ban, chiar si pe o perioada mai lunga si din cauza comportamentului tau pe server :)

Rog sa nu mai lăsați reply-uri pentru că oricum cererea va fi respinsa

Nu fii chiar atat de sigur, mai ales daca nu a avut antecedente cu chestia asta :) . Ma refer la el, nu la Sorin. Si nu inteleg de unde ai prins atata ura si intoleranta asupra jucatorilor. Cred ca esti cam singurul admin (cel putin asa am vazut in ultima vreme) care nu tolereaza nici cea mai mica chestie jucatorilor. Din raspunsul asta al tau, jur ca faci sa para ca ai tu personal ceva cu ei si ai prins momentul asta sa-l banezi si vrei neaparat sa-l tii departe de server. Calmeaza-te

Si in plus ... chiar daca pareai ironic aici

https://imgur.com/a/zAzaw9M

 ... De ce pur si simplu nu-i sanctionezi daca crezi ca este cazul si apoi ii lasi in treaba lor? Sau vrei sa-i faci sa se dea de gol doar ca sa le dai ban?
Sau poate nu erai ironic...poate, chiar voiai sa intrii la ei pe server acolo sa-i urmaresti, in ciuda faptului ca tu ai dat ban pentru ca vorbeau fix de acel server ...

Asa limbaj de admin ...
. Mie mi-ai dat warn pentru "fute" ... tu de ce nu iei pentru "marsh bai in plm" ? Unui jucator i-ai da warn pentru asta
« Last Edit: 27 June 2018, 13:32:39 by SkyLine. »



Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban aplications :
« Reply #5 on: 27 June 2018, 13:48:41 »
Ok, Heisenberg nu prea e deloc indulgent ( niciodata nu prea a fost asa ), asa ca iti voi explica eu o chestie si va decide stuntman daca iei unban sau nu. (As putea interveni sa-ti scot ban-ul, dar in cazul asta nu a facut o chestie exagerat de grava si gresita).

Pe bune ? Hai lasa aberatiile xD



Nu fii chiar atat de sigur, mai ales daca nu a avut antecedente cu chestia asta :) . Ma refer la el, nu la Sorin. Si nu inteleg de unde ai prins atata ura si intoleranta asupra jucatorilor. Cred ca esti cam singurul admin (cel putin asa am vazut in ultima vreme) care nu tolereaza nici cea mai mica chestie jucatorilor. Din raspunsul asta al tau, jur ca faci sa para ca ai tu personal ceva cu ei si ai prins momentul asta sa-l banezi si vrei neaparat sa-l tii departe de server. Calmeaza-te


Doar tu crezi ca am ura pe toti playerii , daca nu iti ascult problemele si nu te bag in seama , nu inseamna ca ma comport cu toti playerii asa.Daca chiar era asa cum zici tu , imi luam reclamatii dupa reclamatii. Stai chill in banca ta :D


https://imgur.com/a/zAzaw9M
Conversatii private , am intrebat ip-ul pentru o chestie care pe mine ma intereseaza. E strict treaba mea . (atat timp cat nu o sa fiu acolo , degeaba mi ai pus ss-urile astea ) Gj gianny sau cum iti zice. Block pe fb si AMIN cu tine :))


Asa limbaj de admin ...
. Mie mi-ai dat warn pentru "fute" ... tu de ce nu iei pentru "marsh bai in plm" ? Unui jucator i-ai da warn pentru asta

DA , i am zis aia cu du-te-n...( lui Sorin ). Si i am zis lui seby sa-ti zica cand intri pe sv sa-mi dai warn. In schimb eu nu fac abuz de admin sa-mi scot comenzile sanctionate de alti admini. Hai lasa-te baiatul meu. Nu inteleg de ce ti-a dat stunt admin :v Oricum stai cu orele afk si cnad revii dai un warn dupa care iar afk. + Iti place toti adminii sa-ti dea explicatii la orice , nici stunt nu cere atatea explicatii la cum ceri tu. AMIN si cu asta :v

( daca te uiti la "warnings" la mine , o sa vezi un warn pe luna sau chiar 1 warn la 2 luni. Nu face comparatii intre abuzul tau si intre ceea ce am zis eu. O zi buna :)
« Last Edit: 27 June 2018, 13:51:36 by SouL_ »

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban aplications :
« Reply #6 on: 27 June 2018, 14:06:30 »
Conversatie heis si sorin : https://imgur.com/a/pktwOCV.
 https://imgur.com/a/YB3LYO2
Revin cu un edit in 5 minute,nu-s acasa :v
Aici https://imgur.com/a/YB3LYO2 a vor bit cu heis si i-a spus ceva de ban si sa retras din proiect de frica sa nu il baneze si pe el
« Last Edit: 27 June 2018, 14:20:24 by Depяessive_ »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban aplications :
« Reply #7 on: 27 June 2018, 14:06:51 »


Daca nu iti ascult problemele si nu te bag in seama

Pacat ca nu sunt probleme legate de mine, ci de server.
Astazi te-am intrebat frumos de cate ori l-ai avertizat, pana sa-i dai ban 7 zile sau cat i-ai dat, pentru "ca spune ceva despre serverul ala". Evident ca dupa ce te-ai enervat singur atunci la faza cu numarul de telefon "ti-ai bagat pl" si te-ai decis sa nu ma bagi in seama. Nu ma intereseaza ca nu ma bagi in seama, dar ma intereseaza cand ignori niste chestii legate strict de server si de administrare.
Da, cer explicatii pe care nici stunt nu le cere : tu chiar crezi ca stuntman are timp de toate rahaturile care se intampla pe server incat sa ceara atatea explicatii? Nu. Nu pentru asta exista admini de rang mare ? Ca sa se intereseze daca ceilalti admini isi fac treaba corect, sau nu?

"Nu inteleg de ce ti-a dat stunt admin". Ei bine asta nu stiu nici eu, nu am cerut, initiativa a fost a lui. (scuze stunt ca "dau de gol" chestiile astea) Probabil pentru ca a stiut el ceva legat de stilul meu de administrare, incat sa ma bage inapoi in staff atat de repede. Dar el stie un singur lucru despre mine ca si admin, pe care altii nu au stat sa-l observe : mie mi-a pasat de server cum nu cred ca a mai pasat altuia. Acum nu-mi mai pasa atat de mult incat sa revin ca inainte de ultimul demote, dar imi pasa incat sa stiu ca restul adminilor isi fac treaba bine si fara exagerari



Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban aplications :
« Reply #8 on: 27 June 2018, 14:34:00 »
Vreau sa clarific,eu nu am dat ip-ul/dns-ul sau numele serverului pe gzs,l-am invitat pe sorin pe fb sa discutam,tot ce am discutat despre server am discutat in privat pe facebook nu pe gzs
Off: nu,ip-ul il avea de la giani,eu nu i l-am dat
« Last Edit: 27 June 2018, 15:22:27 by Depяessive_ »


Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban aplications :
« Reply #9 on: 27 June 2018, 14:39:32 »
 
Vreau sa clarific,eu nu am dat ip-ul/dns-ul sau numele serverului pe gzs,l-am invitat pe sorin pe fb sa discutam,tot ce am discutat despre server am discutat in privat pe facebook nu pe gzs

Tu realizezi că ceea ce faci e reclama indirecta , tu nu faci reclama direct pe server. Tu chemi playerii acolo și le dai ip-ul. Aplauze va rog.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Unban aplications :
« Reply #10 on: 27 June 2018, 16:59:50 »

EDIT: UPS, am gresit quit-ul lui heisnberg. Apare urat :)) va dati voi seama unde am scris..


HEIS : In schimb eu nu fac abuz de admin sa-mi scot comenzile sanctionate de alti admini. Hai lasa-te baiatul meu. Nu inteleg de ce ti-a dat stunt admin :v Oricum stai cu orele afk si cnad revii dai un warn dupa care iar afk.

EU : Sper ca nu pare ciudat ca ce e mai jos voi scrie unde nu trebuie, dar nu am unde sa o scriu..


Heis, la faza cu ''nu stiu de ce ti-a dat stunt admin'' probabil pentru ca sunt prieteni in realitate. L-a bagat direct admin mare, pe cand noi abia luam un admin 4 la inceput.

''Nu inteleleg de ce te … grija de ce playery mai sunt pe acolo'' Skyline, tu gandesti ca acei player sunt de aici, sunt de la noi ,sunt.. pana mea. E o reclama, totusi. (asta e din acea poza).


Skyline, am primit si eu o poza pe Discord. Ce este cu acel abuz? De ce spui ca nu te intereseaza de el? Esti prieten cu Stuntman si acum iti permiti sa faci ce vrei sau cum? Data trecuta cu abuzul acela cu mute-uri si unwarn-uri erai sa iei un demote, acum chiar ai merita un demote. Noi daca am fii facut asta, imediat ne-ai fii recomandat la un demote grav sau chiar unul la 0 sau si cu ban , ca na, foloseam o comanda pe un admin in favoarea noastra :))

Noua ne spuneai sa nu facem abuz, acum tu faci abuz. Spui ca nu te intereseaza.. serios? Stiu ca nu te intereseaza, esti prietenul lui Stuntman. Pariu ca iar nu iei demote. Nu are cum sa-ti dea, fiind prietenul tau din realitate. De ce nu esti corect, stuntman ? Aplica-i un demote sa se calmeze. Nu are voie sa foloseasca comenzi de Administrator in favoarea lui. Ii spuneai sa-ti dea unwarn, daca voia iti dadea sau daca nu-ti dadea si nu-ti convenea, ii spuneai lui Stuntman. Nu mai abuza, skyline.. Nu credeam ca incepi sa abuzezi, stiind ca tu erai cel ce tinea la server si ''invata'' adminii noi sa nu abuzeze.
Dupa mine acel ban de 1 zii este acordat si bine, si rau. Bine doarece sper ca skyline sa se calmeze, sa nu mai faca prostii din astea pentru ca stuntman nu cred ca actioneaza cu ceva si gresit pentru ca putea vorbii cu stuntman, fara sa-i acorde un ban. Acum nu stiu... dar tiu foarte bine ca si tu ai fii facut acelasi lucru ca el, i-ai fii dat ban sau cel putin l-ai fii recomandat la un demote. El poate nu s-a gandit sa vorbeasca cu Stuntman sa-ti scoata adminul sau sa primesti un demote la faza asta, desii la faza trecuta erai sa primesti. Tu erai primul in locul lui care facea asta, termina-te. Stuntman, te rog.. fii corect si aplica-i un demote sau vorbeste macar cu el CALUMEA sa se calmeze . Nu are admin sa se foloseasca de el asa. Dupa cum spune si Heisenberg, stai mai mereu AFK. Parerea mea e ca faci EXACT cum facea DarkOne. Tu de ce nu esti sanctionat, avertizat? Tu de ce nu te ocupi de ce e pe server fiind un Administrator ca toti ceilalti? Spuneai de DarkOne ca sta afk si nu se ocpa, tu acum faci acelasi lucru. Fara suparare.. Spuneai ca ai treaba. Ei bine, iesi si intra cand ti-o termini, cum ii spuneai si lui DarkOne. ''nu-mi pasa ca e abuz'' Poate lui stunt de data asta ii pasa .

IAR AICI : NU MA CERT IAR CU SKYLINE, STUNTMAN. IMI SPUN PAREREA MEA PERSONALA DESPRE ABUZUL LUI SI DE CEEA CE FACE. DUPA CUM VEZI, NU-I PASA. Noua ne pasa, asa si noi am fii putut face ca el. Am scris cu litere mari sa se vada. Daca e nevoie, iti pot da poza sau mai bine ti-o da Heisenberg. Si nu, skyline. Nu am ceva cu tine, doar ca nu mai sunt  cum eram inainte, eu ala pumpicurist si taceam mereu din gura. Acum sunt liber sa-mi sspun propria mea parere.



Vreau sa clarific,eu nu am dat ip-ul/dns-ul sau numele serverului pe gzs,l-am invitat pe sorin pe fb sa discutam,tot ce am discutat despre server am discutat in privat pe facebook nu pe gzs
Off: nu,ip-ul il avea de la giani,eu nu i l-am dat


''ip-ul il avea de la Giani'', el de unde a luat ip-ul? Nu de la tine? Nu conteaza i-ai spus pe server sau pe fb sau in oricare alta parte, conteaza ca tu i-ai spus pe server sa vina intr-un loc in care acolo sa vorbiti strict de acel server si de acel ip, si chiar am vazut ca-I cereai tu sau el fb sa vorbiti acolo.

Iar la treaba cu ''de cate ori l-ai avertizat'' Nu stiu de cate ori l-a avertizat el, dar eu deja l-am avertizat de 2-3 ori inainte. Sorin radea si il durea drept in fund de ce-i spuneam eu. I-am spus lui Kirss ca risca ban daca mai continua iar el inca continua sa vorbeasca cu Sorin pe /w sau in /pm , nu mai imi aduc aminte.

NU ne intereseaza de serverul vostru. Nu mai aduceti jucatori de aici acolo, invatati sa va faceti jucatorii vostri. Giani de unde il are? Nu de la tine? Daca i-ai dat la unul, acela ii spune la toti. Ai grija ce faci pe viitor. Ai fost avertizat si de mine de 2-3 ori si tu si Sorin. Si daca il dai pe privat, tot reclama este. Tot de aici ii aduci acolo.
« Last Edit: 27 June 2018, 17:29:41 by MinioNN. »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban aplications :
« Reply #11 on: 27 June 2018, 17:27:31 »

''ip-ul il avea de la Giani'', el de unde a luat ip-ul? Nu de la tine? Nu conteaza i-ai spus pe server sau pe fb sau in oricare alta parte, conteaza ca tu i-ai spus pe server sa vina intr-un loc in care acolo sa vorbiti strict de acel server si de acel ip, si chiar am vazut ca-I cereai tu sau el fb sa vorbiti acolo.

Iar la treaba cu ''de cate ori l-ai avertizat'' Nu stiu de cate ori l-a avertizat el, dar eu deja l-am avertizat de 2-3 ori inainte. Sorin radea si il durea drept in fund de ce-i spuneam eu. I-am spus lui Kirss ca risca ban daca mai continua iar el inca continua sa vorbeasca cu Sorin pe /w sau in /pm , nu mai imi aduc aminte.

NU ne intereseaza de serverul vostru. Nu mai aduceti jucatori de aici acolo, invatati sa va faceti jucatorii vostri. Giani de unde il are? Nu de la tine? Daca i-ai dat la unul, acela ii spune la toti. Ai grija ce faci pe viitor. Ai fost avertizat si de mine de 2-3 ori si tu si Sorin. Si daca il dai pe privat, tot reclama este. Tot de aici ii aduci acolo.



Ma refeream ca nu imi pasa pentru ca nu mai am teama de demote pe care o aveam inainte cand voiam foarte mult sa ajut serverul. Acum, daca am adminul, ajut. Daca nu am admin, nu ajut. Simplu. De aia spun ca nu-mi pasa.
Si in cazul ala, nu stii povestea dintre mine si Heinsenberg. Daca era un alt admin care dadea warn, il lasam. Dar in cazul lui, nu tac



Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Unban aplications :
« Reply #12 on: 27 June 2018, 18:31:21 »
Cred ca Heis a procedat bine ,nu e prima data cand incerci sa duci playeri de pe gzs la tn.

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Unban aplications :
« Reply #13 on: 27 June 2018, 23:31:32 »
Sunt satul de toate aceste conflicte.

Eu m-am apucat de GZS acum multi ani. Am jucat chiar mult, cu mici intreruperi insa tin sa precizez, ca GZS-ul de atunci era mult mai civilizat, o comunitate de playeri extrem de treaba. Era ordine, era respect. Acum ? Unii se mai respecta ...

Sincer sa fiu, cel mai mult dintre toti il respect pe Skyline, in ciuda faptului ca, prima impresie pe care mi-a lasat-o, nu a fost chiar una buna. El isi face treaba 100 % (poate ca e el AFK mult timp, insa cand revine, e pe faza, asta conteaza )

Revenind la subiectul actual, multi playeri se dau tupeisti pe GZS. Poate ca unii se cred tare smecheri, incat vor sa isi faca propriul regulament, insa regulile sunt reguli si trebuie respectate. Daca nu ar exista ele, ar fi dezastru.

NU e nici e problema in a-ti face propriul server , a-l dezvolta, atrage jucatori pe el. Insa promovarea nu o faci pe GZS. Asta e cert.

Asadar, :contra:  la cerere. Scuzati postul meu lung. Am simtit nevoia. Oricum, in topicul asta s-a deviat mult de la subiect.  Daca vrem ca GZS sa isi mentina valoarea, trebuie sa fim corecti si sa respectam regulile.

Va salut !



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban aplications :
« Reply #14 on: 28 June 2018, 00:12:37 »
Sunt satul de toate aceste conflicte.

Eu m-am apucat de GZS acum multi ani. Am jucat chiar mult, cu mici intreruperi insa tin sa precizez, ca GZS-ul de atunci era mult mai civilizat, o comunitate de playeri extrem de treaba. Era ordine, era respect. Acum ? Unii se mai respecta ...

Sincer sa fiu, cel mai mult dintre toti il respect pe Skyline, in ciuda faptului ca, prima impresie pe care mi-a lasat-o, nu a fost chiar una buna. El isi face treaba 100 % (poate ca e el AFK mult timp, insa cand revine, e pe faza, asta conteaza )

Revenind la subiectul actual, multi playeri se dau tupeisti pe GZS. Poate ca unii se cred tare smecheri, incat vor sa isi faca propriul regulament, insa regulile sunt reguli si trebuie respectate. Daca nu ar exista ele, ar fi dezastru.

NU e nici e problema in a-ti face propriul server , a-l dezvolta, atrage jucatori pe el. Insa promovarea nu o faci pe GZS. Asta e cert.

Asadar, :contra:  la cerere. Scuzati postul meu lung. Am simtit nevoia. Oricum, in topicul asta s-a deviat mult de la subiect.  Daca vrem ca GZS sa isi mentina valoarea, trebuie sa fim corecti si sa respectam regulile.

Va salut !

1. Legat de faptul ca nu prea mai exista respect pe aici, decat printre unii : asta cam asa e, serverul avea o atmosfera frumoasa cand m-am apucat eu, nu erau nici certuri prin staff, reporturile erau destul de rare. De cand s-au lasat jucatorii vechi si 99% din staff (din staff-ul vechi mai suntem doar stuntman, eu si sarpe), s-a "lasat" si atmosfera. In actualul staff sunt aproape numai certuri si discutii, de-aici intervin si abuzuri si de la ele pleaca toate reporturile. Jucatori care sunt inregistrati de 1 an (deci cam in perioada in care au plecat cei vechi) si sunt de tipul celor carora .. daca nu le-a convenit ceva (un jail, un mute), dau vina pe admin ca ii sanctioneaza aiurea si de aici iarasi apar alte reporturi si discutii. Deci da, chestia cu respectul nu prea o sa mai fie XD

2. Legat de partea cu mine. Chiar apreciez ce ai spus, nu ma astetam la un jucator atat de vechi, care nu prea ma cunoaste (cred) atat de bine, sa ma respecte cel mai mult dintre toti din situatia asta. Da, in ultima perioada sunt si eu destul afk deoarece, mai nou, am si eu un server (nu de SA-MP) la care lucrez, desi doar 2-3 stiu de asta, in rest nu am vorbit absolut nimic despre el (nici n-am adus vorba) pe GZS, pentru ca nu am vrut sa apara discutii, m-am decis sa tin "informatia" asta doar pentru mine. Postul de admin l-am primit ca oferta de la stuntman cand m-am "reapucat" si am acceptat pentru ca, intr-un fel, imi lipsea adminul desi, meh, cand l-am luat incercat sa lupt cu parerea de rau ca iar ma reapuc si pierd timp si bla bla. Dar pana la urma am zis totusi sa-l tin. Nu stiu daca sa-mi para rau ca am acceptat sau nu, avand in vedere ca iar sunt bagat vinovat in niste chestii, din tampitul faptul ca incepe iar sa-mi pese de chestii legate de administrarea pe GZS (cum ar fi sa cer explicatii adminilor de ce fac anumite chestii. Chestia asta o faceam inainte cand aveam rol de Admin Supervisor *o aveam si inainte, dar mnoh* ) . Si legat de partea cu ... ca sunt afk si apoi cand intru, sunt pe faza... aici este experienta de admin acumulata in 2 ani, sunt obisnuit sa urmaresc repede chatul si sa actionez rapid .
Nu stiu, cel mai mare dezavantaj al meu ca si admin este ca incepe sa-mi pese de niste chestii care nu ar trebui. Adica sa-mi pese de ce fac ceilalti admini prin staff. Si chestia asta e inevitabila. De 2 ani sunt obisnuit sa-i mentin liniste in staff lui IstuntmanI  (El stie ca asta incerc sa fac, de-asta am si ajuns o perioada, Admin Supervisor). Dar de multe ori se pare ca unii admini nu prea asculta cand le spun / ii intreb ceva serios si nu doar chestii copilaresti si plangeri, cum cred unii dintre ei
« Last Edit: 28 June 2018, 01:28:00 by SkyLine. »



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban aplications :
« Reply #15 on: 28 June 2018, 01:37:44 »
@Giannnnnnnnnny: Ti-am dat un ban pentru 2 zile, poate pe viitor te gandesti mai mult inainte sa iei anumite decizii.
@Europe, Kriss, Depressive sau care mai e numele tau: Nu e deloc prima abatare. Ti-am extins banul cu 15 zile. Daca va mai exista vreo data viitoare pentru o asemenea abatere, probabil va fi permanent.
@Heis: Promote un nivel. Multumesc pentru actiuni, dar puteai evita acel mesaj urat.
@SkyLine: Esti la un pas demote pentru acea imagine cu abuzurile pe care le-ai facut, dar nu iti voi da acum.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal