Author Topic: EXTERN Busquets o laudă pe Real Madrid: “Întotdeauna aceştia transferă jucători buni”  (Read 230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.

[Skilled Sport] Busquets o laudă pe Real Madrid: “Întotdeauna aceştia transferă jucători buni” [Skilled Sport]










Întrebat despre scăderea de formă a Barcelonei, dar şi despre progresul Realului, Busquets a declarat: “A fost o săptămână grea, cu rezultate slabe, trebuie să începem să ne revenim cât mai repede. Acum o săptămână eram lideri, iar acum am pierdut primul loc, ceva trebuie să se schimbe”

“Real Madrid a fost şi ea în spate, dar a revenit, aşa vom putea reveni şi noi. Real are nişte rezultate foarte bune, echipa joacă bine, însă noi trebuie să avem grijă de noi, nu are rost să ne comparăm cu nimeni”

“Nu prea îmi place să vorbesc despre alţii, dar Real a transferat jucători foarte buni, întotdeauna transferă jucători buni. Este o echipă bună, dar şi noi am adus jucători buni, am schimbat şi antrenorul. Momentan, noi trecem prin alt proces”

Cu referire la zvonuri şi la accidentări, jucătorul Barcelonei a adăugat: “Am 26 de ani, mai pot juca la nivel înalt pentru foarte mult timp. În presă se vorbea că voi fi operat, însă nu este nimic adevărat, nu ştiu de unde vin unele informaţii. La fel este şi în cazul viitorului meu, sunt fericit la Barcelona şi ştiu că pot să ajut echipa”, a mai spus jucătorul spaniol.





Sursa: superfotbal.ro





Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Are dreptate, Real face niste transferuri fenomenale. :D

Offline Manu.

  • Romania National Trucking-co fondator
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SlowMoution.:3
  • Real Name: Manu
  • Steam ID: Manu.
Are dreptate, Real face niste transferuri fenomenale. :D
Mi-ai luat ..vorbele'' din gura.:D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal