Author Topic: DENIED Unban Request  (Read 1673 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline WeirdoTheMan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Rei
DENIED Unban Request
« on: 15 March 2018, 01:29:16 »
Nickname : [TBK]NightShade_
Ban photo : https://imgur.com/a/GT2RN
Additional informations: (every information that you think that will help you to be unbanned):I am so sorry for the teleport thing i was using.I have deleted it now. I am so sorry for it. Please can you ubnban me... :-S :-S
« Last Edit: 15 March 2018, 20:17:39 by IstuntmanI »

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Unban Request
« Reply #1 on: 15 March 2018, 01:35:24 »
Bun.. o  voi spune in romana.

deci. sa o iau cu inceputul..
am auzit de multe ori ca esti suspectat, asa ca m-am gandit in aceasta seara sa-m ifac alt cont si sa verific chiar eu asta , intr-un mod mai diferit. am observat ca cand era escu online, nu faceai nimic, to cmai de asta i-am spus sa iasa si a iesit, ii multumesc mult. bun.. cu ma iesit el, a inceput sa se teleporteze. priam oara era in baza lui, cum era normal. dupa ce a facut el, s-a dus la sft, a luat masina de gang, dupa il vad pe radar de la baza sft tocmai la baa tbl.. ce cauta el acolo? nu inteleg. a factu asta ded vre-o 2-3 ori, m-am uitat si pe mini-map si am vazut clar, am fost foarte atent, sunt sigur ca are. recoamnd un test tw daca nu sunteti singuri, eu sunt. + am un ss in care se vede clar ca el a folosit., si yasine cred ca are o treaba in asta, se vede clar cum i ispune ca e buna metoda si cum ii spune ca se teleporteaza in baza lui acum.. si chiar asta a facut. din sft in baza a a juns tocmai in tbl in baza. scuze daca am scris gresit unel cuvinte dar ma grabesc sa raspund primul pentru a nu iesii discutii. aici avewti un ss de care va spun : https://imgur.com/a/F3f6i

recomand test twd daca nu suntweti siguri, sunt sigur ca veti gasii ce spun eu aici. mutli il suspecteaza si uitati ca chiar a avut. mi-a venit ideea pe moment si a functionat. bafta laert sau cine esti, poate iei un ban permanent sau cel putin 30 zile.. nu mai scapam de voi.. hack-eri, actionati cand nu sunt admini on.. hotilor :)} mai multe dovezi nu am, din pacate, test tw spune totul daca e ceva. am fost foarte atent.
salut si ziibuna/seara buna. :)  a si.. banuiesc ca si aici a luat unban gresit. (daca e el.. ca vad alt nume, e o amestecatura intre ei.. )  dupa cum se spune, il folosea de mult, nu avem de unde stii ca nici aici nu-l folosea, uite ca acum a fost gasit si nu mai are sanse de unban. https://forum.skilledg.com/index.php?topic=43254.0

edit : si sa intelegi si tu, cauta pe translate, nu stiu engleza sa scriu in engleza.
edit 2 : stai , stai ,s tai.. inteleg eu bine de mai sus sau chiar el recunoaste? nu prea stiu eu engleza dar sper ca am inteles bine ,daca recunosti, e bine bosule. nu mai ies discutii macar degeaba.. XD
« Last Edit: 15 March 2018, 03:08:54 by MinioNN. »


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Unban Request
« Reply #2 on: 15 March 2018, 02:00:46 »
E foarte bine ca a recunoscut insa nu este un lucru de iertat . Este un abuz maxim de hack.Si eu l-am vazut teleportand o masina  de gang dintr-o baza in alta insa nu am avut video deoarece s-a intamplat foarte repede si si-a dat seama ca sunt spec pe el .Posibil sa aiba un intreg fisier de sobeit nu doar teleport hack. Tin pe aceasta cale sa il rog pe stuntman sa aiba mai multa incredere in administratori deoarece daca acest player nu recunostea este foarte posibil sa fi scapat de ban ,felicitari Minion! Problema este ca el nu face lucrul acesta de azi ,cele 7 zile de ban nu ii vor fi suficiente sa se potoleasca,tinand cont ca a abuzat de lucrul acesta de mai multe ori,pe langa asta putem considera ca face fake gp,practic el poate schimba foarte usor soarta unui gang in /topg ,iar lucrul acesta nu cred ca ii convine nimanui,un player ca el nu cred ca va renunta atat de usor la hackuri ,parerea mea Aa,Stuntman ? El este playerul caruia ii explicai ce inseamna map teleport si se prefacea ca nu intelege si ma acuza in continuare ,nu vreau sa fiu rau dar si atitudinea si comportamentul lui  sunt de rahat.S-a nimerit in doua sau trei seri sa ne gasim noaptea online,nu inteleg cum isi permite sa se lege random de playeri,ca sunt no-liferi ca nu au viata ,se teleporta la ei ,ii busea ,ba poate playerii aia nu au chef de mistourile lui,au intrat sa se plimbe cu masina sa se relaxeze fiecare avem gandurile noastre, dc  erau nevoiti sa ii suporte gesturile si mistourile la acea ora ? Pai daca tu nu respecti serverul si playerii cum poti sa ai pretentia sa fi iertat si respectat? Ban 7 zile ? esti un norocos ,crede-ma,cam atat!
« Last Edit: 15 March 2018, 03:27:03 by $arpe »

Offline foadGZS

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Real Name: Andrei
  • Steam ID: off
Re: Unban Request
« Reply #3 on: 15 March 2018, 03:47:15 »
Haha, so, you complains that $arpe was using teleport hack, well done, that you have did with that hack is a big abuse.
Anyway, if even you recognize that you used teleport hack, I do not think you will be unbanned.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban Request
« Reply #4 on: 15 March 2018, 11:46:44 »
Pentru ce a facut eu propun extindere de ban la 28 de zile. Folosire hack pentru a urca in /topg ...



Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Unban Request
« Reply #5 on: 15 March 2018, 12:28:43 »
Mi s-a parut și mie destul de suspect, deoarece eu obișnuiesc sa ma uit la ultimele detectări de hack ale playerilor, acesta era detectat de teleport hack însă am crezut că este din cauza lag-ului, +ca era extrem de ciudat deoarece intr-o seara top-ul urca cu câte 200 GP, ceea ce este imposibil,presimțire mele s-au adeverit, datorită lui minion a fost prins :)  , și încă un lucru, acest night shadow  și acest weirdO care pretinde că este o altă persoană nu este nimeni altul decât tipul Banat "goodgamer555", cine este goodgamer?  Nimeni altul decât laert fero, își schimbă pc-ul deoarece joacă la internet caffe, eu propun ca ban-ul sa fie permanent , am vazut ca are și un complice, acesta fiind yassine, propun să fie și el luat la întrebări sau mai bine la un test tw.
« Last Edit: 15 March 2018, 12:30:07 by Adi_Walker »

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban Request
« Reply #6 on: 15 March 2018, 12:53:13 »
Chiar daca o sa il banati,el a descoperit o metodă de a scăpa de orice ban.El nu joaca la 'internet caffe' el joaca acasă, am înțeles ca el are mai multe laptop-uri.De unde stiu? Am vorbit o perioada cu el pe fb-ul lu' frate-miu.El este laert sau weirdo,goodgamer555,este cel care deținea contul [LSV]Mariuana de un an,adică Laert. A descoperit o metodă de a scăpa de ban,nu stiu cum,dar scapa.Fratele lui,cum am auzit de la niste playeri,nu este HustleKing,hustle asta este doar colegul lui de clasa.
Asa,am aflat ca el u foloseste doar teleport hak,mai are un hack pentru weapons,el a dat minigun catorva playeri[Kum,yassine,nu mai tin minte cui] si acei playeri l-au bagt in locker,a dat fiecaruia cate 100 ammo...ieri sau alaltaieri kum a folosit acem minigun pentru gp,pe yassine nu l-am vazut.Iarasi,de unde stiu eu toate astea??? Dupa cum am zis am vorbit cu el ceva tim pe contul de fb al fratelui meu,acum 2-3 zile fratele meu a sters mesajele cu elpentru ca nu a dat o mare importanta discutiei noastre.
Sky,el foloseste VPN CHANGER,de accea isi schimba ip-ul la pc + ca am vazut o modalitate zic eu NOUA,deci,scoti routerul din priza si il las cateva minute(2-3) si dupa il bagi inapoi si ti se schimba automat ip-ul si de la pc dar si de la router.
Imi pare rau ca nu am facut ss inainte de a sterge fratele meu convorbirea
« Last Edit: 15 March 2018, 15:38:04 by KrisS »


Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban Request
« Reply #7 on: 15 March 2018, 13:17:40 »
Mda , alți trișori ca toți ceilalți ...dacă totuși e nevoie de test tw , mă anunțați și va ajut (daca e cazul ) in ultima perioada tot mai mulți albanezi se folosesc de hack uri (propun ban la toți =]] ) Sincer , eu propun prelungire la 30 zile.."fapta recunoscuta deodată e pe jumate iertata" dar acești "hackerii" le place sa minta în speranța de a scăpa .

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban Request
« Reply #8 on: 15 March 2018, 13:25:47 »
Chiar daca o sa il banati,el a descoperit o metodă de a scăpa de orice ban.El nu joaca la 'internet caffe' el joaca acasă, am înțeles ca el are mai multe laptop-uri.De unde stiu? Am vorbit o perioada cu el pe fb-ul lu' frate-miu.El este laert sau weirdo,goodgamer555,este cel care deținea contul [LSV]Mariuana de un an,adică Laert. A descoperit o metodă de a scăpa de ban,nu stiu cum,dar scapa.Fratele lui,cum am auzit de la niste playeri,nu este HustleKing,hustle asta este doar colegul lui de clasa,voi reveni cu un edit când ajung acasa,mai am de adăugat multe.

Atunci daca spui ca este asa ... incepand de acum nu va mai scapa :), voi schimba eu ceva la toate banurile lui, inclusiv la asta. Aparent, el foloseste IP-uri din alta tara ca sa faca ban evade. Asa ca .... schimbam foaia
« Last Edit: 15 March 2018, 13:30:16 by SkyLine. »



Offline [SG]Kenton

  • Full Member
  • *
  • Posts: 171
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Real Name: Kenny
Re: Unban Request
« Reply #9 on: 15 March 2018, 14:33:11 »
Come on,Goodgamer was using the same hack,+ you told us that you used this thing ,you should not be banned for 30 days no, but PERMANENTLY


Edit: I think a tw test is not useful cuz he can change a pc,I mean,he can play in caffe internet or in his home and there are not an other method for see his folder ? And I think Yassine shouldn’t be in this story
« Last Edit: 15 March 2018, 14:55:08 by Kenton »
Join us Green Zone Stuntage Discord
Here







"The streets is cold, Dog. Like it says in the book, we are blessed and cursed"

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Unban Request
« Reply #10 on: 15 March 2018, 15:56:49 »
[quote author=Kenton link=topic=43269.msg220009#msg220009 date=1521117191


Edit: I think a tw test is not useful cuz he can change a pc,I mean,he can play in caffe internet or in his home and there are not an other method for see his folder ? And I think Yassine shouldn’t be in this story
[/quote]

I said we need to test yassine, not laert.

Offline 0x1g3n

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced V.I.P
  • Real Name: Alex Florin
  • Steam ID: private
Re: Unban Request
« Reply #11 on: 15 March 2018, 16:40:44 »
It is clear that you are Laert. The same hack used. Same DM skill.
You also had a weapon hack. You say you are 11 years old and you are HusteKing's brother huh? It is clear that you are doing theater. I know for a long time that you are Laert because when I asked HustleKing if GoodGamer555 is Laert, he said it was not him. I knew he was, I just told him to see if he could help this Laert ...
about this hack, it's a big abuse. Because you can take your gang to the first place in /topg ..
I do not know what to say about tw test .. It has a lot of PCs.
I do not know if he worth unban. that's your decision

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: Unban Request
« Reply #12 on: 15 March 2018, 18:06:15 »
HustleKing brother? 11 years old? WTF are you saying,he doesn't have a brother especially for 11 years old.Clearly Laert ! Fuck offffff Ferooooooooo !  =)) :))

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban Request
« Reply #13 on: 15 March 2018, 20:16:44 »
Laert. Ban evaded again. Used hacks again. You are a complete moron.

Perma-banned. Your friends are banned now too and I won't unban any of you because you are creating tons of problems.

:denied:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal