Author Topic:  Personal top 10 Smartphone's 2015  (Read 1247 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
Personal top 10 Smartphone's 2015
« on: 04 December 2015, 22:05:06 »


Salut !
Ei bine inca un an a mai trecut .. multe telefoane noi atat high end cat si low sau mid range . Ei bine am sa refac topul telefoanelor pe anul acesta .. care sunt cele mai bune, cele mai cautate si cele mai "tari" telefoane de anul acesta .

10. LG G Flex 2   
Ei bine LG a adus si predecesor lui G Flex anul acesta un predecesor ceva mai *îndoit* după părerea mea .. cu un design și conținut de top .




9.HTC One M9   
De ce pe 9 ? Oare merita mai mult ? HTC de 3 ani păstrează același design .. aceleași calități si aceeași interfața .. deci .. fix pix .. telefonul asta era bun pentru 2014 .
Nu ma impresionat deloc .



8. Huawei Mate S
Sa fim serioși .. Designul cam bate aproape orice .. si telefonul are calitati bune deci isi merita locul .



7. Microsoft Lumia 950 XL   
Microsoft nu a prea avut lansari anul acesta chiar asa de importante pe partea de telefoane, insa au lansat Microsoft Lumia 950 si Microsoft Lumia 950 XL    care vin cu caracteristici de top, design placut, camere de top si cu scaner de iris ceva nou si inovator .



6. Sony Xperia Z5 Premium   
Sony nu a prea lucrat sa aducă ceva nou .. ci au îmbunătățit ce aveau deja astfel au scos un nou model destul de reușit și foarte atrăgător .



5. LG G4
Telefon bun, aspect minunat si dupa 3 saptamani de cand il folosesc nu pot comenta absolut nimic de el .




4. Samsung Galaxy Note 5
Un phablet care poate face destul de multe la performante foarte mari .. un telefon reusit din multe puncte de vedere, dar rămâne aici temporar .. are feedback-uri negative chit ca sa muncit la aducerea de noi tehnologi :D .




3. LG V10
A fost si este ceva inovator de la LG :D . Telefon foarte reusit din toate punctele de vedere .



2. Apple iPhone 6s Plus
Clar unul dintre cele mai reușite telefoane din lume .. Se evidențiază cu noi tehnologi, cu un design plăcut si cu faptul ca poate face mai mult decât poate face telefoanele de la nivel high .



1. Samsung Galaxy S6 Edge+
Telefonul a fost si este un telefon foarte reyusit din toate punctele de vedere .. Design, performante si altele .. Senzor de amprenta, Samsung Pay eh ..




Ok . Deci acesta este topul meu pentru anul 2015 .. probabi uni o sa ziceti ce cauta ala acolo, dar va zic .. este doar un top creat de mine in functie de ceea ce caut eu la telefon si ce stiu eu despre ele .
Daca aveți păreri diferite va rog sa le publicați în acest topic .
Apreciez vizualizarea .
« Last Edit: 04 December 2015, 22:07:06 by AroWnD »



Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: Personal top 10 Smartphone's 2015
« Reply #1 on: 04 December 2015, 22:08:06 »
E un top foarte bun, dupa parerea mea. Ai surprins doar cele mai importante lucruri despre fiecare telefon in parte, fapt ceea ce face ca acest top sa fie bine intocmit.
Bravo! :-)


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal